Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.1.2'de imzalar açık mı ? Ben son sürümü yükledim 11.1.2.5'den gecebilirmiyim?
  • Akşam bakacağım dosyaya, bu arada asıl ios11 ile uyumlu icleaner çıktı diye duydum ona da bakacağım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    11.1.2 imzaları kapalı. ipsw.me adresinden kontrol edebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

Akşam bakacağım dosyaya, bu arada asıl ios11 ile uyumlu icleaner çıktı diye duydum ona da bakacağım...

Teşekkür ederim hocam haber bekliyorum sizden.
  • Şu ilk sayfada ios 11 için nasıl jailbreak yapılır ve tweak yüklenir kısmını yeni çıkan güncellemeler ile yenileyebilir misiniz? Elle deb atmak yerine otomatik yerleştirenler otomatik respring yapanlar varmış. Ayrıca nasıl kaldırılacağı da eklenirsr güzel bir guide olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pumperking P kullanıcısına yanıt
    Otomatik tweak yükleme işlemi Tweak Installer ile yapılıyor (ben hala manuel yapıyorum). Nasıl kaldırılacağı konusunda da, electrayı yüklediğinizde unjailbreak yada uninstall.sh uzantılı bir dosya bootstrap içerisinde yer alıyor. Winscp veya putty veya telefon üzerinden iterminal ile " bash /bootstrap/unjailbreak.sh " komutunu yazdığınızda cihazdan electrayı siliyor, restart yaptığınızda gittiğini görürsünüz. Ayrıca bu şekilde telefonu fabrika ayarlarına çevirip restore etmeden cihazı sıfırlayabilirsiniz. Tweak update konusu çok karışık şu an ve yaklaşık 4-5 gündür electranın tweak sayfasında güncelleme yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 11 Şubat 2018; 21:32:3 >

• ios 11 ile uyumlu icleaner yokmuş şu an halen 10.3.3 bigboss reposunda var, ayrıca dosyayı zipten çıkardığınızda sizde uyarı vermedi mi ? dosya zarar görmüş vs diye ? Problemli oluyor böyle dosyalar electra için başka bir tweakte daha başıma gelmişti. çıkan dosyaları yerine attım diyorsunuz, çıkan dosyaları tümüyle temizlediğinizi düşünmüyorum açıkcası :D tekrar dikkatli bir şekilde kontrol edin isterseniz çünkü baya kalabalık bir dosya grubu var içinde -_- içerisinde application activator library usr dosyaları var ve onların içerisi de karışık tekrar kontrol edin derim. mesela activator dosyasını unuttuysanız silmeyi o da icleaner'ın simgesini gösterir arayüzde. benim tahminim application dosyasının olduğu yönde ama kontrol edin tekrar siz
  • Merhaba

Ios 11.1.2

JB kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

bu arada filza.deb çıktı

https://www.dropbox.com/s/92px485ojue0kqi/FilzaElectracuted.zip?dl=0

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pumperking

Şu ilk sayfada ios 11 için nasıl jailbreak yapılır ve tweak yüklenir kısmını yeni çıkan güncellemeler ile yenileyebilir misiniz? Elle deb atmak yerine otomatik yerleştirenler otomatik respring yapanlar varmış. Ayrıca nasıl kaldırılacağı da eklenirsr güzel bir guide olur.

Eklendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 12 Şubat 2018; 1:43:3 >
  • APPLE MUSIC'den indirdiğiniz parçaları/albümleri bilgisayara akarma işlemi...

- Verilen linkten programı indirip bilgisayarınıza kurun. Patch işlemini yaptıktan sonra programınızı çalıştırın.
    - iTunes'i açın.
    - Üst sekmeden Düzen/Tercihler/İleri Düzey satırının altında ''iTunes Library XML'yi diğer uygulamalarla paylaş'' seçeneğini işaretleyin.
    - Daha sonra TunesKit programında APPLE MUSİC arşivinizi görebileceksiniz.
    - Dönüştürmek istediğiniz formatı mp3/wav/aac/m4a/flac seçip dönüştürme işlemini başlatın.
    - APPLE MUSIC arşivinizi bilgisayarınıza aktarmış olacaksınız.
    - En pratik mp3 indirme yöntemi olarak da kullanabilirsiniz.
    - Parçalar detaylı albüm bilgileri ile birlikte gelmektedir.
    - Ses'te bir kayıp olmuyor.

Link;https://cloud.mail.ru/public/6dqp/zgcofqusq

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 13 Şubat 2018; 1:18:5 >

• aticbk kullanıcısına yanıt
    evet kullanıyorum
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Spotify için de böle bişy var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demand it!

Spotify için de böle bişy var mı?

Var evet ama ücretli.

• Hocam ilk sayfada anlatılan gibi jb yaptım telefonu, 6s 10.3.3 fakat mterminali bir türlü kuramadım. Acaba neyi atlamış olabilirim? jb tamamlanıyor cydia açılıyor fakat terminali bir türlü halledemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

APPLE MUSIC'den indirdiğiniz parçaları/albümleri bilgisayara akarma işlemi...

- Verilen linkten programı indirip bilgisayarınıza kurun. Patch işlemini yaptıktan sonra programınızı çalıştırın.
    - iTunes'i açın.
    - Üst sekmeden Düzen/Tercihler/İleri Düzey satırının altında ''iTunes Library XML'yi diğer uygulamalarla paylaş'' seçeneğini işaretleyin.
    - Dönüştürmek istediğiniz formatı mp3/wav/aac/m4a/flac seçip dönüştürme işlemini başlatın.

Link;
    https://cloud.mail.ru/public/6dqp/zgcofqusq

bunun için jb gereklimi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

APPLE MUSIC'den indirdiğiniz parçaları/albümleri bilgisayara akarma işlemi...

- iTunes'i açın.

Link;
    https://cloud.mail.ru/public/6dqp/zgcofqusq

bunun için jb gereklimi acaba

Gerekmez.

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Ücreti kurtarıyosa değer sonuçta kaliteli indirmiş olcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Demand it!

Ücreti kurtarıyosa değer sonuçta kaliteli indirmiş olcaz

Sidify’i denemeni tavsiye ederim o halde.

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.