Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolu dolu yazmışsınız ancak tam anlayamadım hangi yöntemi ya da uygulamayı kullandığınızı.
  • Bugün 14.4 için untether JB yapıldığı haberi çıktı. Yani boot sonrası düşmeyen JB. En son iOS 6 için kullandım. Gelirse çok iyi olur.

http://https://twitter.com/fce365/status/1372043712914669571?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 17 Mart 2021; 20:39:7 >
  • TheBlondie kullanıcısına yanıt
    A14 ler içinde geçerlimi ki..
  • iPhone 11 için bilgi var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    Test yapılan cihaz 6s. İlerde daha net bilgiler çıkar umarım.

Edit: 6s için ayrıca iOS 14.5 beta 4 üzerinde başarılı bir untethered demo videosu yayınladı bir geliştirici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 17 Mart 2021; 22:52:4 >
    Bende iPhone 12 ile 14.4 de bekliyorum. Umarım bir an önce çıkar..
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Hocam deneme şansınız oldumu ?

• SquaR kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Telefonum güncelleme almıyor ne bilgisayar ile ne de telefon üzerinden hata veriyor.

Ben de 13.5 e uncover jailbreak yaptım. Memnunum ama haftaya telefonumu kasadaki renk solmalarından dolayı servise vericem değişim talebiyle. Jb nasıl silebilirim onu araştırıyorum şu an.

bilgisayar üzerinden restore ederek son sürüme güncelleyebilirsiniz.

Hocam uncover jb nasıl silebilirim peki
    İyi günler hocam.
    Öncelikle aynı sürümde kalarak kaldırma işlemi vardı tweak yardımı ile çok önceleri. Şimdi var mı bilmiyorum. Önce bunu araştırın.
    Diğer yöntem cihazınıza uygun en son iOS sürümünü Apple sitesinden bilgisayarınıza indirin. Cihazınızın önemli verilerini yedekleyin. Telefonunuzu DFU moda alıp bilgisayar bağlayarak iTunes açın. Geri yükle sekmesi çıkacaktır ona shifte basarak tıkayın. İndirdiğiniz sürümü seçip işlemin gerçekleşmesini belleyin. Telefonunuz desteklediği son sürüme yükselecek ve sıfır bir iPhone olarak jailbreak kalkmış bir şekilde başlayacaktır.
  • HOMRA kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam çarşamba randevum var salı günü halledeyim
  • İphone x için 14.4.1 de parola sorunu yaratmayan jailbreak varmı şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquaR -- 19 Mart 2021; 21:1:52 >
    Yok
  • Taurine jb cikti (eski adi odyssey)
    14.3e kadar destekli

• Selamlar,
    Iphone 8 Plus normal update sonrasi sim kullanilamaz hatasi veriyor. Cihaz US’den alinma oldugu icin servisler ucretli bile mudahale etmiyor. Apple musteri hizmetleri butun islemleri yapti ama yinede duzelmedi. Donanimsal olarak sim
    kart tarafinda ariza yok yazilimsal olarak sorun olusmus dediler. JB ile ornek veriyorum ios13’e falan donebilir miyim? Belki eski surumde tekrar duzelebilir ama imzasi olmayan eski surumlerede donulmez diye okudum. Yonlendirmelerinizi rica ederim

• quu kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla bilginiz yok. Muhtemelen önceki sürümlere ait SHSH2 denilen sürüme ve cihazınıza özel kayıtları da almamışsınız. Yani önceki sürümleri unutun. Eğer DFU Mod ile iTunes üzerinden restore etmemişseniz onu deneyin.

oneri icin tesekkur ederim hem ben hem de apple yetkilisi ile beraber restore denedik ama duzelmedi :(

• Dün Redditte paylaşılan yöntemle 14.1’den 14.3’e (imzasız) güncelledim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 9 Nisan 2021; 10:58:2 >
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.