Şimdi Ara

James Hetfield - Yine Rehabilitasyona Girdi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
7
Favori
15.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olabilir. Önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şir-i Jiyan

İdol olarak gördüğüm tek adam
    Sesimi benzetenler de oldu Metallica şarkılarını iyi söylediğime de inanıyorum

Zaman ayırıp dinlerseniz de sevinirim :) http://www.youtube.com/watch?v=FJbvgEavpGQ

sağol kardeş kulaklarım kanadı, bence zorlama olmuyorsa olmuyor çıkmıyor işte, james'den çok dave'i andırıyor ama sesin o da kendini yırttığın için belki ordan yürürsün ama genelde sesini birine benzetmeye çalışanlar sevilmez pek

• reyiz reyiz
  • Şöyle söyleyeyim, babadır kendileri. Elini omzunuza attığında verdiği o baba şefkati bir başkadır.
  • James Hetfield - Yine Rehabilitasyona Girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 27 Haziran 2014; 16:38:23 >
  • Görüşlerine saygı duyarım ama ne kendimi yırtıyorum ne de taklit yapmaya çalışıyorum sadece yüksek sesle içimden geldiği gibi şarkımı söylüyorum, ayrıca zaman ayırıp dinlediğin için de teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şir-i Jiyan

Görüşlerine saygı duyarım ama ne kendimi yırtıyorum ne de taklit yapmaya çalışıyorum sadece yüksek sesle içimden geldiği gibi şarkımı söylüyorum, ayrıca zaman ayırıp dinlediğin için de teşekkür ederim

doğal sesin böyleyse belki dave mustaine'i andırdığı için bir yerlere gelebilirsin dostum
  • Teşekkürler, umarım yanlış anlaşılacak bir şey söylememişimdir
  • reis
  • sesin aslında fena değil ama kendin ol daha iyi vokalleri örnek al. diyaframdan söylemeyi sakın unutma. daha farklı ve daha iyi gruplar dinlemeye bak
  • Emeğine sağlık hocam
  • Tarja Turunen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam tavsiyen için
  • reyizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • Biraz fotoğraf paylaşacağım.

James Hetfield - Yine Rehabilitasyona Girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 5 Ağustos 2014; 2:28:07 >
  • ''James Hetfield, En Büyük Korkusunu Açıkladı

James Hetfield, hayatı boyunca karşısına çıkan ve yeni yeni üzerinden attığı büyük korkusundan söz etti.

Metallica frontman’i James Hetfield, sorumluluk alma korkusunun üstesinden gelmeyi ve bunun uyuşturucu tedavisindeki rolü üzerine konuştu. Hetfield ayrıca kendi penceresinden “rol model” kavramını açıkladı ve gençlere tavsiyelerde bulundu. Hetfield, “Hayatım boyunca sorumluluk almaktan korktum. Kendim için sorumluluk almak istemedim” dedi.

İlkokuldayken bir kere yaz okuluna kalmıştım. Yaz okulu bazı çocuklar için ödül gibiydi. Benim içinse garip ve saçma. Neyse, bizden film çekmemizi istediler. “Bir film yapacaksınız, gruplara ayrılın ve fikirlerinizi tartışın” dendi. Gruplara ayrıldık ama ben hep “gerçekten yapacak mıyız, nasıl yapacağız” gibi sorular soruyordum. Öğretmenimiz “grup liderlerini seçin” dedi ve o andan itibaren sarsıldım. Gerçekten korktum. Grubun geri kalanı bana döndü ve “grup lideri sensin, çünkü kafanda çok fikir dönüyor” dedi. Ben de “hayır hayır hayır…” diye geçiştirdim. Sorumluluk almaktan korkuyordum, belki de çuvallamaktan korkuyordum. O yaşlardan gelen huyu yeni yeni üzerimden atabildim.
    Başarılı vokalist, korkularıyla ilgili açıklamalarına şu sözler ile devam etti:

Başka bir korkum ise 50 yaşına bastığım an. Her şeyi bilmem gerekiyor diye düşünüyordum. Artık sakinleşip birinin rol modeli olarak ona bir şeyler öğretmem gerekiyordu. Rol model olduğunu düşündüğün zaman bil bakalım neyi fark edersin? Olmadığını. Rol model olmaya çalışırsan, olamazsın. Kendin olmak en doğrusu değil mi? Belki o zaman başka birisi için rol model olursun.

James Hetfield bu açıklamaları, gençleri uyuşturucu bağımlılığından korumaya çalışan bir kuruluş olan Road Recovery’e yaptı.''

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/1895-james-hetfield-en-buyuk-korkusunu-acikladi

• Kafan guzelmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''I felt the metal''

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.