Şimdi Ara

JAMES DONKEY 712 RGB 7.1 SURROUND GAMING KULAKLIK - TÜRKİYE `DE İLK KULLANICI İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
38.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla biz 3 arkadaş aldık incelemeden sonra üçümüzdede aynı sorun var çalışmıyor 3D tuşu kumandadan zaten bir müzik açıp uygulamadan 3D on yapınca sonra onu kapatıp kumandadan yapıncaki fark bariz belli oluyor, ben incehesabı aradım çalışması lazım dediler değişim için yolladım sabah bakalım sonucu yazarım size onun dışında diyer özellikleri f/p olarak tatmin edici sony wireless 7.1 den sonra pek te tutmasamda yinede bu fiyata alınabilir bencede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl sattıysa artık fiyat 650₺ olmuş birde not düşmüşler her üye en fazla 2 adet alabilir diye arıyorum şimdi değişimdeki ürünümü geri yollayın dicem inşallah onuda satmamışlardır

• JAMES DONKEY 712 RGB 7.1 SURROUND GAMING KULAKLIK - TÜRKİYE `DE İLK KULLANICI İNCELEMESİ

• Hayırlı günler, kulaklık ile ilgili can sıkan bi durum yaşıyorum.

Ürünün sesi %80 %90 dan sonra çoğu şarkıda patlama çatlama parazit yapıyor bu herkesde olan bi sorun mudur bilmiyorum.Birçok kulakiçi kulaklık kullandım bu yüzden sürücüler patlak mı değil mi anlayabiliyorum.Bendeki kulaklığın sorunu sanki son seslere çıkıldığında kulaklık ya fazla besleniyor yada az, sorun bundan kaynaklı diye düşünüyorum örneğin proğramdan mid seslerini artırdığımda yada başka frekansları ses arttığından dolayı son ses lere çıkıldığında daha çok parazit sesi alıyorum mikrofon dip sesindende bahsetmiyorum..neyse sizdede buna benzer sorunlar oldu mu ? Beni bilgilendirin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gardanadam -- 5 Temmuz 2019; 11:17:1 >
  • Led ışıklar kapatılmıyor ve basslar yok.Bütün sesler tiz ve rahatsız ediyor belli bir süre sonra.Onun dışında güzel.

Ses yalıtımı mükemmel.Hafif, kafa bandı ağrı yapmıyor.

Yeni kulaklık alacak olsam aynısını alır mıydım ? HAYIR.

Bence daha iyi bir marka model seçilebilir.Creative ses kalitesi daha iyiydi.
    https://www.vatanbilgisayar.com/fatal1ty-headset-oyuncu-kulakligi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 8 Eylül 2019; 10:52:30 >
  • Ürünü 1 seneye yakın zamandır kullanıyorum.

Aşınma vs hiçbir şey olmadı.

1.5 yaşında oğlum arada odama girip her yeri kurcalıyor ona rağmen hiçbir deformasyon olmadı kulaklıkta.

Creative kulaklıklardan da kullandım 6 ay geçmeden padleri dökülmeye başladı vs.

Oyundaki performansı da hiç üzmedi diyebilirim.

Yüksek ses ile patlamaların olması normal Windows %100 ses kartından da sona getirince ister istemez bozulmalar oluyor.

Dac+hifi kulaklıkta bile max seste oluyor (1700 TL lik bir setten bahsediyorum)

Bazen PM geliyor onlara istinaden genel bir 1 yıllık kullanım yorumu yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 24 Ekim 2019; 18:2:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Led ışıklar kapatılmıyor ve basslar yok.Bütün sesler tiz ve rahatsız ediyor belli bir süre sonra.Onun dışında güzel.

Ses yalıtımı mükemmel.Hafif, kafa bandı ağrı yapmıyor.

Yeni kulaklık alacak olsam aynısını alır mıydım ? HAYIR.

Bence daha iyi bir marka model seçilebilir.Creative ses kalitesi daha iyiydi.
    https://www.vatanbilgisayar.com/fatal1ty-headset-oyuncu-kulakligi.html
    windows ses ayarlarından bassı açın loudness equalizationı açın.Basslar çok güzel vuruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolpaçino Özgür

windows ses ayarlarından bassı açın loudness equalizationı açın.Basslar çok güzel vuruyor

Alıntıları Göster
    Ek olarak bass boost kısmından 50 hz - 9 db ile daha iyi oluyor (benim bass algıma göre)
  • Bu kulaklik ps4 ile uyumlu mu?

• 3 gün önce hepsiburada indirimi ve uygulamasından ilk siparişe 25 tl indirim kampanyalarını görünce kulaklığı 140 tl ye sahip olabileceğimi farkettim. Hemen bir sipariş geçtim. Kulaklığım bugün geldi. Öncelikle kulaklık, görsel olarak çok şık.Ses saf haliyle yüksek ama tatmin edici değil. Çünkü kulaklığın ses açısından ağırlık kısmı tiz de. Hemen yazılımını indirdim, 3d 7.1 ayarlarını yaptım. Windows bass açtım, Volume master eklentisini indirdim. Şu an tadından yenmiyor. 140 tl ye sahip olduğum kulaklıkdan, çok güzel bir performans alıyorum. Daha ne olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 28 Mart 2020; 20:50:33 >
  • Selamlar. Gittigidiyor üzerinden indirimle birlikte 169 TL'ye ben de aldım kulaklığı ve bu sabah teslim aldım. Tasarım ve malzeme kalitesi olarak gayet iyi bir kulaklık. Kafamda bir ağırlık yapmadığını da belirtmeliyim ağır bir kulaklık değil. Bir oyuncu kulaklığı olduğu için ve CS:GO oyuncusu olduğum için hemen teste koyuldum. Cidden sağ-sol-ön-arka veya çaprazlama yönlerden gelen sesleri net bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Hem rekabetçi maçta hem de Steam atölyesindeki "Audio Test Chamber" adlı haritadan test gerçekleştirdim. Oyun performansı güzel bir sıkıntısı yok

Eksileri de var maalesef. Öncelikle kulaklık yüksek seste olmasa bile kulaklık dışarıya hatrı sayılır bir ses veriyor. En yüksek ses seviyesini siz düşünün. Arkadaşlar neden bunu pozitif bir şeymiş gibi yazmış anlayamadım açıkçası. Yine birçok ayarlama denememe rağmen mikrofon, kulaklıktan çıkan sesi alıyor. Yazılımından mikrofon gain seviyesini 80 ve aşağısı yaparsanız mikrofon sesinizi almıyor, 80 üstüne çıkarsanız da mikrofon bütün sesleri alıyor. Discord ve CS:GO ikilisini şu an denemedim ama arka planda müzik ve YouTube'dan CS:GO soundları açıp, online olarak bir siteden sesimi kaydettim. Az da olsa o kalaşnikovun sesi vs. duyuluyor.

Uzun süre deneyim ettikten sonra nihai yorumumu burada belirtirim. Ama indirim olmadan 250 TL'ye alınacak bir kulaklık değil gibi geliyor. Göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 10 Nisan 2020; 13:32:16 >

• Kardeşim kulaklık pedinde soyulma oluyormu merak ettim?
  • Ramazan O-O R kullanıcısına yanıt
    1,5 yıl bitti (31.10.2018 de almıştım) herhangi bir sorun yok henüz.
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    merhaba bende jd 712 almak istiyorumda önerir misiniz uzun kullanımda nasıldır şimdiden teşekkürler
  • 19 günlük kullanım sonucu yorumum:

Öncelikle 250 liralık bir kulaklık olduğunu hâlâ düşünmüyorum indirim beklense iyi olur. Ürün, korktuğum üzere discord - cs:go ikilisinde arkadaşlarıma sorun yaşattı. Kulaklıktan dışarı çok ses vermesi sebebiyle mikrofon, kulaklıktan gelen silah sesi vs. bunu da algılıyor ve karşı tarafa ne var ne yok iletiyordu. Bu sorunu şöyle çözdüm. James Donkey yazılımı içinden mikrofon ses seviyesini 100'de tuttum ve Discord içinden, Ses ve Görüntü ayarlarında, Giriş Hassasiyetini manuel olarak belirleyip seviyesini de -43dB ayarında tuttum. Böylece dış seslerin karşı tarafa iletilme sorununu çözdüm. OBS üzerinden ekran kaydı alırken de mikrofon sesim az geliyordu yine OBS içinden dB seviyesini yükseltip, noise cancelling ekleyince güzel bir ses elde ettim.

Ürünü gün içinde çok uzun süreli fakat hassas bir şekilde kullanıyorum ve şu ana kadar kulaklık pedlerinde herhangi bir deformasyon görmedim. Uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapmıyor, gözlük takan biriyim.

Oyun konusuna gelirsek ürünün hiç de fena olmadığını söyleyebilirim. CS:GO ve PUBG Lite'ta sanal 7.1'in de desteğiyle oyun anlayışınız tamamen değişiyor.

Müzik konusunda da ben diğer arkadaşların aksine gayet tatmin oldum. Üstelik windows içindeki bass vs ayarlarını açmadığım hâlde.

Üründen gayet memnunum. Dışarıya çok ses vermesine alışınca rahatsız etmemeye başladı ama insanların tercihleri de değişebilir tabii. İndirimle almanızı tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 29 Nisan 2020; 21:18:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

1,5 yıl bitti (31.10.2018 de almıştım) herhangi bir sorun yok henüz.
    Zaman ne kadar çabuk geçiyor ya...

• Merhabalar, kulaklığı yeni aldım ve oyun için kullanmak istiyorum. Ayarları çokça inceledim fakat sizin de görüşünüzü almak istiyorum. Windowsun ses ayarlarından ve kulaklığın driverından hangilerini yapmamı tavsiye edersiniz?
  • Betler ses kalitesi inanılmaz kötü.Neden bukadar övdünüz bu ürünü.Çok iyi değil g430dan geçtim bu ürüne .Ve aradaki fark dağlar kadar.İyi bir kulaklıkdan geçmeyi düşünen varsa sakın geçmesin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.