Şimdi Ara

James Donkey JD960 960GB yazma hızı sıkıntısı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 gün 12 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cchacalls (5 mesaj) Muten Baba (3 mesaj) Alkımm (1 mesaj) BenjaminGreen (1 mesaj) Executor Arhentir (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> James Donkey JD960 960GB yazma hızı sıkıntısı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3433 Mesaj
    İnternetten yaptığınız siparişleri 14 gün içerisinde keyfi olarak iade edebilirsiniz.

quote:

Cayma Hakkı Kapsamında Ürün İadesi
    İnternetten yapılan alışverişlerde tüketicilerin sahip olduğu en önemli hakların başında cayma hakkı gelmektedir. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanıdığı bu hakka göre tüketici internet üzerinden satın aldığı bir ürünü hiçbir gerekçe ileri sürmeksizin 14 gün içerisinde iade edebilmektedir. Ürünü iade işlemlerini gerçekleştirerek ürünü teslim almak satıcının sorumluluğundadır. Satıcının ürünü en geç 10 gün içerisinde iade alarak ödenen parayı iade etmesi gerekir.

Günümüzde internetten ürün satan bazı mağazaların “iade yoktur, sadece değişim yapılır” gibi ibareleri sitelerine yazdıklarını görmekteyiz. Bu tür ifadelerin kanunen hiç bir geçerliliği yoktur. Eğer internet üzerinden satış yapılıyorsa satıcının ürünü iade almayı reddetmek gibi bir hakkı bulunmamaktadır. Üstelik kanun bu tür durumlarda yani satıcının tüketiciyi cayma hakkı konusunda bilgilendirmemesi halinde 14 günlük sürenin 1 yıl olarak uygulanacağını ifade etmektedir.

Kanun sadece satılmakla tükenen, yapısı gereği iadesi mümkün olmayan ya da kişiye özel üretilen ürünlerle ilgili satıcıyı korumak adına cayma hakkına bir takım istisnalar da getirmiş bulunmaktadır. Daha önce sitemizde yayınladığımız cayma hakkı konulu yazıda bu hakka ilişkin bütün ayrıntıları bulabilirsiniz.

Kaynak
    |
    |

• Yarbay
    2275 Mesaj
    Geçenlerde 3.5 inç dahili disk aldım aynı sorunu yaşadım bende bir türlü çözemedim her şeyi denedim.
    Low level format denedim, bilgisayar psu değiştirdim, en son temiz format attım bana mısın demedi.
    Pazartesi iade ettim hdd yi.

Bu da buraya açtığım konu
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-hdd-ve-kopyalama-hizinin-bir-anda-sifira-dusmesi--140802230
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.