Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı bilgisayara bağlayın iTunes'i açıp iPhone sekmesine tıklayın orada yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur2698 kullanıcısına yanıt
    Internal Name/Model | Board Configuration dediği kısma ne yazıyoruz hocam
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    hocam bu soruyu sorduğuna göre 6s kullanıyosun. telefonundaki board ne ise ona göre aşağıdakileri yazıyosun. Hangi board olduğunu Lirum info lite ile öğrenebilirsin apples storedan indirip.

N71AP = This is the iPhone 6s which uses the Samsung A9 processor.
    N71mAP = This is the iPhone 6s which uses the TSMC A9 processor.
    https://www.theiphonewiki.com/wiki/Models

Bu linkten cihazının internal kodunu bulup yazın hocam ayrıca sadece 6s değil 6dan sonra çıkan bütün cihazlarda soruyor.(6s 6s+ se)

Veya direk appstore ye bmssm yazıp ilk çıkan uygulamayı indirin açın system sekmesindeki model numarası İnternal kodunuz oluyor onu yazmanız yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur2698 -- 31 Mart 2017; 16:55:30 >
  • onur2698 kullanıcısına yanıt
    Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam zip olarak küçük boyutlarda iki dosya indirdi birinde 10.2.1 yazıyor birinde 10.3 şimdi ben bu iki sürüm içinde shsh2 kayıtlarını almış oldummu ?
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    Ee iyi ben 10.2 de kalıp her sürüme shsh alayım elbet jb çıkar umudum 10.2 ye çıkması eyvallah hocam

• YouTube'da arka planda hangi tweak ile dinleyebilirim?

Birde DH reklamlarini engellemek istiyorum ancak Minimal Host sanirim artik calismiyor baska alternatif var mi?

• Qwertyuoz denen adam yan çizdi herhalde daha çok bekleriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim hocam evet şuan gerekli olan bütün kayıtları almış oldunuz hocam bu arada her ihtimale karşı klasörlerin içlerini kontrol edin apnonce klasöründe shsh2 olmalı diğerlerindede shsh uzantılı dosyalar olmalı veya bütün dosyalarda shsh2 de olabilir sunucunun o anda hangi kayıtları verdiği ile alakalı fakat içlerinde 1 tane bile shsh2 varsa yeterli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur2698 -- 31 Mart 2017; 19:18:12 >
  • YouTube arkaplanda çalışması için youtubed tweakı yeterli olur hocam

Reklam engelleme olarak bahsettiğiniz tweak gayet düzgün çalışıyor bu daha çok hangi reklamları engellediğiyle alakalı bir durum sonuçta bütün reklamları engellemek mümkün değil ama bir çoğunu zaten engelliyor

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Luca sadece 10.2.1 e jb işleminin mümkün olacağını söyledi herhangi bir jailbreak üzerinde çalıştığından bahsetmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur2698

Luca sadece 10.2.1 e jb işleminin mümkün olacağını söyledi herhangi bir jailbreak üzerinde çalıştığından bahsetmedi.

JB yapılıyor ama ben biraktim o işleri gibisinden bi tweak attı. Bakalım kim tools cikartırsa ondan gelecek jb.

• 10.2.1 de bekleyin diye yazmış. Bakalım ne zaman gelecek...

• Bende ondan bahsettim zaten hocam

• AppStore'dan yazılım indiren linktunes çalışıyor mu? Yada başka muadil var mi? FabFocus lazım.

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Appcake yada kstore fakat appsync sürümüne dikkat edin cihaz bootloop ekranında kalabilir

Ayrıca sizin bahsettiğiniz linktunes müzik indirmeye yarar sizin anlatmak isteğiniz linkstore bu tweak ise şuan çalışmıyor ama müzik indirmek istersenizde hackyouriphone reposundaki linktunes çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur2698 -- 31 Mart 2017; 22:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur2698

Appcake yada kstore fakat appsync sürümüne dikkat edin cihaz bootloop ekranında kalabilir

Ayrıca sizin bahsettiğiniz linktunes müzik indirmeye yarar sizin anlatmak isteğiniz linkstore bu tweak ise şuan çalışmıyor ama müzik indirmek istersenizde hackyouriphone reposundaki linktunes çalışıyor.

LinkTunes ile LinkStor'u karıştırmışım.

Cihaz bootloop da kalırsa ne olur?

Durduk yere jb'den olmayalim.

• itunes haricinde albüm oluşturup fotoğrafları kopyalayacağım program var mı? itools ile denedim ama olmuyor.nasıl yapabilirim?
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası kesin birşey söylemek imkansız fakat bootloop olayında %80 restore ile son buluyor bu yüzden bu tweakleri yüklerken dikkatli olun ve orijinal repoları kullanın

• Redditte konular patlıyor ard arda takipte kalın...
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.