Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
49
Favori
285.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abjkli

i4 yurtiçi iphoneumu 4.3.5 nasıl jailbreak yapacağım???

Tethered yapmaniz lazim ilk mesajda var.
  • Cihazim 4.2.1 simlocklu baseband 3 10 01 .ayni surumde kalip jb yapmak istiyorum.ilk yontemi kullanirsam baseband yukselir mi ?
  • 3gs at&t simlock cihaz aldim ama unlock yapamadm 4.1 ve 05.16.02 olan cihazi 06.15.00 a cevirdim ama unlock olmadi cydia dan defalarca ultrasnowu yukleyp kaldirdm ama degisen bsey yok ne tmobile hattimi ne de tr de kullandigm vodafone hatti calistiriyor, sorun nerde acaba ?
  • benim ipod 4g 4.3.3 var ama nasıl jailbreak yapcam dediği siteye girdim cydia indirdi sonra ne yapmam lazım nolur yardımcı olun biri anlatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmpnk94 -- 1 Eylül 2011; 19:41:05 >
  • Arkadaşlar iphone 4 üm var bir süredir kullanıyorum artık jailbreak olayına giricem ama müthiş bir karmaşa var bu konuda araştırayım da yapayım dedim ama çok karışık : jailbreak,ssh,baseband gibi olaylar var.Benim tek amacim ucretsiz kaliteli uygulama edinmek veya need for speed gibi üst duzey oyunlar oynamak...sürüme gore jailbreak var sanırım onu bile anlamadım baktiğimda:
    Sürüm : 4.3(8F190)
    Modem Firmware : 04.10.01
    Hangisine gore jb yapicm?

direkt telefondan safariye girip bahsedilen internet sitesi ile jailbreak yapma olayıni mi uygulayayim?
    bu bilgiler doğrultusunda ne yapmaliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PacLove

Arkadaşlar iphone 4 üm var bir süredir kullanıyorum artık jailbreak olayına giricem ama müthiş bir karmaşa var bu konuda araştırayım da yapayım dedim ama çok karışık : jailbreak,ssh,baseband gibi olaylar var.Benim tek amacim ucretsiz kaliteli uygulama edinmek veya need for speed gibi üst duzey oyunlar oynamak...sürüme gore jailbreak var sanırım onu bile anlamadım baktiğimda:

direkt telefondan safariye girip bahsedilen internet sitesi ile jailbreak yapma olayıni mi uygulayayim?

redsnow yönergelerini uygulayacaksınız.
    safariden jb tarih oldu. saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: 2PacLove

Arkadaşlar iphone 4 üm var bir süredir kullanıyorum artık jailbreak olayına giricem ama müthiş bir karmaşa var bu konuda araştırayım da yapayım dedim ama çok karışık : jailbreak,ssh,baseband gibi olaylar var.Benim tek amacim ucretsiz kaliteli uygulama edinmek veya need for speed gibi üst duzey oyunlar oynamak...sürüme gore jailbreak var sanırım onu bile anlamadım baktiğimda:

redsnow yönergelerini uygulayacaksınız.
    safariden jb tarih oldu. saygılar.

mesajinizdan önce dayanamayip safariden jb yaptım şuan kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım rahat rahat uygulama da yukledim angry birds seasons bile yukledim
    yanlış birşey mi yaptım yksa

• Shsh kaydı olmayan 3.2.2 versiyona sahip jailbreaklı bir ipad 1 i 4.3.5 e güncelleyip jailbreak yapma imkanımız var mı?
    Ve eğer varsa unetharet mı tetharet mı olacak?
  • Arkadaşlar dün yurt dışından bir iphone getirttim.Cihazda 4.1 yazılımı yüklüydü.Şebeke ayarlarını vs yaptıktan sonra, itunes da versiyonunu yükseltiyim dedim ama meğer cihazın versiyonuyla oynamamak gerekiyomuş
    Şu an versiyon 4.3.5 de ve telefon açıldığında emergency cell yazısında kalıyor.Eski versiyona geri dönmem gerekli ama kimseye sormadan ikinci bir hata yapmak istemiyorum.Yazılım işlerinden anlarım ama bu iphone konusunda ki yazılanlardan (jailbreak vs) hiç bişey anlamadım : (
    Bu cihazı nasıl kurtarabilirim acaba ? Yada istanbul da bunu yapabilecek bir yer varsa neresi olduğunu tarif edebilirmisiniz ?
    Lütfen yardım edin arkadaşlar.Resmen hevesim kursağımda kaldı

• Sn. Forum Yetkilileri ve Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar;

2 ay önce doğu banktan satın almış olduğum ; İphone 4 32 GB SİM FREE Kayıtlı cihazımın ilk aldığımda versiyonu 4.3.3 dü şu ana kadar olan tüm güncellemeleri i tunes aracılığıyla gerçekleştirerek 4.3.5 olarak kullanmaktayım.

Geçenlerde doğu bankta Jailbreak yapıabilirmi sorusuna 45 dk da 45 TL karşılığında yapıyoruz dediler.

Siz yetkililerden rica ise; Yukaridaki bahsettiğim özelliklerdeki cihazım JAİLBREAK yapılabilirmi? Yapılmasında her hangibir zarar varmıdır? Telefonumun ileride veya yaptıktan sonra kapanma gibi bir problem söz konusu olabilirmi ?

Son sorumsa 45 TL vererek yaptırayımmı yoksa forumdan yardım olarak kısa bir sürede kendim yapabileceğim bir işlemmi ?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,
  • 45 lira vermeye değecek kadar zor bişey değil. 15 dk'da kendinizde yapabilirsiniz. sadece açıklamalara uymanız yeter. tabiki öncelikle iyice araştırın yedek almayı falan yapın. ben telefonu alalı bir hayli oldu ve aldığımdan beri jib'li kullanıyorum, bir sorunumda olmadı hiç hatta jib olmazsa iphone'un iphone'liği mi kalır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan061

Sn. Forum Yetkilileri ve Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar;

2 ay önce doğu banktan satın almış olduğum ; İphone 4 32 GB SİM FREE Kayıtlı cihazımın ilk aldığımda versiyonu 4.3.3 dü şu ana kadar olan tüm güncellemeleri i tunes aracılığıyla gerçekleştirerek 4.3.5 olarak kullanmaktayım.

Geçenlerde doğu bankta Jailbreak yapıabilirmi sorusuna 45 dk da 45 TL karşılığında yapıyoruz dediler.

Siz yetkililerden rica ise; Yukaridaki bahsettiğim özelliklerdeki cihazım JAİLBREAK yapılabilirmi? Yapılmasında her hangibir zarar varmıdır? Telefonumun ileride veya yaptıktan sonra kapanma gibi bir problem söz konusu olabilirmi ?

Son sorumsa 45 TL vererek yaptırayımmı yoksa forumdan yardım olarak kısa bir sürede kendim yapabileceğim bir işlemmi ?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Hocam hayırlı olsun JB yapılır hiç sorun olmaz telefon kitlenmez ama şu anda 4.3.5 sürüm için sizin rahat kullanabileceğiniz bir JB yok

• quote:

Orijinalden alıntı: umutksk

45 lira vermeye değecek kadar zor bişey değil. 15 dk'da kendinizde yapabilirsiniz. sadece açıklamalara uymanız yeter. tabiki öncelikle iyice araştırın yedek almayı falan yapın. ben telefonu alalı bir hayli oldu ve aldığımdan beri jib'li kullanıyorum, bir sorunumda olmadı hiç hatta jib olmazsa iphone'un iphone'liği mi kalır??

Sorumu kısa sürede cavapladığınız için tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

4.3.5 versiyonda JB yok dedi bir arkadaş, o zaman benim şuan için izlemem gereken yol nedir?

Artık APPStore para ödemek istemiyor ve iphonumun tüm marifetlerinden yararlanmak istiyorum.

Beni konuyla ilgili yönlendirirseniz çok sevinirim.

Saygılar,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan061

quote:

Orijinalden alıntı: umutksk

45 lira vermeye değecek kadar zor bişey değil. 15 dk'da kendinizde yapabilirsiniz. sadece açıklamalara uymanız yeter. tabiki öncelikle iyice araştırın yedek almayı falan yapın. ben telefonu alalı bir hayli oldu ve aldığımdan beri jib'li kullanıyorum, bir sorunumda olmadı hiç hatta jib olmazsa iphone'un iphone'liği mi kalır??

Sorumu kısa sürede cavapladığınız için tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

4.3.5 versiyonda JB yok dedi bir arkadaş, o zaman benim şuan için izlemem gereken yol nedir?

Artık APPStore para ödemek istemiyor ve iphonumun tüm marifetlerinden yararlanmak istiyorum.

Beni konuyla ilgili yönlendirirseniz çok sevinirim.

Saygılar,,,

rica ama arkadaşın dediği de doğru.. bende zaten 4.3.3'ten sonraki güncellemeler çok fark getirmediği için jib'li 4.3.3 ile devam ediyorum. 4.3.5 sayfa başında anlatılıyor ama yapmanı tavsiye etmem. biraz daha bekle bence zaten ekim ayı gibi iphone 5 ile beraber ios 5.0 çıkacak ve herkes onu bekliyor. ios 5 çıkınca onu yükler jib'i çıkınca burdan takip ederek herkesle beraber jib yaparsın

benim sana öncelikli tavsiyem yapmasan da yapmayı araştır hatta şuan telefonunun yedeğini al, dursun o kenarda. hiç olmazsa yedeğini almayı öğrenirsin. konunun ilk sayfasında hepsi ayrıntılı şekilde anlatılmış durumda

• Tekrar Teşekkür ederim...

JB İçin İos 5.0 ı bekleyeceğim o zaman :( APPSTORE gene kazandı ;))

Saygılar,
  • @umutksk tethered 4.3.5 yapma demişssin . ben uyguladım oldukca memnunum telefonun kapanmamasına özen gösterdikce bi problem olmuyor .. Bildiğiniz başka şeyler varsa paylasırsanız sevnirm teşekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

@umutksk tethered 4.3.5 yapma demişssin . ben uyguladım oldukca memnunum telefonun kapanmamasına özen gösterdikce bi problem olmuyor .. Bildiğiniz başka şeyler varsa paylasırsanız sevnirm teşekkurler.

telefon bu şekildeyken gevey kullanabiliyormusunuz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

quote:

@umutksk tethered 4.3.5 yapma demişssin . ben uyguladım oldukca memnunum telefonun kapanmamasına özen gösterdikce bi problem olmuyor .. Bildiğiniz başka şeyler varsa paylasırsanız sevnirm teşekkurler.

telefon bu şekildeyken gevey kullanabiliyormusunuz acaba ?

@xallez Gevey derken ??
  • quote:

yok arkadaş, kişisel tercih olarak ben tethered jib yapmak istemiyorum. nolur nolmaz kablomu unuturum şarjım biter kapanır, yanlışlıkla refresh derim telefon başlar kapanır... bi ton uğraştırır yeniden yap falan. ayrıca 4.3.5'te fazla değişiklik olmadığı için 5.0'a kadar kişisel tercih olarak jib yapmıcam.
  • gevey yurt dışı simkilitli telefonlarda simkilidi kırmak için kullanılan bir aparat. bu da fotosu

http://www.iphoneturkish.com/wp-content/uploads/2011/03/GeveySIM-03.jpg

burdan ek bilgiler alabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_47739877/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutksk -- 7 Eylül 2011; 15:29:09 >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.