Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.105
Cevap
49
Favori
285.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar programı yükledim başatınca telefon restore atıyor kendi kendine.Sinir oldum.İtunes açılıyor hemen restore atıyor itunes açık mı olmalı kapalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.T.A.L.K.E.R. -- 10 Ekim 2010; 19:19:02 >
  • Arkadaşlar bir yardım edin 3 kere üst üste restore ettim telefonu.Programı çalıştırıyorum tıkladıktan sonra telefona itunes işareti geliyor ve itunes açılıyor.
  • tylerdurden ıphone 4 4.0.2 surum 1.59 basebandı jb+unlock yaptın ve sorunsuz kullanıyormusun suan?? arkadaşlar 4.0.2 yı 4.1 e yukseltmemızın bıze ne yararı var bu surumle devam edemıyormuyuz ??
  • dun gece 5 dkda jb yaptim. i4 4.1 unlock cihazda ardindan root sifremi degistirdim. bugun kullanirken dikkatimi ceken iki sey oldu. sbs settingsten 3g ve datayi etkinlestirmeme ragmen 3g calismiyor. eski duzen ayarlardan acmam gerekiyor. bi de jb yapaldam beri kullanim suresi ve bekleme sureleri gitti yerinde tire isareti duruyor. sizdede ayni sorunlar var mi?
  • uçak modunda yapsak sıkıntı olurmu, şimdi telefon falan çalar sakata gelmeyelm..
  • ben telefonu yeni aldim ve henüz acmadim jailbreak bekliyordum iphone konusunda pek bilgim yok wm kullaniyorum halihazirda telefonu ilk acrigimda itunes a baglama gibi bir zorunluluk varmi ayrica telefon neverlock eu versiyon itunes u bilgisayarima yüklemeden cihazla bilgisayari nasil eslestirecegim itunes u yüklersemde cihaz otomatik güncelleme yaparmi bil. xp yardimci olursaniz sevinirim ayrica jailbreak yapinca istedigim programi kurabilecekmiyim yada nasil kuracagim yine itunes üzerindenmi kurulacak prograamlar?
  • Valla korka korka yaptım şimdi jb yi tşk N_HAKAN
  • Bunu yapıca cracklı uygulamalar direkt bilgisayardan itunes ile yüklenebiliyor mu? Hangi program lazım?
  • Ben de az önce başarılı bir şekilde JB yaptım 3Gs 4.1 Turkcell cihaza. 1-2 Gün içinde iPod Touch 3G ve iPhone 4 ile de yapacağım. Sonuçları buradan paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zummet -- 10 Ekim 2010; 20:45:39 >
  • Iphone 4 4.1 versiyonlu olanlar unlock icin neyi, ne kadar beklemek zorunda acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Hakan hocam ellerinize sağlık touch 2 g için oluyormu?
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • Tesekkürler
    quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

ben telefonu yeni aldim ve henüz acmadim jailbreak bekliyordum iphone konusunda pek bilgim yok wm kullaniyorum halihazirda telefonu ilk acrigimda itunes a baglama gibi bir zorunluluk varmi ayrica telefon neverlock eu versiyon itunes u bilgisayarima yüklemeden cihazla bilgisayari nasil eslestirecegim itunes u yüklersemde cihaz otomatik güncelleme yaparmi bil. xp yardimci olursaniz sevinirim ayrica jailbreak yapinca istedigim programi kurabilecekmiyim yada nasil kuracagim yine itunes üzerindenmi kurulacak prograamlar?

Jailbreakten sonra istedğiniz programları installous ile kurabilirsiniz. diğer sorularınızın cevabı konu başlığında.

wi-fi olayini tam anlamadim benim wi-fi wpa2 korumali ve telefonu hic acmadigim icin henüz router sifresini girmedim eger yüklemeyi usb kablosuyla pc üzerinden yapacaksam wi-fi nicin acik ve baglimi olmasi gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 10 Ekim 2010; 22:11:04 >

• vodafone'dan alınma iphone 4, 4.1 sorunsuz bir şekilde jailbreak yaptım şimdi oyun yüklemekle meşgulüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

vodafone'dan alınma iphone 4, 4.1 sorunsuz bir şekilde jailbreak yaptım şimdi oyun yüklemekle meşgulüm

RockBand2 yükle çok zevkli :D
  • yemez şimdi yapmak bnm bi halt ederiz base band vs yükselir hayata küserim sonra :) ama teyid edin lütfen 4.0.2 Baseband: 01.59.00 cihazımı kullanabilecekmiyim artık??? ankarada müsait olan varsa yemek ısmarlıyım yapalım beraber 30 40 lira verdirmeyin
  • Hakan dostum döktürmüşsün yine. Ellerine sağlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıghtguardian

Hakan hocam ellerinize sağlık touch 2 g için oluyormu?

Evet oluyor hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: samhain

yemez şimdi yapmak bnm bi halt ederiz base band vs yükselir hayata küserim sonra :) ama teyid edin lütfen 4.0.2 Baseband: 01.59.00 cihazımı kullanabilecekmiyim artık??? ankarada müsait olan varsa yemek ısmarlıyım yapalım beraber 30 40 lira verdirmeyin

ya ben ankaradayım. Yemeğe felan gerek yokta. Buradan rahatlıkla yapabilirsiniz. İtunes a komut vermesseniz basebandınız yükselmez kesinlikle rahat olun.

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

Hakan dostum döktürmüşsün yine. Ellerine sağlik.

Teşekkürler Dostum. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

quote:

quote:

Beyler ben sabah jailbreak yaptım installous felanda yükledim orda sorun yok ama jailbreak yapınca müzik,video gibi uygulamalar silindi restore edicem ama 580mb bi türlü bitmiyor, daha kısa bi yöntemi yok mu bunun?
    Cihaz: iPod Touch 4

Restore etmek için indirdi tam yükleyeceğim bi hata veriyor ve baştan indirmeye başlıyor ne yapmam lazım?

şuan bu durumda yani:
     Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler)  Jailbreak Hakkında Herşey *2014*

Hocam bi baksanız şuna da sabahtan beri uğraşıyorum, ilk kez jailbreak yaptım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericgenc -- 10 Ekim 2010; 22:04:21 >

• baseband yukseltmeden 4.1 e tynumbrella islemi ile yapilan surum yukseltmesinde iphone4 ler icin denmis ayni islem 3GS tede calisiyormu.Bende 3GS 16GB 3.1.3 basebande 5.12.01 var ben basebandi yukseltmeden 4.1e yukseltmek ve unlock yapmak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.