Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tweak doluşturulmuş bir sisteme merhaba...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jailbreak EYŞANDIR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: aminobaz

Diyeceğim demolara güvenmeyin şuan açıkta bulunan kpp bypass tekniği kullanılamıyor son 3 sürümde demoda geçen jailbreakde farklı bir açık bulunmuştur yapılmıştır. Panguda demo yaptı kaç ay önce konferanslarıda geçti açıkcası geleceği yok. Zaten şuan 10.2.1 için uğraşıyorlar oda yalunun kpp bypassı kullanılarak 7 ve 7+ için yine jb yok çünki yalunun kpp bypassı 7 yi desteklemiyor. 10.3 ve sonrasında bu açık kapandı. Kullanılan exploitte 10.3.2 de kapandı.

Ben er ya da geç 10.3 ve 10.3.1 için JB geleceğini düşünüyorum. Yani temennim bu yönde. 10.3.2 için aynı şeyi savunmuyorum ama 10.3.1 için gelir gibi...

Bence ilerde JB aracı para ile satılacak. Bunun için zemin hazırlıyor olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: aminobaz

Diyeceğim demolara güvenmeyin şuan açıkta bulunan kpp bypass tekniği kullanılamıyor son 3 sürümde demoda geçen jailbreakde farklı bir açık bulunmuştur yapılmıştır. Panguda demo yaptı kaç ay önce konferanslarıda geçti açıkcası geleceği yok. Zaten şuan 10.2.1 için uğraşıyorlar oda yalunun kpp bypassı kullanılarak 7 ve 7+ için yine jb yok çünki yalunun kpp bypassı 7 yi desteklemiyor. 10.3 ve sonrasında bu açık kapandı. Kullanılan exploitte 10.3.2 de kapandı.

Ben er ya da geç 10.3 ve 10.3.1 için JB geleceğini düşünüyorum. Yani temennim bu yönde. 10.3.2 için aynı şeyi savunmuyorum ama 10.3.1 için gelir gibi...

Bence ilerde JB aracı para ile satılacak. Bunun için zemin hazırlıyor olabilirler

Zaten paralı gibiydi. Ama apple in bi kazanci yok gibiydi...

• cydia güncellemeleri yapmıyor, sıra sıra dosyalar var güncellemeyi bekleyen ama hata veriyor. herhangi bir şey indirmeye çalıştığımda 20 satır indirilecek şey çıkıyor ki bunlardan bazıları sistem dosyalarından :/ bu güncellenecek dosyaları tek tek seçemiyorum muhtemelen onların içinde sorunlu bir dosya var fakat seçemediğim için anlayamıyorum hangisi problemli. önerisi olan var mııı?
  • 9.3.5 jailbreak için ne ipa'yı indirebildim ne de impactor uygulamasını. Ağ hatası veriyor sürekli
  • @AlicanNalbat hocam yık buraları artık. Bekle bekle usandık .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Heisenberg.

@AlicanNalbat hocam yık buraları artık. Bekle bekle usandık .

Aynı durumdayım. Gelmiyor gelmiyor gelmiyor... iOS 11 Beta 8.... :(

Şuan 10.2 JB'li cihaz kullanıyorum ama bir üst sürüme jailbreak çıksa JB kullanım oranı artsa ve yeni yeni tweak'lerle şenlense ortalık... :)

iOS 10.3.1
    iOS 10.2 JB
    iOS 11 Beta 8 Kullanmaktayım... En iyisi dersen şuan için 11 derim. :) :) :)
  • cihazda cydia var tweaklerin bir kısmı çalışıyor vaziyette ama var klasörüne ifunbox ve benzeri uygulamalarla ulaşamıyorum, dosyaları görüyorum ama değiştirme yapamıyorum fikriniz var mı neden ?
  • #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Orjinal midir ?

JB ile ne alaka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

JB ile ne alaka ?

Sence ?
  • Buff'ın kendi sitesinde iPhone 8 akseuarları satılmaya başlamış...

• Merhaba. Geçen gün snapchati güncellediğimde snap+ ın çalışmadığını gördüm. App admin ile sürüm düşürmek istedim ama app admini indirdiğimde app store a giremiyorum girer girmez atıyor. Çözümü var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.

• Cihaz bu şekilde çıkacak. Bence güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    alaka kuramadım

• Arkadaşlar bayadır buralarda değildim. İphone 6 9.3.2 deyim. Jailbreak yapmak istiyorum da sağlam mıdır 9.3.2 bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: psag

Arkadaşlar bayadır buralarda değildim. İphone 6 9.3.2 deyim. Jailbreak yapmak istiyorum da sağlam mıdır 9.3.2 bilgisi olan var mı ?

9.3.2 de yok diye biliyorum, ayrıca 9.3.3 jb kullanıyorum fakat çok memnun değilim, çıkan çoğu tweak 10.2 için çıkıyor genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cctekin

quote:

Orijinalden alıntı: psag

Arkadaşlar bayadır buralarda değildim. İphone 6 9.3.2 deyim. Jailbreak yapmak istiyorum da sağlam mıdır 9.3.2 bilgisi olan var mı ?

9.3.2 de yok diye biliyorum, ayrıca 9.3.3 jb kullanıyorum fakat çok memnun değilim, çıkan çoğu tweak 10.2 için çıkıyor genelde

9.2'den 9.3.3'e kadar jb var
    Edit: http://en.pangu.io/help.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Want to -- 1 Eylül 2017; 15:35:47 >

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.