Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10.3.3 extender vardı sanırım tam bilgim yok osürümde olmadığım için, extender ile bilgisayara bağlanmanıza gerek yok sanırım
  • çalışmadığını söylemişler redditte. electra da uninstall electra seçeneği var g0blin veya meridian da yok mu acaba ?
  • Merhaba,

iPhone 6s telefonumda 11.2.5 sürümünü kullanmaktayım ve carplay'de bir çok uygulamaya erişmek için telefonumu jailbreak yapmak istiyorum.

11.1.2 sürümüne kadar jailbreak yapılabildiğini okudum. Sürümü 11.1.2'ye düşürüp telefona jailbreak yapabilmem mümkün müdür?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtaTuncel

Merhaba,

iPhone 6s telefonumda 11.2.5 sürümünü kullanmaktayım ve carplay'de bir çok uygulamaya erişmek için telefonumu jailbreak yapmak istiyorum.

11.1.2 sürümüne kadar jailbreak yapılabildiğini okudum. Sürümü 11.1.2'ye düşürüp telefona jailbreak yapabilmem mümkün müdür?

Teşekkürler.

11.1.2 için imzalar kapalı ne yazık ki. Düşüremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfbc -- 7 Şubat 2018; 18:30:9 >
  • omerfbc kullanıcısına yanıt
    Anladım. Bu imzalar zaman zaman açılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtaTuncel

Anladım. Bu imzalar zaman zaman açılıyor mu?

Bi kere kapandı mı açılmıyor hocam bir daha .d
  • Babama iphone 6s alınca elindeki iphone 5s boşa çıktı bir umut sürümüne baktım ve 10.3.2 olduğunu gördüm. Buna jailbreak yapabilir miyim? Mümkünse link alabilir miyim?
  • iphone 5s telefonuma jailbreak yaptım. Sürüm 10.3.2 . Goblin 10.3.x rc2 jailbreak'ini yaptım. Cydia'dan ngxplay uygulamasını indirmeye çalışıyorum ama beceremedim. Yardımcı olabilecek var mı ?
  • Cydia hazır demiş de bu Coolstar, Cydia'yı patchleyip mi çıkaracak anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 8 Şubat 2018; 20:33:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Cydia hazır demiş de bu Coolstar, Cydia'yı patchleyip mi çıkaracak anlamadım?

Muhtemelen evet insallah balonluk yapmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cydianın çıkması an meselesi. Söylediğine göre saurik doğru düzgün bir güncelleme yapmamış uzun süredir. Kendisi hepsini güncellemiş

Şuan test ediyorlar ki son kullanıcı da problem çıkıp da güncelleme yapmak zorunda kalmasınlar diye.

• Beyler kafam karıştı ya Hani sadece saurik güncelleyebiliyordu açık kaynaklı olmadığından kimse yapamıyordu. Bunlar şimdi Cydia'yı mı hacklediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 8 Şubat 2018; 23:17:42 >
  • ru1ns R kullanıcısına yanıt
    Güncellenecek olan substrate değil benzeri
  • ru1ns R kullanıcısına yanıt
    saurik ve coolstar el eleydi zaten, o yüzden coolstarın güncellemesine şaşırmadım ben, hatta bazen saurik coolstar nickini kullanıyor falan diye paranoya yaptım kendi kendime, ikiside santa barbara california da
  • @iOSDelisi_ Hocam sanmıyorum substrate de güncellenecek bence. İnsanlar sauriki boşuna bekledi o zaman
    @cantekim hocam mantıklı, bi yandan apple dan para yiyip bi yandan da cydia yı güncelliyor olabilir
  • Coolstar yine umut verip yan çizmeyen basladı beta 11 de cydia olmicak dio.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Coolstar yine umut verip yan çizmeyen basladı beta 11 de cydia olmicak dio.

yan çizmedi başkan, detaylı testlerden sonra çıkarmak daha mantıklı olacak gibi bişeyler yazdı.
  • Arkadaşlar elime 6s geçti 10.3.3 sürümünde, hangi jailbreak yöntemini önerirsiniz?
  • AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    hocam beni facebooktan ekle yardımcı olayım ngxplayde ustayım özelden attım facebook adresimi
  • Meridian iphone7 10.3.3 için kurulabilir durumda mı

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.