Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
127
Favori
192.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar tweaklerin arka planda ne kadar ram tukettigini gosteren bir tweak var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batery dıktoru kurarsan görürsün
     JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√

• quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

Batery dıktoru kurarsan görürsün
     JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√

Bu tarz demiyorum program bazinda gosteren bir tweak ariyorum.

• Açık Uygulamaları bildirim penceresine koyan bi tweak var mı arladaşlar? Weespace çalışmıyor yada bir ayarı var da ben bilemedim?

Edit: ayarlar -- bildirimler kısmında weespace'i buldum ve bildirimini aktif hale getirdim, bildirim merkezini aşağı çektiğim anda sistem çöktü, bunu 6-7 defa denedim hatta sildim tekrar yükledim ama yine çöktü. Kaldırdım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 10 Mayıs 2013; 1:38:22 >
  • arkadaşlar merhaba,

bir arkadaşımın sprint kilitli iphone 5 i var. 6.1.4. yükseltmiş. bunu JB ile unlocked edip kullanma imkanı var mı?
    bilen biri yardımcı olursa çook sevineceğim.

teşekkürler.
  • 6.1.4 jb yapılmadı sanırım yapılmayacak
    Haziran ortası ios7 çıkacak bekleyin ben jb'li 6.1.2 kullanıyorum hala

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Açık Uygulamaları bildirim penceresine koyan bi tweak var mı arladaşlar? Weespace çalışmıyor yada bir ayarı var da ben bilemedim?

Edit: ayarlar -- bildirimler kısmında weespace'i buldum ve bildirimini aktif hale getirdim, bildirim merkezini aşağı çektiğim anda sistem çöktü, bunu 6-7 defa denedim hatta sildim tekrar yükledim ama yine çöktü. Kaldırdım ben de.

battery doctor uygulamasında görebilirsiniz. Bunu yapabilen başka tweaklerde vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kernell

Arkadaslar tweaklerin arka planda ne kadar ram tukettigini gosteren bir tweak var midir?

statusbarcustomclock ile boş ram miktarını tarih'i aynı zamanda saatide durum çubuğuna ekleyebilirsiniz. hangi tweak ne kadar harcıyor göstermez, sadece boş ram'i görebilirsiniz.
  • Arkadaşlar jailbreak yaptım ama bir tweak'te sorun var safe mode'a geçiyor telefon ama hangi twak bulamadım. Herhangi bir öğeyi silmek için basılı tutup nesneler oynamaya başlayınca sol üstteki x(silme) butonuna basınca telefon reset atıyor. Hangi tweak olabilir nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Arkadaşlar jailbreak yaptım ama bir tweak'te sorun var safe mode'a geçiyor telefon ama hangi twak bulamadım. Herhangi bir öğeyi silmek için basılı tutup nesneler oynamaya başlayınca sol üstteki x(silme) butonuna basınca telefon reset atıyor. Hangi tweak olabilir nasıl çözebilirim?

Yüklü tweak'leri söylersen yardım bulabilirsin. Diğer türlü kimse yardım edemez
  • takip

• Takip
  • Beyler uygulamaları ne ile yüklüyosunuz.Cydia yükledim çok yavaş iniyiodu kendi kendine iptal oldu.Biligsayar versiyonunda telefondan arattığım kadar program çıkmıyor.Ne yüklemem lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Beyler uygulamaları ne ile yüklüyosunuz.Cydia yükledim çok yavaş iniyiodu kendi kendine iptal oldu.Biligsayar versiyonunda telefondan arattığım kadar program çıkmıyor.Ne yüklemem lazım?

Hangi programdan bahsediyorsunuz ucretsiz uygulama indirme mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Beyler uygulamaları ne ile yüklüyosunuz.Cydia yükledim çok yavaş iniyiodu kendi kendine iptal oldu.Biligsayar versiyonunda telefondan arattığım kadar program çıkmıyor.Ne yüklemem lazım?

Hangi programdan bahsediyorsunuz ucretsiz uygulama indirme mi ?

evet 25pp ile bi türlü indiremedim bilgisayardan da çok fazla seçenek çıkmıyo
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Tongbu veya vshare deneyebilirsiniz. Tongbu tavsiye ederim.

• jb yapmadan önce 25pp ile sygic yüklemiştim telefona reset atınca siliniyo diye jb yaptıktan sonra silip baştan yükliyim dedim.Bu sefer de harita indirmiyor.Hazır inmişini atınca da hafif kasıyor eskiden yağ gibiydi.Neden böyle oldu anlamadım.
  • bi tweak vardi tam hatirlayaladim. mesela mesajin bir kismini yanlis yazdigimda klavye uzerinde elimi saga veya sola kaydirarak istedigim yere gidebiliyordum mesaj icinde. Hatirlayan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

bi tweak vardi tam hatirlayaladim. mesela mesajin bir kismini yanlis yazdigimda klavye uzerinde elimi saga veya sola kaydirarak istedigim yere gidebiliyordum mesaj icinde. Hatirlayan var mi ?

Swipe selection

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 21 Ocak 2014; 18:50:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

bi tweak vardi tam hatirlayaladim. mesela mesajin bir kismini yanlis yazdigimda klavye uzerinde elimi saga veya sola kaydirarak istedigim yere gidebiliyordum mesaj icinde. Hatirlayan var mi ?

Swipe selection

hizir gibi yetistiniz. bir de repo alabilsem ?

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.