Şimdi Ara

JAMESON JS-2016 FULL HD 1080P HDMI USB PVR WI-FI READY MINI UYDU ALICISINI NASIL BİLİRSİNİZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
9
Favori
65.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jamesondan uzak durun sd hd görüntü çamur gibidir hd görüntü ıyı diyenler başka alıcı ile izlemeyenler

imzamda jame hd alıcı var aldığıma pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

Jamesondan uzak durun sd hd görüntü çamur gibidir hd görüntü ıyı diyenler başka alıcı ile izlemeyenler

Bence gayet güzel sen sanırım jamesonun farklı bir modelini kullanıyorsun. Yada görüntü ayarın bozuktur. 1080p @60 hz ye ayarla. Ayrıca lgg47la860s kullanan biri olarak söylüyorum televizyonun dahili uydu alıcısıyla bu uydu alıcının görüntü kalitesi aynı. (İkisindede Trt HDyi açıp denedim.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcangoktas88376

quote:

Jamesondan uzak durun sd hd görüntü çamur gibidir hd görüntü ıyı diyenler başka alıcı ile izlemeyenler

Bence gayet güzel sen sanırım jamesonun farklı bir modelini kullanıyorsun. Yada görüntü ayarın bozuktur. 1080p @60 hz ye ayarla. Ayrıca lgg47la860s kullanan biri olarak söylüyorum televizyonun dahili uydu alıcısıyla bu uydu alıcının görüntü kalitesi aynı. (İkisindede Trt HDyi açıp denedim.)

sd performansı pek iyi değil ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

Orijinalden alıntı: ogulcangoktas88376

quote:

sd performansı pek iyi değil ama.

Doğru sd pek başarılı değil. Ama önceki mesajda da belirttiğim gibi zamanla alışıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar jameson js-2016 tv ye scart ile baglanirmi?yoksa sadece hdmi giri ile mi baglaniyor?
  • jameson js 2016 ile web browser ile tam ekran modunda film izledigimiz gibi film izleyebiliyormuyuz.yani bu cihazda web browser var mi?var ise flash palyer destegi de varmi?
  • bu uydu alıcısı ile usb den format derdi olmadan film izleyebiliyor muyuz acaba çok merakk ediyorum . altyazı da sorun çıkarır mı ? şunları bir öğrensem direk alacağım :)
  • Arkadaşlar 20 gündür bu alıcıyı kullanıyorum,
    İşte yorumlarım;
    1-SD kalitesi çamur gibi olmamakla beraber çok iyi de sayılmaz, Ancak yayının kalitesine göre çok fark ediyor, Örneğin kanal D berbat iken TV8 iyi olabiliyor, ben alıştım öyle berbat da değil, daha iyisi varmıdır tabiki vardır Ama fiyatı!
    2-HD kalitesi normal ama TRT nin ilk kanalında ses ayarı ile ilgili bir sorun var gibi, çok izlemediğim için beni çok rahatsız etmedi, yani uydu kumandasından kısılmıyor ses seviyesi.
    3-Film denemelerimde mkv vb oynatıyor, sadece 1 mkv de ses çıkmadı o da sanırım dts ses formatlı bir film olduğu için.
    4-Cihazın Cccam ve İp tv performansı çok iyi, bunları denemek ve öğrenmek için bile alınır.
    5-Cihaza tplink 7200nd antenli wireless bağladım, sorunsuz çalışıyor.
    6-Facebook üzerinden çok rahat bilgi ve destek aldım ama arıza olursa ne olur bakıcaz, inşalah olmaz
    7-Cihazın kumandası iyi, ısınma sorunu bence yok yada az,
    8-Kanal geçiş hızı iyi, öyle bekletmiyor ve çok rahatsız etmiyor.
    9-Sadece bir kez takılma yaptı onda da birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışmıştım , normal kullanımda şimdilik sorun yok.
    10-Açılışı 20 sn sürüyor, ben direk prizden kapattığım için otomatik açılıyor.
    11-Av çıkışından scart dönüştürücü kullanarak scartlı tv ye bağlanabilir ama ben olsam bu kadar kasmaz scartlı bir model varsa aynı işi yapan onu araştırırdım.

Bence fiyat performans olabilir, Bu kategoride daha iyisi varmıdır, tavsiye edecek arkadaş olursa incelenebilir,
    İnşallah faydalı olur bilgiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: mmxa

Arkadaşlar 20 gündür bu alıcıyı kullanıyorum,
    İşte yorumlarım;
    1-SD kalitesi çamur gibi olmamakla beraber çok iyi de sayılmaz, Ancak yayının kalitesine göre çok fark ediyor, Örneğin kanal D berbat iken TV8 iyi olabiliyor, ben alıştım öyle berbat da değil, daha iyisi varmıdır tabiki vardır Ama fiyatı!
    2-HD kalitesi normal ama TRT nin ilk kanalında ses ayarı ile ilgili bir sorun var gibi, çok izlemediğim için beni çok rahatsız etmedi, yani uydu kumandasından kısılmıyor ses seviyesi.
    3-Film denemelerimde mkv vb oynatıyor, sadece 1 mkv de ses çıkmadı o da sanırım dts ses formatlı bir film olduğu için.
    4-Cihazın Cccam ve İp tv performansı çok iyi, bunları denemek ve öğrenmek için bile alınır.
    5-Cihaza tplink 7200nd antenli wireless bağladım, sorunsuz çalışıyor.
    6-Facebook üzerinden çok rahat bilgi ve destek aldım ama arıza olursa ne olur bakıcaz, inşalah olmaz
    7-Cihazın kumandası iyi, ısınma sorunu bence yok yada az,
    8-Kanal geçiş hızı iyi, öyle bekletmiyor ve çok rahatsız etmiyor.
    9-Sadece bir kez takılma yaptı onda da birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışmıştım , normal kullanımda şimdilik sorun yok.
    10-Açılışı 20 sn sürüyor, ben direk prizden kapattığım için otomatik açılıyor.
    11-Av çıkışından scart dönüştürücü kullanarak scartlı tv ye bağlanabilir ama ben olsam bu kadar kasmaz scartlı bir model varsa aynı işi yapan onu araştırırdım.

Bence fiyat performans olabilir, Bu kategoride daha iyisi varmıdır, tavsiye edecek arkadaş olursa incelenebilir,
    İnşallah faydalı olur bilgiler...

av çıkış var mı ki ? sadece hdmi var. yanlış mı hatırlıyorum. çünkü aldım bir köşeye bıraktım

• amonRa kullanıcısına yanıt
    evet av çıkış var ancak erkek jak şeklinde giriş, aynı kulaklık jakı gibi olacak, diğer ucu ise sarı kırmızı ve beyaz üç tane s video çıkışı olacak,
    birde görüntü ile ilgili ben çıkışı otomatik ayarladım, 1080 p 60 da bazı kanallar kötüleşebiliyor.
     JAMESON JS-2016 FULL HD 1080P HDMI USB PVR WI-FI READY MINI UYDU ALICISINI NASIL BİLİRSİNİZ
  • Bu videonun sahibi sitedeki ismi nedir ? Bilen var mı ?
    http://www.youtube.com/watch?v=5ZyUPyEAFzo
  • Arkadaşlar Jamesson 2016 Aldım Bazı Kanallar 516 i İğrenç Çözümü Varmı ?
  • Görüntü kalitesi kötü diyenlere kesinlikle katılmıyorum ya görüntü ayarları bozuk yada 4k görüntü bekliyorlar
  • usb ethernet dönüştürücü alsak çalıştırırmı acaba deneyen varmı hiç ? direk olarak kabloyla bağlayıp internet hız kaybı olmadan ip tv izlemek istiyorumdahttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/usb-ethernet-cevirici-usb-to-ethernet-rj45-96639127
  • Teledünya kullanıcısıydım. Teknosadan bu cihazı aldım, dün kurdum. Görüntü çok güzeldi (teledünyadan kesinlikle iyi). Ama 1-2 saat sonra alıcı bozuldu, bugün değiştirdim akşam deneyeceğim. İnşallah buna bir şey olmaz.

Görüntü bozuk diyen arkadaşlar eğer ekli kablo kullanıyorlarsa ondan olabilir. Bende önce ekli kablo ile denedim, çoğu kanalı bulamadı bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinoooo

ben bu uydu alıcıyı teknosadan aldım ve 1 gün denedikten sonra iade ettim arkadaşlar. kanal geçiş hızı normal fakat her kanal değiştirmede 1-2 saniye donma oluyor (sd hd farketmiyor), görüntü kalitesini beğenmedim, yakın çekimlerde renkler karışıyor ve arka planda yağmur yağıyormuş gibi bir görüntü oluyor, maç izlerken internetten izleniyormuş hissi veriyor, top takıla takıla ilerliyor, altyazılar bulanık geçiyor. youtube, google harita uygulamalarında devamlı kendini resetliyor. aslında iptv için almıştım ancak bu olumsuzluklardan sonra cccam ve iptv performansını denemeye gerek bile görmedim. alacak arkadaşlar bir daha düşünsün bence. az paraya bir çok özellik olunca hiç biri tam randımanlı çalışmıyor demek ki!

Hocam mucizeyi başarmışsın. Teknosa dan ürün alıp 1 gün kullanıp geri vermek. İnanılır gibi değil. Bence Türkiye de bunu başaran ilk adamsın. Tebrik ederim.
    İade edeceğim deyince açmışsın olmaz, istersen git mahkemeye ver falan gibi sözler söyleyip dayılanmadılar mı? Yoksa içeriden tanıdık mı vardı?

Cevap yazarsan bende gidip 1 tane alacağım bu üründen. Bi kere ağzım yandı en ucuz orada bile olsa gitmiyorum, gidenleri de yoldan çeviriyorum

Slm.

• quote:

Orijinalden alıntı: alibaba

quote:

Orijinalden alıntı: dinoooo

ben bu uydu alıcıyı teknosadan aldım ve 1 gün denedikten sonra iade ettim arkadaşlar. kanal geçiş hızı normal fakat her kanal değiştirmede 1-2 saniye donma oluyor (sd hd farketmiyor), görüntü kalitesini beğenmedim, yakın çekimlerde renkler karışıyor ve arka planda yağmur yağıyormuş gibi bir görüntü oluyor, maç izlerken internetten izleniyormuş hissi veriyor, top takıla takıla ilerliyor, altyazılar bulanık geçiyor. youtube, google harita uygulamalarında devamlı kendini resetliyor. aslında iptv için almıştım ancak bu olumsuzluklardan sonra cccam ve iptv performansını denemeye gerek bile görmedim. alacak arkadaşlar bir daha düşünsün bence. az paraya bir çok özellik olunca hiç biri tam randımanlı çalışmıyor demek ki!

Hocam mucizeyi başarmışsın. Teknosa dan ürün alıp 1 gün kullanıp geri vermek. İnanılır gibi değil. Bence Türkiye de bunu başaran ilk adamsın. Tebrik ederim.
    İade edeceğim deyince açmışsın olmaz, istersen git mahkemeye ver falan gibi sözler söyleyip dayılanmadılar mı? Yoksa içeriden tanıdık mı vardı?

Cevap yazarsan bende gidip 1 tane alacağım bu üründen. Bi kere ağzım yandı en ucuz orada bile olsa gitmiyorum, gidenleri de yoldan çeviriyorum

Slm.

Ben internet mağazasından satın almıştım ve ürün gelince her ihtimale karşı ambalajına hiç zarar vermeden açıp kullandım. Belki de mağazadan alsaydım bu kadar kolay olmayacaktı. Sana tavsiyem internetten alman

• Evet ,
    Gaza geldim Teknosa.com dan 1 adet sipariş ettim. Ama bir kerede sorunsuz alışveriş yapsam şu Teknosa dan dişimi kıracağım.

Mağaza dan alma seçeneği olduğu için Bursa Carrefour Teknosa da varmış onu işaretledim. Beklemeden alırım diye. Ödeme yaptım.
    Yarım saat sonra mağazayı aradım, gelip alabilir miyim diye:
    Şok! Yine bir Teknosa empatisizliği:
    Siparişiniz bize ulaşınca size mesaj atacağız!

Ya ücretsiz kargo ile evime gelme seçeneği varken, ben niye bir de mağazaya gideyim, deli miyim?
    Mağazadan almayı neden tercih eder insan? Tabii ki çabuk almak için.

Nitekim bu tip alışveriş daha önce başka firmalarda da yaptım.

Eğer bu forumda bir Teknosa çalışanı varsa lütfen yardımcı olsun. Bu kadar tok satıcılık olmaz ya. Böyle mağazacılık olmaz.

Pes diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibaba -- 6 Aralık 2013; 18:49:29 >
  • Ben de cıhazı bugün aldım. Maalesef Air Ties 2210 çalışmıyor. Çalıştırabilen var mı?
  • Jameson js-2016 sı olanlar alttaki linkten en son güncellemeyi indirip kursunlar. Böylece sd görüntüler daha iyi oluyor, haber bölümüne hürriyet fotomaç gibi seçenekler geliyor ve son dakika haberlerine oradan ulaşabiliyorsunuz. Youtube'a 720p ve 1080p desteği geliyor. Kanal sıralamanız ilk haline döner ve yeniden ayarlamanız gerekir bunu önlemek için menü yazılım güncellemesine geldiğinizde mavi tuşa basarak kanallarınızı yedeklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca trt haberin hd si de geldi uydunuza ekleyebilirsiniz. Frekans 12015 H 27500. Hayırlı olsun :)
    Link;
    http://www.fullhduydu.net/2013/01/14/js-2015-yazilimlari/

29.11.2013'ü yükleyin...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.