Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alican hocam ve diğer arkadaşlar rc1.3 yüklemek istiyorum. Whatsapp online gözükenler listesi + deezer cevrimdısı muzık dinleme ve youtube + gibi tweakler güncel mevcutmudur 11.1.2 de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11.1.1 electra rc 1.3 yapıcam birazdan bakalım nolacak. Kendimi yürek yemiş gibi hissediyorum
  • RC 1.3 yükleyen arkadaşlardan yorum bekliyoruz durum ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Alican hocam ve diğer arkadaşlar rc1.3 yüklemek istiyorum. Whatsapp online gözükenler listesi + deezer cevrimdısı muzık dinleme ve youtube + gibi tweakler güncel mevcutmudur 11.1.2 de?

Jailbreak olmadan da ipa ile o uygulamaları kullanmak mümkün. 11.2.5 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc

RC 1.3 yükleyen arkadaşlardan yorum bekliyoruz durum ne?

+1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Alican hocam ve diğer arkadaşlar rc1.3 yüklemek istiyorum. Whatsapp online gözükenler listesi + deezer cevrimdısı muzık dinleme ve youtube + gibi tweakler güncel mevcutmudur 11.1.2 de?

Bazıları mevcut. Bir kaç gündür konudan uzağım. Şu mesaj illeti delirtti herkesi. :) Bi gündem araştırması yapacağım tekrardan. Ama bu şekilde bug'lu bir sisteme jb'yi kurmam sanırım. Telegu'yu falan iptal edebiliyoruz ama yine de kafalar karışık. :)
  • Gün boyu şu illet mesaj karakteri ile çöken cihazlarla uğraştım desem yeridir. Tanıdık herkes cihazını getirdi. Yardım etmesek olmaz. Her cihazda farklı reaksiyon gösteriyor sanırım bu mevzu. :) iPhone 7 ve 5s'lerde hiç ekran gelmiyordu dfu'ya zar zor giriyordu. Bu sefer de pc görmüyordu. 3-5 dfu denemesinden sonra nasıl olduysa iTunes cihazları görüyordu. 7+ ve 8+ cihazlarda ise ayarlar'dan cihazı komple sıfırla diyip kurulumdan sonra direk güncelleme ile çözdük onlar çok sorunlu değillerdi. :) Bu mesajı atan arkadaşları bol bol andı cihaz sahipleri. :) Hiç kimse mi düşünmüyor hadi sen işsizsin karşındaki adamın belki cenazesi var belki hastası var belki şirketinden önemli bir telefon bekliyor. Yani tamam bu bir açık ama karşındaki adamı sırf şaka yapıyorum diye cihaz çökertmek nedir ? :) Neyse ki bu olaydan bir zarar görmedim zarar görenlere de geçmiş olsun. Apple'ında yedi düvele rezil olduğu bir olay olarak tarihe geçti. :) Geçmişte bir sürümde daha benzer birşey vardı ama cihazı açıp kapatınca düzeliyordu. Bu başka birşey. Her cihazda farklı bi aksiyon. :) cümleten geçmiş olsun arkadaşlar. :)

• Jailbreak'li cihazlar için. Telugu Çözüm.

WinSCP / Filza ile;

/System/Library/Fonts/Core/ dosya yoluna gidin.

KohinoorTelugu.ttc dosyasını bulun. Ve adını değiştirin. Cihazı yeniden başlatın. En azından gereksiz şakalardan dolayı sürümünüzden olmayın.

Olur da ileride CYDIA ERASER çıkarsa bu adını değiştirdiğiniz dosyanın adını tekrardan ''KohinoorTelugu.ttc'' yapın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 21 Şubat 2018; 2:13:8 >

• RC 1.2 Kullanıyordum kaldırdım sildim Cydia'yı. %100 olarak çıkarttığım telefon 2-3 dakika sonra 80 lere iniyordu. Tweak yükledikten sonra respring te kalması da cabası. Hele birde video izlerken cihazı dondurması sinir etti beni. Bu yüzden sildim bende bakalım ilerleyen günlerde ne olur bilinmez. Bu arada RC 1.2 ile 1.3 aynı.
  • iPhone klavyesinde nokta tuşu yok. Bu tuşu ekleyebilmem için bi tweak var mı?
  • omerfbc kullanıcısına yanıt
    nokta tuşu yok derken nasıl yok anlamadım tam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

hocam bu rc1 de whatsapp++ tweakı calısıomu

• ++ tweakleri serverdan kaldırdı unlimapps, çalışmıyor yani cydia gelene kadar bekleyin yazmış
    https://gist.github.com/eni9889/0b01c9da2b901dc1f901800484a59577

watusi çalışıyor ama ben kullanıyorum 3.5$ a satın aldım

ayrıca stabil olmayan bir sürümü yüklemeyin derim coolstar beklemede hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 22 Şubat 2018; 21:41:38 >
  • quote:

Hocam işaretlediğim yerde nokta tuşu olsun istiyorum. Nasıl yaparım diye sordum

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

şimdi anladım, hiç bilgim yok ama klavye ile ilgili tweakler var burdan bakabilirsiniz

https://www.cydiageeks.com/best-cydia-tweaks-keyboard-improve-typing.html
  • quote:

++ tweakleri serverdan kaldırdı unlimapps, çalışmıyor yani cydia gelene kadar bekleyin yazmış
    https://gist.github.com/eni9889/0b01c9da2b901dc1f901800484a59577

watusi çalışıyor ama ben kullanıyorum 3.5$ a satın aldım

ayrıca stabil olmayan bir sürümü yüklemeyin derim coolstar beklemede hala

Hocam watusi yi nasıl satın aldınız? Paypal sayfası açılıyor ve biz paypaldan ödeme yapamıyoruz.
    farklı bir mail adresi ile farklı bir hesap açın paypaldan, ben ingiltereden açtım daha önceki adresim ile, o şekilde ödeme yapabilirsiniz
  • quote:

farklı bir mail adresi ile farklı bir hesap açın paypaldan, ben ingiltereden açtım daha önceki adresim ile, o şekilde ödeme yapabilirsiniz

Eyvallah hocam ben de öyle yapayım o zaman
  • Selam, iphone 8 aldım mevcut sürüm 11.0.2 ve güncelleme bildirimi geliyor henüz onaylamadım. 11.0.2 ile jb yapabilir miyim ? ve 11.2.6 ya günceller isem jb olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.