Şimdi Ara

::: JAMES DONKEY 120GB ssd Kullanıcı İncelemesi TR'de İlk ::: (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
9.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada ince hesaptan 32'' monitör aldım 2K 75HZ , 1050TL ye yanında james donkey mouse hediye geldi
  • Çok teşekkür ederim kardeşim

@Executor Arhentir

IOPS bench'i birazdan gelecek kardeşim
  • Umarım AOC Q3279VWF bu monitörü almamışsınızdır. Ciddi kronik ghosting sorunu var. 1 hafta deneyip iade ettim. Rahatsız edici seviyede.
  • IOPS Sata 3 testi eklendi.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Dostum iops değeri donanimarsiv incelemesinde 90 bin filan diyordu baya düşük değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120gb ve P67 çipsete göre sonuçlar normal duruyor kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Umarım AOC Q3279VWF bu monitörü almamışsınızdır. Ciddi kronik ghosting sorunu var. 1 hafta deneyip iade ettim. Rahatsız edici seviyede.
    Aynen bu ürünü aldım. Takıp çalıştırdım sadece ama bilgim yok
  • En basit örnek bilgisayarımı açın. Arka fon koyu ise pencereyi mouse ile sağa sola kaydırın yada daire çizin böyle transparanlık göreceksiniz. Yani gözleriniz keskin olmasa bile fark etmemeniz imkansız.

Edit: konuyu kirletmemek adına pm'den devam edebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathness666 -- 11 Mayıs 2018; 13:9:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende ürünü alarak aranıza katıldım. 240 GB lık model.

Henüz SSD'yi sisteme takmadım. Harici USB 3.0 HDD kutusuna (25TL) taktım. Anakartın farklı USB portlarında denedim. Sonuçlar gayet tatmin edici. Anakart ROG Strix B350-F Gaming.

::: JAMES DONKEY 120GB ssd Kullanıcı İncelemesi TR'de İlk :::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 11 Mayıs 2018; 17:24:26 >
  • Hayırlı olsun kardeşim, güzel değerler yakalamışsın
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Bu da SATA 3 performansı hocam. (R5 2600 ve ROG Strix B350-F )

::: JAMES DONKEY 120GB ssd Kullanıcı İncelemesi TR'de İlk :::
  • Çok iyi değerler, tam f/p ürün
  • https://www.incehesap.com/james-donkey_ssd-harddisk-fiyatlari/

Vay be ürünler bitmiş.

Arkadaşa 240 alacaktık.
  • Aynen çok hızlı tükendi
  • yazma ömrü kaç tb bunla ilgili bir bilgi bulamadım nette
  • Ürün kitapçığın da, MTBF; Ortalama Süre (MTBF- mean time between failure), bir donanım ürününün bileşenin veya sistemin güvenilirliğinin bir ölçüsüdür.) 1.5 Milyon saat olarak ömür biçilmiş.
  • Ürün tükenmiş. Siz ne kadara aldınız?

Sistemi topladığım zaman ssd alayım diyordum 3 sene oldu sistem eskidi hala alamadım. Dolar da sürekli artıyor. Artık bu tarz bir şey alıp geçeyim diyorum.
  • oldukça güzel ve faydalı bir inceleme. bakalım ne kadar gidecek :) bunu da zaman gösterecek
  • @Greggs

130 TL'ye geldi

@Y!Ğ!DO

Teşekkür ederim kardeşim, yakın zaman da Windows kurup, ona göre de bench alıp paylaşacağım, ürünün f/p oranı gayet iyi
  • i3 işlemci + 4gb ram ve onboard ekran kartlı laptopa geçen hafta JD 120gb ssd'yi montajladım, sorunsuz olarak W10 64bit kurdum, açılış kapanış hızı ve genel sistem performansın da ciddi fark oluştu, şuana kadar ürün de herhangi bir sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.