Şimdi Ara

Jamo C807 stereo anfi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sizlerden "Jamo C807" için stereo anfi önerileri istiyorum.

Dinlediğim müzik türü enstrümental; Tef ve telli çalgılar favorim.
    Hali hazırda Harman Kardon HK980 stereo kullanmaktayım; detaysız ve perdeli bir ses alıyorum fakat aynı anfi Mission 780 bookshelf ile detaylı çalıyor.

Fiyat konusunda çok fazla açılmadan;
    Nad, Onkyo, Yamaha, Rega gibi önerilerinizi beklemekteyim.

Not:Anfisi ile dinleti yapmak isteyenler ile evde dinleti yapabiliriz.

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is25 -- 16 Mayıs 2016; 11:08:25 >

• Sizin hoparlörünüzü bayağı öncelerde dinleme şansını elde ettim Nad C365 ile yanlış hatırlamıyorsam ... Hoparlör bassy çalıyor orta sesler kaliteli ama çok geride gidiyordu. Bence Roksan Kandy K2 ve Cyrus 8 Dac bulabilirseniz tabiki veya Exposure 2010 ve Arcam fmj 29 olabilir... Ama güç istediği çok belli ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roksan için midler önde çalar gibi birşey okumuştum, belki dengeler.
    Şu an satın almak için baktıklarım NAD C352, Arcam A90, Cambridge 640A ve Rega Brio idi.
  • is25 İ kullanıcısına yanıt
    Rega Brio yu eleyin gücü bu hoparlöre yetersiz kalır...

• Sizin hoparlörünüzü bayağı öncelerde dinleme şansını elde ettim Nad C365 ile yanlış hatırlamıyorsam ... Hoparlör bassy çalıyor orta sesler kaliteli ama çok geride gidiyordu. Bence Roksan Kandy K2 ve Cyrus 8 Dac bulabilirseniz tabiki veya Exposure 2010 ve Arcam fmj 29 olabilir... Ama güç istediği çok belli ...
  • Evet, Rega çok zayıf. Nad C352 hala 1.tercihim ozaman. Peki NAD 'ların Bee serilerinde çok büyük farklılık var mıdır acaba?
  • C352 dinlemedim ama o da zayıf gibi....

• 2.El bir tane NAD C352 var ve uzak olduğu için dinleti yapma şansımızda yok, ve kör atış alabilirim fiyatından dolayı ama o da yetersiz derseniz sıkıntı. :(
  • is25 İ kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki HK ondan cok daha iyidir...

• Belki HK980 daha iyi olabilir fakat Jamo ile kapalı, boğuk bir ses sunuyor.
    Bugün bir arkadaştan YAMAHA AS-700 alıp deneme şansım da olabilir, sonuçları yine paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is25 -- 17 Mayıs 2016; 15:41:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.