Şimdi Ara

Jameson USA 6004 4 kanal amfi>>>mono yapma yardım.!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
8.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O kadar da degl gümbür gümbür calar hocam merak etme ama bir mono anfi kadar da tatli olmaz tabi bir kac ay bu sekilde dinle yetmedi bana dersen 4 kanal anfini sadece mid baglamaya ayirirsin mono anfinide bassa baglarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sürücü18 -- 2 Mayıs 2016; 18:10:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afacan Dennis kullanıcısına yanıt
    Ufak bir araştırma yaptim senin anfin ve baglamak istedigin bass bu gümbür gümbür calisiyor hocam sorun yok

https://youtu.be/JIM5fxB6O-I

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürücü18 kullanıcısına yanıt
    ooo hakkaten sağlam bana yeterde artar bile ama mono bağlıcam orasıda ayrı bi konu madem bu işe girdik ana üniteyi değişirsem duble ekran düşünüyorum araç bej o bile iç uyumu bozcak cd çalarıda bej olduğu için sırıtcak biraz ama zamanla hepsini ellerim memnun kalırsam
  • arkadaşlar konuyla alakalı kafama takılan sorularım var bilgilendirebilirseniz çok sevinirim ;

yakın zamanda eski emektar creative ses sisteminin ahşap subwoofer kasasını gitar amfisine çevirmek istiyorum.Sırf ön paneli olduğu için ve orijinal bir amfi görüntüsü olması açısından

https://www.aliexpress.com/item/LP-V3-700W-12V-Mini-Hi-Fi-Stereo-Digital-Power-Amplifier-MP3-Car-Audio-Speaker-with/32633389573.html?spm=2114.13010208.99999999.310.8wI6vD bu stereo mini amfiyi sipariş etmeyi planlıyorum aslında elimde hazır entegre amfi boardlar ve trafo da var fakat düzgün bir front paneli olsun istiyorum ve ayrıca yeri geldiği zaman bu amfi 12v ile çalıştığı için kasada yuva açıp4 adet 3.7v 18650 pil yuvasıda koyup pillede çalıştırabilmek istiyorum..Sorum şu ki bu amfi stereo entegre amfi bunun giriş ve çıkışını mono yaparak tek bir hoparlör ile beslemem gerekiyor forumlarda kimisi hp çıkışlarının birinin + sını diğer çıkışın - sini kullanarak bağlantı yapmışlar (resimlerde öyle gözüküyordu)bu bana sanki yanlış bağlantı gibi geldi.. genelde ise çıkışların + larını hp uçlarına bağlayıp - uçlarını şaselemişler..Ayrıca girişinde faz tersleyici ile düzenlenmesi gerekiyormuş faz tersleme yapmasam direk girişlerin + larını ve - lerini irtibatlandırırsam sonuç ne olabilir ? ..Mono transistörlü amfi diy kitlerde mevcut fakat ayrıca ton kontrol devresi ve front panel bulmam gerekiyor ve transistörlü amfi kiti daha yüksek çıkışlı (100w civarı), simetrik besleme ve ortalama +-30 v olduğu için ayrıca pille çalıştırma şansım olmayacak..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.