Şimdi Ara

Jamo Kullanıcı Başlığı (Sorularınız, Yorumlar, Her Türlü Konu...) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
13
Favori
52.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    jamo sub 550/560 - 650/660 seviyesi ideal olur kanımca
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    30 m2 alanda x870 kullaniyorum.ses cok ii.sublar duvarlara bakio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlerde jamo e875-center e8 - arkalarda e825 sub olarakda e6 kullaniyorum. Sende film izlemek zevkli oluyor diye Sık sık film izlemeye ziyaretcilerim gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mdz02

Onlerde jamo e875-center e8 - arkalarda e825 sub olarakda e6 kullaniyorum. Sende film izlemek zevkli oluyor diye Sık sık film izlemeye ziyaretcilerim gelir.

Bende yillardir 5.1 yapicam bi turlu yapamadim,hatta aldigimda 5.1 yapicam die rxv596 almistim.bu kadar uzun sure 5.1 yapmacagimi bilseydim guclu bir streo amfi alirdim.gerci bole biye yetio.sesi yaridan fazla acamiorum zaten.her yer titriyor.ama buyuk ekran tv alirsam mutlaka 5.1 yaparim artik.

• Mrb ben pioneer 921 vsx avr aldim jamo 128 model kule tipi var ikinci el sizce fiyat yuksekmi 900 tl bana yuksek geldi

• Mrb ben pioneer 921 vsx avr aldim jamo 128 model kule tipi var ikinci el sizce fiyat yuksekmi 900 tl bana yuksek geldi

• Jamo s626 hakkında bilgisi olan varmıdır acaba bilgi rica edebilirmyim

• Merhabalar,2004 yılından beri Jamo E350 hoparlor seti sahibiyim, yamaha rxv-359 sinema amfisi ile kullaniyorum, giris seviyesi bir sistem memnunum ama profesyonel bir sistem almak istiyorum, ankarada jamo hoparlor dinleyebilecegim bir magaza var mi? Hecolari da
    cok tavsiye ediyorlar, ankaraya gittigimde dinlemek istiyorum.Tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 23 Şubat 2015; 21:50:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhendis1969 M kullanıcısına yanıt
    Heco'lara gsa elektronik'te dinleyebilirsiniz.
    Ayrıca telefon ile de Orhan Bey'den bilgi alabilirsiniz.

• Forumaudio tarafından satılan Jamo C95 C97 ve C607 hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 11 Mart 2015; 14:31:08 >
  • Jamo S606 ların mid kapasitesini daha iyi hale getirmek mümkün müdür? Transistor vs değişimi ile. Ustaların yorumlarını rica ediyorum.

• ya şu hoperlorun plastik ayaklarından nerede bulurum acaba ?

yurtiçi yurtdılşı farketmez. forum audio ya sordum geri dönmediler sinir ettiler.
  • Arkadaşlar,
    Jamo J-112 kullananlar veya test edenler var ise yorum alabilir miyim? Sadece sinema performansını merak ediyorum.
  • Arkadaşlar şuraya yazayım dursun

Jamo sub 300 aranıyor .

• dostlar selamlar. 40-45 metrekare bir salonum var jamo sub 200 aldım. sizce uygun mudur ? bunun dışında jamo sub 200 hakkında yorum yaparsanız sevinirim.
  • Merhabalar elimde logitech z5500 5+1 ses sistemi var. Merkez hoparlörü olarak Jamo S500 Cen 100w/140w var. Satmak istiyorum z5500 fiyatlarını aşağı yukarı biliyorum ama Jamo S500 Cen ne kadar eder onu bilmiyorum bilgilendirebilir misiniz?

• elinde çıkma jamo sub 200 amfisi varsa alabilirim benimkinin amfisi bozuldu.. pm den ya da konudan ulaşabilirsiniz
  • safakcivil S kullanıcısına yanıt
    En az sub 300 kurtarır,200 çok etkisiz bir Subwoofer

• subwooferin daha detaylı özellikleri lazım ya
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.