Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
127
Favori
192.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krnahmet54

quote:

Orijinalden alıntı: zeynet52

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zeynet52

arkadaşlar installous kapanmış whatsapp yükleyebilecek başka program biliyormusunuz cydiadan indirim

AppCake ve ya 25pp kullanabilirsin sorunsuz çalışır

ikisinide cydia nın arama motoruna yazıyorum çıkmıyor :( appcap çıkıyor başka bişey yok 25pp nin başka ismi varmı?

Kardeş repolarını kaydettiysen repoya gir ordaki iphonecake e gir en üstteki 25 pp de gir repoya orda appsync iOS 6.0+ var onu indir sıkıntı yok

Sorun ordan hic bisey yapmadim repoda kaydetmedim ilk defa yapmaya calisiyorjm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş cydia ya gir en altta manage var ona bas 3 tane şey çıkacak ordan sources e gir girince sag en üstte edit var önce edite sonra sol üstteki add kısmına bas ortada bi pencere çıkacak oraya sadece cydia.iphonecake.com yaz repoyu yükle yükledikten sonra içine gir AppCake indir

• quote:

Kardeş cydia ya gir en altta manage var ona bas 3 tane şey çıkacak ordan sources e gir girince sag en üstte edit var önce edite sonra sol üstteki add kısmına bas ortada bi pencere çıkacak oraya sadece cydia.iphonecake.com yaz repoyu yükle yükledikten sonra içine gir AppCake indir

teşekkür ederim kardeş sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√
    WhatsApp Lseen TimeStamp
    Whatsapp'da zamanı, tarihi karşı taraftan gizleyebiliyorsunuz
    Repo:BigBoss
    Versiyon: 2.0- 1

bu whatsapp twikinin ayarları nasıl olmalı sadece bizim görebilmemiz için?

• Biraz zahmetli olacaktır ama ilk mesaj ios 6 ya göre yeniden düzenlene süper olur. Bir cok tweak ios 6 da calısmıyor maalesef.
    mesela Badgeclear, ki bu program ücretli uygulamaları farklı kanallardan indirenlerin app store da güncelleme gördügünde beliren ve kaybedilemeyen badgeleri yok etmesi icin cok önemli..
  • ios 6 icin badgeclear calısmyor sanırım. alternatifini bilen var mı?
    Malum her cydia kullanıcısı icin app store güncelleme gördügünde beliren ve güncelleme yapılamadıgı icin yok edilemeyen badge lerden kurtulmak cok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmasdag

ios 6 icin badgeclear calısmyor sanırım. alternatifini bilen var mı?
    Malum her cydia kullanıcısı icin app store güncelleme gördügünde beliren ve güncelleme yapılamadıgı icin yok edilemeyen badge lerden kurtulmak cok önemli.

Batterydoctor pro da kısayol tuşu var işareti kaldır diye. Aynı işlevi görüyor

• bilgi icin sagol. epey arastirdim bu arada. battery doctordaki tek tek yapmiyor, tüm uygulamalarinkini ayni anda kaldiriyormus.
    ben clear badges diye bir tweak buldum. badgeclear ile birebir ayni isi yapiyor yani uygulamalari tek tek yapabiliyor ve 6.1.2 ile de uyumlu. umarim arayanlar icin faydali olmusumdur zira ben de cok aradim.

• Beyler üst barda saatin hemen yanında MB'li birşeyler var, o tweakin ismi nedir?
  • quote:

bilgi icin sagol. epey arastirdim bu arada. battery doctordaki tek tek yapmiyor, tüm uygulamalarinkini ayni anda kaldiriyormus.
    ben clear badges diye bir tweak buldum. badgeclear ile birebir ayni isi yapiyor yani uygulamalari tek tek yapabiliyor ve 6.1.2 ile de uyumlu. umarim arayanlar icin faydali olmusumdur zira ben de cok aradim.

maalesef badge bir muddet sonra geri geliyor. hala tam cozebilmis degilim.

• quote:

bilgi icin sagol. epey arastirdim bu arada. battery doctordaki tek tek yapmiyor, tüm uygulamalarinkini ayni anda kaldiriyormus.

maalesef badge bir muddet sonra geri geliyor. hala tam cozebilmis degilim.

• Telefonu bir tweak yukleyip, telefonumdaki ekran goruntusunu wifi uzerinden bilgisayarimda gorebilirmiyim. Tabi oyunlar uygulamalar hepsini gormek istiyorum. Bilgisayar s-video kablosu ile televizyonumada bagli. Eger bilgisayarimin ekraninda gorursem kablo ile televizyonada aktarabilirim, cok iyi olur benim icin. Telefon: iphone5 6.1.2 jailbreak. Bilgisayar: windows xp media center. Bunu yapabilecegim tweak yada uygulama varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 20 Mart 2013; 16:08:31 >
  • igotya çalışmıyor sanırım ? ve birde ipadı samsungdaki gibi iki ekranlı kullanmak için bi tweak vardı bilen varmı ?
  • arkadaslar sizlere saçma ve bir o kadar da lüzumsuz gelebilir ama cevabını bulabilsem sormazdım emin olun bu nedenle anlayışınızı bekliyorum...

jb ile bugun tanıstım yapayım mı yapmayayımmı durumlarını da gectim yapıcam ama şöyle bi sorum var bu jb olayı ile tweakler ve uygulamalar vasıtasıyla tel de olmayan ozellikleri kazandırıyoz bunu biliom ama kimse bazı konulardan bahsetmemis ve tabi anlamadıgım cevap bulamadıgım sorularım var aşagıya yazıyorum....

1*ben i cloud dropbox kullanıyorum bunlara bi zararı dokunur mu? yada daha onceden kullandıgım herhangi bi oyuna programa...
    2*mail exchange vs gibi konularda sıkıntı yasar mıyım
    3*telim ip4s yavaslama sozkonusu olurmu yada takılmalar vs...
    4*herseyden onemlisi ve kızılan bi soru olarak appstore daki uygulamaları bedava indirebilecek miyim...(bunu sorarken cekindim cunku baska soran birinin baya uzerine yurunulmus banada yapmazsanız sevinirim aradım bulamadım bi installous dan bahsedilio ama?)
    5*intelliscreenx gibi paralı uygulamalar jb de de var sanırım yani jb yapsak da intelliscreenx i mecbur yine paralı alabiliriz baska caresı yok mu???
    6*itunes üzerinden devamlı eşzamanlama yapıyorum hatta wi-fi eşzamanlamam da acık telefonu artık itunes a baglayamayacakmıyım? eşzamanlamalarımı devredısı mı bırakmalıyım?

sorularım bu sekilde daha once jb yapmadım ama kolay gorunuyor...asıl sıkıntı sonrası sanırım...
    tel: iphone 4s garantili avea dan alındı ilk sahibiyim garantısı 1 yıl kaldı...

edit: 6 numaralı soru eklendi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycn -- 20 Mart 2013; 17:47:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Beyler üst barda saatin hemen yanında MB'li birşeyler var, o tweakin ismi nedir?

Springtomize 2 ile yapılabiliyor, boştaki ram miktarını gösteriyor..
  • quote:

Beyler üst barda saatin hemen yanında MB'li birşeyler var, o tweakin ismi nedir?

Springtomize veya sbsettingsle yapılıyor sağlıklı olarak bunlar çalışıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycn

arkadaslar sizlere saçma ve bir o kadar da lüzumsuz gelebilir ama cevabını bulabilsem sormazdım emin olun bu nedenle anlayışınızı bekliyorum...

jb ile bugun tanıstım yapayım mı yapmayayımmı durumlarını da gectim yapıcam ama şöyle bi sorum var bu jb olayı ile tweakler ve uygulamalar vasıtasıyla tel de olmayan ozellikleri kazandırıyoz bunu biliom ama kimse bazı konulardan bahsetmemis ve tabi anlamadıgım cevap bulamadıgım sorularım var aşagıya yazıyorum....

1*ben i cloud dropbox kullanıyorum bunlara bi zararı dokunur mu? yada daha onceden kullandıgım herhangi bi oyuna programa...
    4*herseyden onemlisi ve kızılan bi soru olarak appstore daki uygulamaları bedava indirebilecek miyim...(bunu sorarken cekindim cunku baska soran birinin baya uzerine yurunulmus banada yapmazsanız sevinirim aradım bulamadım bi installous dan bahsedilio ama?)
    5*intelliscreenx gibi paralı uygulamalar jb de de var sanırım yani jb yapsak da intelliscreenx i mecbur yine paralı alabiliriz baska caresı yok mu???

sorularım bu sekilde daha once jb yapmadım ama kolay gorunuyor...asıl sıkıntı sonrası sanırım...

Şu anda jb 6.1.2 sürümüne kadar geçerli. 6.1.3 güncellerseniz jb yapamazsınız.

1)Herhangi bir zararı olmaz,ancak yine de itunes üzerinden yedek almanızı tavsiye ederim.
    2)Mail vs zarar gelmez,bende kullanıyorum.
    3)Yavaşlamadan şikayet okumadım 4s'te
    4)Ücretsiz olarak ipa dosyalarını elde edebilirsiniz.Ancak forumda konuşulması yasak konunun. Siteleri isterseniz pm atarsınız
    5)Paralı tweakleri ücretsiz olarak sunan repolar mevcut. Nerdeyse her ücretli tweak ve uygulamaları ücretsiz bulabilirsiniz. Ancak güncelleme geldiğinde otomatik değil tekrar bulup güncelleme yapmanız gerekebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

quote:

arkadaslar sizlere saçma ve bir o kadar da lüzumsuz gelebilir ama cevabını bulabilsem sormazdım emin olun bu nedenle anlayışınızı bekliyorum...

1)Herhangi bir zararı olmaz,ancak yine de itunes üzerinden yedek almanızı tavsiye ederim.
    4)Ücretsiz olarak ipa dosyalarını elde edebilirsiniz.Ancak forumda konuşulması yasak konunun. Siteleri isterseniz pm atarsınız
    5)Paralı tweakleri ücretsiz olarak sunan repolar mevcut. Nerdeyse her ücretli tweak ve uygulamaları ücretsiz bulabilirsiniz. Ancak güncelleme geldiğinde otomatik değil tekrar bulup güncelleme yapmanız gerekebilir.

cok tesekkur ederim cevaplarınız için bide itunes eszamanlamayı artık kullanamayacakmıyım diye ekleme yapıyordum biliyorsanız onuda sorayım... ipa olayı için pm atıyorum .... her sorumun cevabı benim için tam ıstediğim gibi bide itunes olayı ok ise super olucak o zaman bu aksam kesın kırıyorum parmaklıkları :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

quote:

cevabınız için cok tesekkur ederim. ipa konusunda mail atacagım.... bide 6. soru olarak duzenleme yapıyordum siz cevapladınız itunes ile eszamanlama konusunda bi sıkıntı cıkarmı wi-fi ve normal eszamanlama yapıyorum da devamlı olarak artık itunes kullanamayacakmıyım? .. bu arada her sorumun cevabı olumlu nasıpse bu aksam kırıyorum parmaklıkları....

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Springtomize 2 ile yapılabiliyor, boştaki ram miktarını gösteriyor..

Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.