Şimdi Ara

Jailbreakme.com 3.0 yayinda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • google dan cydia nedir, jailbreak nedir diye aratsaniz bile bilgi edinebilirsiniz.
  • dün celeste yüzünden telefonum sapıttı.ben de restore edeyim dedim.ios 5 beta 2 kurdum ama bildirim ekranı falan hiç hoş değildi.ios 4.3.3 lockinfo bildirim ekranı çok daha güzeldi geri döndüm.geri jailbreak yaptım ama o da 2 dk lık iş zaten benim için farketmiyor.ama dfu mode falan anlamayanlar olabiliyor.onlar için iyi olmuş.
  • araştırdım sonunda düzgün bi yer buldum. fakat jb telefonu yavaşlatıyor diyorlar ne derece doğru
  • siteye girilmiyor. safari sunucuyu bulamadığı için siteyi açamıyor hatası var.
  • 4.1 jb li telefonumu 4.3.3 yapmak için önce restore edip mi update yapmalıyım yoksa direkt update yapsam problem çıkar mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

bilgi olarak söyleyim artık jailbreak.me de 3g den elini ayagını çekti iphone 3g not supported yazıyor. sanıırm elden çıkarma vakti geldi 3g mi.

Zaten iPhone 3g'de 4.3.3 destegi yok ki :)
  • Jailbreakme.com 3 yaşında diye okudum.
  • Dün iPhone 3G 3.1.3 versiyonunda denedim. Çalışıyor hemde çok kolay :) Tavsiye ederim
  • ipod touch 4g min shsh kaydını yapabilsem jb yapacamda shsh kaydı yapamıyorum
  • Site açılmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Site açılmıyor?

Simdi ipad den girdim sorun yok aciliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Site açılmıyor?

Simdi ipad den girdim sorun yok aciliyor.

Arada bir bakım yapılıyor herhalde hocam.Yukarıda bir arkadas da açılmıyor yazmış.Onun üzerine denedim bende de açılmadı.Sonra PC'den denedim açıldı tekrar iPad'den denedim açıldı.:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.