Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
49
Favori
285.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acaba bundan sonra applestore ve itunesa girmemde sakınca avrmı? özellikle itunesda hangi işlemleri yapamam veya yapmama lazım jailbreak nedeniyle? Güncelleme yapıldığında jailbreak gider mi? otomatik bir işlem yapabilirmi itunes yaptıklarımı sıfırlayacak..

Teşekkürler..
  • itunes kullanarak app attım ama atarken hata verdi. Bende iFunbox diye bir program buldum çok daha güzel ve kapsamlı. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

3gs 3.1.2 kullanıyorum sizce sürümü yükseltmeli miyim?

Hocam 4.3.3 bile kursan yeri var 3GS te 3.1.2 çok geri bir sürüm yani çoğu uygulama oyun bile ipsw 4 ten aşağısında çalışmıyor

Peki 3gs 4.3.3 te kasar mı ?
  • hocam 4.3.3 jailbreak yapmayı denedim fakat cihazı dfu moduna sokamadınız diye bi mesaj aldım ama cihaz dfu moduna girmişti. şimdi restore ettim cihazı normal ayarlara döndü fakat korkuyorum bir şey olacak diye. acaba hata gerçekten bende miydi başka bir şeyden mi kaynaklanıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim. redsn0w versiyonum 0.9.6rc16 uyumluluk modu xp sp3 yönetici olarak çalıştırdım.
  • Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar??

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Arkadaşlar jailbreak tamam..

Acaba bundan sonra applestore ve itunesa girmemde sakınca avrmı? özellikle itunesda hangi işlemleri yapamam veya yapmama lazım jailbreak nedeniyle? Güncelleme yapıldığında jailbreak gider mi? otomatik bir işlem yapabilirmi itunes yaptıklarımı sıfırlayacak..

Teşekkürler..
  • Cydiadan appsync for 4.0+. Kur. Farklı yerlerden yükleseydin ipa dosyaların senkronizasyon sirasinda silinmez bu sekilde.

Cihazını sakın verileri sil falan yapma cihazın öyle takılı kalır açılmaz.

Bunlar dısında extra bir durum yok hocam.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Cydiadan appsync for 4.0+. Kur. Farklı yerlerden yükleseydin ipa dosyaların senkronizasyon sirasinda silinmez bu sekilde.

İyi forumlar.

Hocan DFU mode alıp tertemiz bi restore atman gerekiyor verileri sil yaparsan
  • Otomatik bir işlem yapmazsa ben veri sil yapmam :)) veri sil nerden yapılıyor bu arada, itunesdan mı?

quote:

quote:

Cydiadan appsync for 4.0+. Kur. Farklı yerlerden yükleseydin ipa dosyaların senkronizasyon sirasinda silinmez bu sekilde.

İyi forumlar.

• quote:

Otomatik bir işlem yapmazsa ben veri sil yapmam :)) veri sil nerden yapılıyor bu arada, itunesdan mı?

quote:

quote:

İyi forumlar.

Telefondan yapılıo hocam ayarlar menüsünde
  • Teşekkürler.. o zaman bir sorun yok itunesa giriyorum :)
  • en iyi gps programı hangisi sizce beyler.
  • quote:

quote:

Otomatik bir işlem yapmazsa ben veri sil yapmam :)) veri sil nerden yapılıyor bu arada, itunesdan mı?

quote:

quote:

İyi forumlar.

Hocam ne yaptın yeri gösterdin şimdi butona basar arkadas:D
  • Arkadaslar merhaba.bir arkadasim abd den iphone 4 getirdi.pasaport vesaire buldum kaydettirecem.ama bana bugun unlockla ilgili birseyler soyledi.tam da anlamadim.icinde sim gibi birsey varmis,ama telin kapanmamasi gerekiyormus.kapanirsa bir yerleri aramak ve birkac islem yapmak gerekiyormus.nedir bu?bir yardimci olsaniz o kadar para verip tel alicaz fazla da anlamiyoruz bu islerden keklenmeyelim:) nasil bir durum bu durum?
    Saygilar
  • Aramadım değil

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi forumlar.

Hocam ne yaptın yeri gösterdin şimdi butona basar arkadas:D
  • Bütün işlemlere başlamadan önce, yani şu redsnow olayına, telefonu tertemiz etmek şart mı? benim 3gsin versiyonu 4 sanırım. Şimdi "iphone2,1_4.3.2_8H7_Restore.ipsw"yi indiriyorum. Ondan sonra jailbreak olayına başlicam sanırım. da şu unlock munlock? ulan ne terimler var ya, hiç de uğraşmamıştım iphone olayıyla. redsnow jailbreak yapınca üstüne yapmam gerekenler var mı mecburi olarak? Yani ondan sonra biter mi işim yoksa yapmam gerekenler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan1565

benim elimde 3.nesil 4.3.3 touch var.ilk sayfadaki rehberden bakarak jailbreak yapmaya çalıştım ama beceremedim.sorunum şu ki 4.3.3 olarak indirdiğim ipsw redsnow rc16'da browse dediğim zaman görünmüyor.zip dosyası olarak indirdim zaten.heralde uzantısının ipsw olması gerekiyomuş ama download linkini nerde görsem .zip uzantılı buluyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

uzantısını ipsw. olarak değiştirin. olmazsa dosyayı şuradan indirin.
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-1015.20110503.d7i57/iPod4,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw
  • merhabahttp://forum.donanimhaber.com/m_43655037/tm.htm bu linkteki ilk sıradaki işlemleri harfiyen uygulamadım telefon açıldıktan sonra cydia uygulamasının yazısı çıktı fakat boş bir simgenin altında. beyaz boş bir kutucuk var tıklayınca da açılır gibi olup açılmıyor cydia. ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

merhabahttp://forum.donanimhaber.com/m_43655037/tm.htm bu linkteki ilk sıradaki işlemleri harfiyen uygulamadım telefon açıldıktan sonra cydia uygulamasının yazısı çıktı fakat boş bir simgenin altında. beyaz boş bir kutucuk var tıklayınca da açılır gibi olup açılmıyor cydia. ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verebilir misin?

Pm ile cevapladım arkadaşım.
  • Merhaba Arkadaşlar
    1 hafta sonra İsviçreden iPhone 3GS 16gb getirteceğim ancak Sim kilitli. Büyük olasılık şuanki son sürüm yüklüdür.
    Bu sim kilidini açabilir miyim? veya açtırabilir miyim?
    Ayrıca her sürüm güncellemede yine sim kilidi aktif olacak mı?

Teşekkürler yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: sinan1565

benim elimde 3.nesil 4.3.3 touch var.ilk sayfadaki rehberden bakarak jailbreak yapmaya çalıştım ama beceremedim.sorunum şu ki 4.3.3 olarak indirdiğim ipsw redsnow rc16'da browse dediğim zaman görünmüyor.zip dosyası olarak indirdim zaten.heralde uzantısının ipsw olması gerekiyomuş ama download linkini nerde görsem .zip uzantılı buluyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

uzantısını ipsw. olarak değiştirin. olmazsa dosyayı şuradan indirin.
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-1015.20110503.d7i57/iPod4,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw

uzantısını ipsw olarak değiştirdim,olmadı.yukarda verdiğiniz adresten de dosyayı indirmek için tıkladığımda linkte "restore.ipsw" yazarken,kaydetme menüsünde winrar dosyası olarak göründüğü için indirmekten vazgeçtim.

sorun benim bilgisayarımda mı yoksa dosyalar mı sorunlu anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.