Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Kurulumda topanga hatası alanlar;
    /private/etc/dropbear klasörü varsa silin.

üstad bu klasörü silip sonra bash /bootstrap/uninstall.sh bu komutumu verecez yeni electrayı yüklemek için bi yardımcı olabilirmisin

şöyle söylim ben beta sürümünü yüklemiştim cydia geldi ama çalışmıyor kendimce bi kaç tweak atmıştım yukardaki klasörü sildim şimdi elektrayı sildiğimde cydia kalıyor yeni yayınlanan linki indirip yüklersem bu sorun kalkarmı ortadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadebabam -- 27 Şubat 2018; 11:54:55 >
  • bende de cydiaimpactor hata veriyordu.revoke vs yapılmadı. eski impactorlarımın imzasını yeni impactora aktarıp sorunsuz yükledim. şimdi ngxplay ve carbridge güncellemelerinde.

1. banka uygulamalarının jailbreaki görmemesini sağlayan tweak adı nedir?
    2.uygulama içi reklamları kaldıran en basit tweak nedir?
    3. uygulama içi satın almayı sağlayan twea? (local appstore diye birşey hatırlıyorum)

herşey için teşekkür ediyorum arkadaşlar. emeğiniz ve zamanınız için minnettarım sizlere.
  • Arkadaslar iki faktorlu dogrulama kaldırdım hatayı cozdum ipa electra yuklendı bu sefer jailbreak yapmaya kalktıgımda ise snapshot failed diyor :( off ya bi sorunda bu cıktı varmı bılen ?
  • cihazı temizleyin manuel yüklediğiniz tweakler fabrika ayarlarına gittiğinizde temizlenir fakat otomatik yüklenenler yani terminal ile yüklenenleri yine terminal ile silmeniz gerek. ayrıca topanga liberios vs tarzında daha önce uygulama yüklediyseniz onları kaldırıp temiz bir cihaza cydia yüklemeniz gerekir
  • pumperking P kullanıcısına yanıt
    1 xcon olması gerek
    2 bazı tweakler engelleyebiliyor bazıları hala stabil değil net bir program bilmiyorum
    3 inapp
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

cihazı temizleyin manuel yüklediğiniz tweakler fabrika ayarlarına gittiğinizde temizlenir fakat otomatik yüklenenler yani terminal ile yüklenenleri yine terminal ile silmeniz gerek. ayrıca topanga liberios vs tarzında daha önce uygulama yüklediyseniz onları kaldırıp temiz bir cihaza cydia yüklemeniz gerekir

Hocam hiç bir şekilde daha once jail to panga liberios yüklemedim. Snapshop hatası verdi şimdi electrayı tekrar actıgımda uygulamaya girmio bembeyaz ekranda kalıo yani ekran full bembeyaz oluyor girmio electraya. Şimdi bunu nasıl silebilirim? Basılı tutup x e basınca siliniyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pumperking

bende de cydiaimpactor hata veriyordu.revoke vs yapılmadı. eski impactorlarımın imzasını yeni impactora aktarıp sorunsuz yükledim. şimdi ngxplay ve carbridge güncellemelerinde.

1. banka uygulamalarının jailbreaki görmemesini sağlayan tweak adı nedir?
    2.uygulama içi reklamları kaldıran en basit tweak nedir?
    3. uygulama içi satın almayı sağlayan twea? (local appstore diye birşey hatırlıyorum)

herşey için teşekkür ediyorum arkadaşlar. emeğiniz ve zamanınız için minnettarım sizlere.

1. xCon
    2. MinimalHostBlocker
    3. LocallAppStore

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadebabam

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Kurulumda topanga hatası alanlar;
    /private/etc/dropbear klasörü varsa silin.

üstad bu klasörü silip sonra bash /bootstrap/uninstall.sh bu komutumu verecez yeni electrayı yüklemek için bi yardımcı olabilirmisin

şöyle söylim ben beta sürümünü yüklemiştim cydia geldi ama çalışmıyor kendimce bi kaç tweak atmıştım yukardaki klasörü sildim şimdi elektrayı sildiğimde cydia kalıyor yeni yayınlanan linki indirip yüklersem bu sorun kalkarmı ortadan

Shsh kaydı varsa restore edebilirsin en temiz kurulum restore ile olur...

• Eski betayı yükleyin
    cihaza winscp ile bağlanın
    ve terminali açıp bash /bootstrap/unjailbreak.sh kodunu yapıştırın bu electrayı komple silecektir
    ayrıca ayarlardan da electra silebilirsiniz klasör olarak fakat içerisindekiler kalır o nedenle unjailbreak yapmanız gerekir
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    sanırım locall ios11 de çalışmıyor Alican
  • quote:

sanırım locall ios11 de çalışmıyor Alican

iAP26 yı dener misin...

• VALLA BEN ŞİMDİ SIFIRLADIM YEDEĞİNİ ALIP BAŞTAN YEDEK YÜKLÜYORUM TEMİZ OLSUN BAKALIM NE OLACAK
    akşama anca cevap verebilirim bakıcam ama
  • quote:

Eski betayı yükleyin
    cihaza winscp ile bağlanın
    ve terminali açıp bash /bootstrap/unjailbreak.sh kodunu yapıştırın bu electrayı komple silecektir
    ayrıca ayarlardan da electra silebilirsiniz klasör olarak fakat içerisindekiler kalır o nedenle unjailbreak yapmanız gerekir

Hocam çok karısık oldugu için eskisine hiç bulaşmadım ya. Şimdi yeni electrayı silmek için eski betayımı yüklicem . Çok karma karısık. Team Wieverden yardım etme şansın varmı? Veya link varmı onları yapsam?

• işte bu tarz problemler için ben hemen kurmasın kimse istiyorum -_- şöyle yapın siz electra ipa yı silin Ayarlar/Genel/Aygıt Yönetimi/hesabınız/ güven sekmesininden, bu restart atın, tekrar impactor ile atın ipa dosyasını.
    atmadan önce impactor 0.9.43 ile iptal edin sertifikalarınızı daha sonra
    impactor 0.9.44 ile electra 1.0.1 ipa dosyasını atın cihazınıza
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Ben denedim kanka çalışıyor. Sadece server destekli oyunlarda çalışmıyor. Gerisi çatır çatır... :)
  • quote:

işte bu tarz problemler için ben hemen kurmasın kimse istiyorum -_- şöyle yapın siz electra ipa yı silin Ayarlar/Genel/Aygıt Yönetimi/hesabınız/ güven sekmesininden, bu restart atın, tekrar impactor ile atın ipa dosyasını.
    atmadan önce impactor 0.9.43 ile iptal edin sertifikalarınızı daha sonra
    impactor 0.9.44 ile electra 1.0.1 ipa dosyasını atın cihazınıza

Sildim hocam şimdi. Ama 0.43 sertifikayı nasıl silcem ben ipayı zaten 0.44 te atmıstım cihaza yani 0.43 hiç kulllanmadım. şimdi tekrar yüklersem yine snapshop failed verir ayarlardan restore çekeyimmi ? ne yapayım?

localliappstore mu çalışıyor inapp kullanmıştım electra beta da akşama kadar şenlenir buralar
  • quote:

localliappstore mu çalışıyor inapp kullanmıştım electra beta da akşama kadar şenlenir buralar

Locall çalışmıyor. İAP26 kur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 27 Şubat 2018; 12:26:50 >
  • bence siz direk şunu yapın, electranın sertifikasını silin, cihazı tertemiz fabrika ayarlarına döndürün ve 1 gün bekleyin illede yapıcam diyorsanız eğer;

impactor v0.943 açın sertifikalarınızı iptal edin impactorden
    daha sonra impactor v0.944 sürümü ile de electranın yeni versiyonunu cihazınıza atın, bu şekilde eğer daha önce jb yapılmamış bir cihaz ise sorun olmayacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.