Şimdi Ara

James Donkey Gaming Mouse'lar İndirimde !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Klavye yada Mouse alacak arkadaşlar için bilgilendirme yapayım , James Donkey artık Türkiye'de de satılıyor.Fiyatların alternatiflerine göre sıcak olduğunu düşünüyorum.

Bendeki 007 nin incelemesi ;
    https://forum.donanimhaber.com/james-donkey-007-ozellestirilebilir-oyuncu-faresi-incelemesi--124912473

James Donkey Gaming Mouse'lar İndirimde !

Fiyatlar -

https://www.incehesap.com/james-donkey_gaming-mouse-fiyatlari/sirala-ucuz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 24 Mart 2017; 11:53:15 >

• Fiyatlar kötü 29 tl ye aldım Çin'den burada 80 tl

Edit link

https://m.aliexpress.com/s/item/32795859896.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 24 Mart 2017; 9:58:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç alışveriş yapmadım buralardan karo gümrük garanti olayı nasıl oluyor ekstra ödeme yapmak gerekiyor mu ?
  • Bende bir kaç gün önce sipariş verdim 30€ altı olduğu için sıkıntısız geliyor kargo bedava ayrıca%100 orijinal çünkü jamey donkey kendisi satıyor eğer 30€ üstü alirsaniz o zaman vergisini ödemeniz gerekirama çok bir şey tutmaz 100 dolarlık fare yok sonuçta

• Geçen gün de atmıştın bu konuyu? Sanırsam sitenin çalışanısın

• link için teşekkürler. mouse lazımdı bi tane sipariş geçtim. incelemeleri gayet iyi görünüyor. 30 liraya güzel mouse.
  • HilmiE H kullanıcısına yanıt
    aynen öyle daha önce 20000 dpi lik mouse kullanmış biri olarak pahalı mouse almanın saçma olduğunu fark ettim 2000 dpi her türlü işi görüyor hem oyun hemde iş için kablosuz olması büyük avantaj zaten güle güle kullanın
  • oyun falan diyor da gecikme yapmaz mı kablosuz olması. kablolusu da 7 dolar olsa alacaktım ama kablosuz olması düşündürüyor
  • Logitech kadar iyi pil süresine sahip mi bu marka? Çok duydum ama nedense pil süresinden bahsedeni duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

Fiyatlar kötü 29 tl ye aldım Çin'den burada 80 tl

Edit link

https://m.aliexpress.com/s/item/32795859896.html

5 dolardan alsa kerizhesap.com , 80 liraya yutturuyor , güzel para
  • 007 modeli yurtdışıyla aynı paraya satılıyor 299TL
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    kablolusu 10 dolar civarı youtube videolarına baktım genel olarak yorumlar iyi lag konusunda ise ürün daha elime ulaşmadığı için test yapamadım ama eğer çok über süper pro oyuncu değilseniz ihtiyaçlarınızı karşılar diye düşünüyorum
  • toptan alımlarda birim fiyatı düştüğünden kart edebilecekleri fiyattan koymuşlar sanırım eğer bir mouse için 300 tl veriliyorsa zaten yurt dışı uğraşmaya gerek yok ürünlerin fiyatı arttıkça yurt dışından almak zorlaşır hatta daha pahalıya gelir vergi yüzünden o yüzden 300-400 tl ye mouse alıyorsanız yurt dışından almak zarar ettirir ama 30 dolar altı için her türlü yurtdışı daha avantajlı
  • Merhaba,

pil dayanma süresi ne kadardır?

Bilginiz var mı?
  • Türkiye'de elektronik eşya satabilmekte kolay değil bildiğim kadarıyla 2 yıl garantisini sağlamak zorundalar. Fiyatlardaki düzenlemelerde ülke içinde verilen garanti servis değişim vs. durumları da sözkonusudur muhtemelen.

Gerçi 10$ lık bir mouse'nin garantisini yada bekleme süresini önemsemiyorsa kullanıcı 30$ üzeri ürünleri garantili olarak buradan alması daha avantajlı oluyor dediğinize göre.
  • Adamlar nasıl bir mouse yapmışlar. Otomobil fuarlarında gördüğümüz 2020 senesine ait konsept dizayn arabalar gibi mübarek:)
  • 13ATMACA 1 kullanıcısına yanıt
    AAA pil ile çalışıyor içine taktığınız pile göre pil ömrü değişir youtube da bir incelemede 40 saat civarı gittiği söylemişti ama hangi pil taktığını bilmiyorum ışığı kapalı kullanırsanız daha pil süresi artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 24 Mart 2017; 12:1:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

AAA pil ile çalışıyor içine taktığınız pile göre pil ömrü değişir youtube da bir incelemede 40 saat civarı gittiği söylemişti ama hangi pil taktığını bilmiyorum ışığı kapalı kullanırsanız daha pil süresi artar

Tek pille 40 saat çok az.
  • @QarekTyphon
    Aliexpress linki için teşekkürler. Az daha o siteden alacaktım 79 TL ye :S

Şu farenin gecikme süresi kablolu fareler kadar hızlı değil. Mesela FPS oyunu oynarken aniden çevirdiğimde gecikmeyi hissediyorum.

Bir de Asus'un tuşları sert. Tavsiye etmem.http://urun.n11.com/mouse/asus-wt425-kablosuz-mouse-siyah-P102960064?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwwoLHBRDD0beVheu3lt0BEiQAvU4CKin5at1KX3yyHBrMLIYnXURJeKT0c1zKKjaKnm2NUboaAqA68P8HAQ&gclsrc=aw.ds

NOT: Sitede 79TL lik olan modellerde sürücü yok. Tak çalıştır. Üst modelleri bilmiyorum. Bu yüzden ben vazgeçtim. Photoshop vb. işlerde sürücüsüz fare kullanmak sıkıntı oluyor. Hassasiyet iyi ayarlanmıyor. Sadece oyun için alacaksanız alınır bir ürün gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 2 Nisan 2017; 16:3:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.