Şimdi Ara

James Donkey M2 mi Sandisk mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2 M2 arasında kaldım bu parçalar hakkında pek bilgim yok. Hali hazırda kullandığım 500 GB James Donkey SSD ile alakalı bu zamana kadar bir problem yaşamadım.

Kağıt üzerinde okuma ve yazma hızı SanDisk'in daha iyi. Önemli olan IOPS değeri filan diyenler var dediğim gibi bu konuda pek bilgim yok hangisini tercih etmek daha mantıklı?

James Donkey:

https://www.incehesap.com/james-donkey-jd512-512gb-ssd-disk-fiyati-42907//

SanDisk:

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-3d-500gb-2400mb-1750mbs-nvme-m2-ssd-sdssdh3n-500g-g25-p-HBV00000WEC2W?magaza=GpnTek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Daha sağlıklı ısı ve daha doğru TBW değeri akabinde gayet güzel yazılım desteği ile beraber SanDisk memnun ediyor olacaktır.

2 adet 1TB olarak kullanım sağlıyorum.

• SanDisk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 yıldır James Donkey 512 GB NVMe kullanıyorum, şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Yedekleme, veri saklama için harddisklerim olduğundan sadece oyunlar için almıştım, vaat ettiği değerleri veriyor. Tabii ben zamanında 329 liraya almıştım, çok uygundu. Bu fiyata bu değerlerde bir NVMe SSD yoktu o zamanlar. Genel olarak James Donkey markasından memnunum. İşletim sistemim de James Donkey 240 sata SSD üzerine kurulu. Bir de kulaklıklarını kullanıyorum.

Sorunuza gelecek olursak, aralarında neredeyse hiç fiyat farkı yok. Ben olsam SanDisk alırdım. Ciddi bir fark olsa, James Donkey çok uygun olsa düşünmeden alın derdim ama bu fiyata alınmaz bence.

• Bende de 2x1tb Sandisk var memnunum şuana kadar.

• Sandiski bilmiyorum ama JD ürünlerini fason ürettiriyor. Bir serisi güzel olurken sonraki serisi çok şikayet alıyor.

Aklınızda bulunsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.