Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cantekim

yok o kadar kolay değil bence siz shsh kaydınız falan varsa cihazı sıfırlayın temiz cihaza jb yapmak her zaman daha iyidir :D

kaydım yok o kadar zahmete de giremem kusura bakmasın
  • x Plus ekranı olduğu idda edilen görsel...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• Galaxy S9 Bu akşam saat 20:00'de...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
  • MTermimal ile jailbreak attım. iOS 10.2.1
  • Selamlar.Acaba 11.2.5 ten geri dönüş yada jailbreak imkanı varmı? 8 plus cihazım.Aldığımda bu sürüm vardı üzerinde.Jb siz olmuyor :)
  • selcuky1 kullanıcısına yanıt
    maalesef ikisi içinde imkan yok
  • ios 10'da gelen cihazı kaldırınca ekranın aydınlanma özelliği, ios 9 da jb ile mümkün oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    raise to wake sanırım tweakin adı
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Şuan 10.2 deyim. Bir cihaz var ios 9 ona geçmeyi düşünüyorum. Fakat ios 10'dan aldığım yedeği önceki sürüme yükleyebiliyormuyum? Sizin bilginiz var mi?

rica ederim, bildiğim kadarıyla sürüm düşürdüğünüzde yedekleri alma şansınız yok, ama naçizane fikrim, cihazı sıfır kurun, fotoğraf rehber ve diğer takvim vs icloud ile kurulabiliyor bunların yedeğini alın alacaksanız da. ,ios10 yedeği 9 da çalıştırmak ne kadar stabil olabilir ki
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Zaten banada onlar lazım, diğer uygulama ve ayarlar önemli değil

ben icloud rehber yedeğimi kullanıyorum sadece, diğer fotograflarımı da 3utool ile atıyorum kolaylık sağlıyor, rehber için my contact backup var tavsiye ederim onuda
  • İ7+ 11.1.2deyim.Hala jailbreak yapmadım.Şuanlık beklemek mi iyi mevcut olanlarla yapmak mı iyi? Yıllar önce kullandım jailbreakli cihazları şuan deneyimsiz olarak yapılır mı sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya dostlar bana bir fikir verirmisiniz.

ios surumum11.2.6

İphone se kullaniyorum

Simdi ben telefon ile oyun bile oynamam acikcasi, bazi uygulamalarim vardir onlari kullanirim ve muzik dinlerim o kadar yani. Jailbrrak yaptirirsak bu aylik ucret isteyen uygulamalari ucretsiz yukleyebiliyormuyuz ?

Benim cok rahatsiz oldugum bir sonraki konu ise reklamlar, kailbreak yaparsak reklamlari tamamen engelleyebilir miyiz ? Bu videolarin basinda cikan 15 saniyelik sacma sapan kumar sitesi reklamlari veya biryere tiklayinca o acilan reklamlar.

Birde garanti durumu ne oluyor ? Jb yaparsak garantiye birsey olurmu ? Veya geri orjinale donebilir miyiz istersek ?

Tesekkurler.

• Final Sürüm Elektra 1.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 27 Şubat 2018; 8:3:30 >
  • https://coolstar.org/electra/

iOS 11.0-11.1.2 yüklü tüm iPhone, iPod touch, iPad and iPad mini modelerine uyumlu

Cydia da yüklenir.

İndir:https://github.com/coolstar/electra-ipas/raw/master/Electra%201.0.1.ipa
    Alternatif:https://mega.nz/#!rJxmVJyK!8fuM0zjO7p_YNYiwFWaGjBItCf0khPvoTA1nf6KzEOA

1.0.1: Fix some false positives where Electra would think topanga was installed when only liberiOS was

1.0: Initial Release

• Eectra Final 1.0.1;
    https://mega.nz/#!rJxmVJyK!8fuM0zjO7p_YNYiwFWaGjBItCf0khPvoTA1nf6KzEOA

iOS 11.0 - 11.1.2 Sürümlerinde kullanılabilecek Electra aracı coolstar tarafından yayınlandı.

Beta sürümlerinde yayınlanan ilgili tüm yazıları kaldırdım.

27 Şubat 2018

Coolstar Electra v1.0.1 sürümünü Cydia ile birlikte yayınladı.

Electra v1.0.1 Sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Öncelikle cihazı restore etme şansınız var ise kesinlikle restore edin. Geçmişte herhangi bir tool yüklemediyseniz en temiz sisteme sahipsinizdir.

1. Yukarıda verdiğim ipa dosyasını Impactor ile telefonunuza atın,
    2. Ayarlar/Genel/Aygıt Yönetimi/hesabınız/ güven sekmesini tıklayın.
    3. Electra yüklendi, daha sonra jailbreak sekmesine tıklayın,

Herşeyin düzgün gitmesi halinde cihaz respring yapıcak ve cydia ikonu ana ekrana düşecektir.

Cydia ilk girişte tam güncellemeleri yapmanız gerekir, bu güncellemeleri wifidan değil hücresel veriden yapmanız bazı sorunları ortadan kaldıracaktır.

CanTekim arkadaşımızdan alıntıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 27 Şubat 2018; 10:45:16 >

• Kurulumda topanga hatası alanlar;
    /private/etc/dropbear klasörü varsa silin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar cydia impacktor dan yuklemeye kalktıgımda itunes password ıd vs cıkıyor halbukı şifremi itunes mailimi dogru yazıyorum error yapıyor neden acaba?
  • Arkadaslar cp173 hatası alıyorum impactorda . İpayı yükleyemiyorum şifreyi vs doğru yazıyorum olmuyor az bucuk yabancı sitelerde iki faktörlü doğrlamayı kapatın dio. Çözüm nedir acil yardım lazım

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.