Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Ben dediklerinize katılmıyorum çünkü iOS 12 betaları en az 11.3.1 kadar düzgün çalışıyor ve Apple yazılımı düzeltmek adına haftada iki beta yayınlar hale geldi. Eğer jb kullanmasam ve 11.4 civarında olsam hiç düşünmem geçerim. iOS 11 kullanırken cihaz sanki işlem yapmak için kendini bug bataklığından zor kurtarıyor gibi hissettiriyor.
    ben iOS12 beta sürümlerini hiç yüklemedim denemedim henüz, fakat geçen sene ki faciadan sonra pek yükleme taraftarı değilim, hatta 11 beta konularına bakarsanız millet çok sinirlenmişti bu duruma.

apple durumu düzeltmek için haftada 2 beta yayınlıyor ama eskiden böyle değildi durum, beta yayınlamanın amacı bu belki ama beta bilmem kaça kadar gidiyor olay artık, yani eskiden daha stabildi yazılım.

bende jb kullandığım için ve şu an elimde başka cihaz olmadığı için ios12 betayı deneyemedim,ama dediğim gibi denemeyi de düşünmüyorum

• Tweak; Exsto (iOS 11)
    Repo; HYİ, Xarold

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba uzun süredir apple ürünleri kullanmama rağmen jailbreak denemedim. Evde daha az kulladığım ipad mini de denemek istiyorum. Sürümü 10.3.2 öncelikle sürüm güncelleştirmem gerekir mi ?

Mevcut apple kimliğimle jail break yapmam sıkıntı olur mu ? Yeni bir apple kimliği mi açmam gerekir

Jailbreak ile her ücretli program iniyor mu ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panama P kullanıcısına yanıt
    bulunduğun sürüme jb yapabilirsin,en güncellersen son sürüme günceleyecen yani jb yapılamayan sürüme

• Tweak; Haystack
    Repo; Packix

iOS 11 için iOS 10 kontrol merkezi...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• Tweak; Duo
    Repo; Packix

Kontrol merkezi için sayfa çoklamaya yarar...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• localappstore 11.3.1 de çalışmıyor

6 farklı repo’dan denedim ama ayarlar kısmına gelmiyor

alternatifi var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

localappstore 11.3.1 de çalışmıyor

alternatifi var mı?
    Uygulamadan uygulamaya değişir. Her uygulamada çalışmaz bilginize.
  • Appcake üzerinden yüklediğim uygulamaları yükleyince uygulamadan atıyor. Cracklemem için hangi tweak kullanmam gerekli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

localappstore 11.3.1 de çalışmıyor

alternatifi var mı?
    locallapstore xarold reposunda çalışıyor, sizin ayarlara gelmiyorsa rocketbootstap preferenceloader eklentilerinden biri veya ikisinide güncelleyin derim

ayrıca bazı uygulamalarda çalışıyor hepsinde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquaR

Appcake üzerinden yüklediğim uygulamaları yükleyince uygulamadan atıyor. Cracklemem için hangi tweak kullanmam gerekli ?
    bende de oluyor öyle problemler, uygulamadan atıyorsa pek yapabileceğiniz birşey yok, deb dosyasını bulup manuel yüklemeyi deneyin

imza uzatma süresi içinsehttps://www.ios-repo-updates.com/pack/172175/ bunu kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

locallapstore xarold reposunda çalışıyor, sizin ayarlara gelmiyorsa rocketbootstap preferenceloader eklentilerinden biri veya ikisinide güncelleyin derim

ayrıca bazı uygulamalarda çalışıyor hepsinde değil

deniyorum teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bioprotect x i kullanabileceğim bir yöntem yok mu? satın almamı istiyor Program

• quote:

Orijinalden alıntı: ronaldo0709

Bioprotect x i kullanabileceğim bir yöntem yok mu? satın almamı istiyor Program
    satın alım yapacaksanız paypaldan yurtdışı hesabı açıp satın alabilirsiniz
  • ronaldo0709 R kullanıcısına yanıt
    cracktool ile crackleyebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hallettim teşekkürler

• Arkadaşlar ios 11.4.1 jb hakkında bilgi yok mu ios 12 çıkınca geçmeyi düşünüyorum sağlam bi sürüm olacağı için değer mi sizce ?
    Cihaz 8 plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re4lite5 -- 26 Ağustos 2018; 21:3:14 >
  • Electra ile tekrar jailbreak yapmak istediğimde çok uğraştırıyor. Bunu kolaylaştırmak için tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?
  • Yeni Tweak; CoolCC
    Repo; BigBoss

• 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.