Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu jailbreak süreli mi? Birileri 1 hafta sonra lisans bitiyor falan diyor, biri çıkıp doğru değil falan desin lütfen
  • VIKINGS kullanıcısına yanıt
    10.2.1 e jb maalesef yok. bir süre çıkmasını bekleyeceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreakli cihazimi 10.2 den 102.1 e yukselttim normal olarak jailbreak gitti ama banka uygulamalari acarken cihazinda jailbreak var diye guvenlik uyarisi veriyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackkerL

Beyler bu jailbreak süreli mi? Birileri 1 hafta sonra lisans bitiyor falan diyor, biri çıkıp doğru değil falan desin lütfen

Dogru maalesef ama cihazini kapatmazsan mesela 1 ay boyunca jailbreak devam eder ama 10 gun sonra kapatirsan jailbreak gider cihaza tekrar sertifika atip jailbreak yaparsin cok kisa bir islem

• Beyler 9.3.5 için JB var var mı ? Mac ve Windows PC de mevcut bende.
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Vay anasını yahu, şarjı bitti bir baktım jb falan yok. "Sertifika" olayını anlamadım? Yeniden jailbreak yapmak için hiç yapmamış gibi işlemleri tekrarlasam olmaz mı? Bir de tekrar jb yaptığımda yüklediğim tweak'ler falan gidecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JackkerL

Vay anasını yahu, şarjı bitti bir baktım jb falan yok. "Sertifika" olayını anlamadım? Yeniden jailbreak yapmak için hiç yapmamış gibi işlemleri tekrarlasam olmaz mı? Bir de tekrar jb yaptığımda yüklediğim tweak'ler falan gidecek mi?

Sadece verdigim linkten sertifikayi indirip cihaza atacaksin sonra yalu programi acip go diyeceksin bu kadar

https://yalu.qwertyoruiop.com/yalu102_beta6.ipa?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba, şu an Yalu kurulu ise onu kaldırın
    telefonu kapatıp açın, impactordan tekrar yaluyu kurun.
    dun bende de ilk denemede hata verdi ikincide çalıştı.

Merhaba. Yalu'yu sildim, sertifikayi da sildim. Defalarca denedim olmadı, ama cihazi hiç yeniden başlatmadım. Bakalim bu sefer olacak mi?

• BioProtecte güncelleme geldi ama bir türlü olmuyor bende :( sizde durum nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

BioProtecte güncelleme geldi ama bir türlü olmuyor bende :( sizde durum nedir ?

Sıkıntı yok aktif çalışıyor...
  • shawshang kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda bioprotectin içine girin ve yeniden etkinleştirin. Düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Aynen
  • şimdi ben ilk jb yaptığım apple hesabı ile sertifika yenilemeye çalışırsam 1 haftalık süre vermiyor her halde değil mi? telefon her kapandığında sertifikayı yenilemem gerekecek galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

şimdi ben ilk jb yaptığım apple hesabı ile sertifika yenilemeye çalışırsam 1 haftalık süre vermiyor her halde değil mi? telefon her kapandığında sertifikayı yenilemem gerekecek galiba

Şöyle özetleyeyim.

Normalde apple imzasız uygulama kullanımına izin vermiyor.
    Yüklü tüm uygulamaların imzalı olması gerekiyor.

Telefona yüklediğiniz Yalu/Mach_Portal ise, cydia impactor aracılığıyla sizin adınıza geliştirici uygulaması gibi, 1 hafta imzalanarak yükleniyor.
    JB yaparken ilk cydia impactor ile apple id ve şifrenizi yazmanızın sebebi bu, yüklediğiniz Yalu/Mach_Portal uygulaması imzalanıyor.
    Ama sadece 1 haftalığına imzalanıyor.

O bir hafta içinde, telefon her kapanıp açıldığında, uygulama istediğiniz gibi çalışabiliyor, sonuçta imzalı bir uygulama.
    Bu uygulama sadece JB işlemini tamamladığı için, JB durumda iken telefon kapanmadığı sürece JB sonsuza kadar kalabilir, sonuçta, bu uygulama her an arka planda çalışmıyor, sadece 1 kere çalışıp sistem dosyalarına erişime izin veriyor.

Ancak 1 hafta geçtikten sonra, telefon kapanıp açılırsa, Yalu/Mach_portal çalışmayacaktır, çünkü artık imzası yok.
    Bu yüzden, bu uygulamayı silip telefonu yeniden başlatmanız, ardından, yeniden PC aracılığıyla, Yalu/Mach_portal imzalayıp yeni imzalı halini atmanız gerekiyor. (2-3 dakikalık iş)
    Aslında uygulama işlev olarak aynı, sadece sizin hesabınızla, 1 hafta imzalanmış yeni hali.

Önemli not: Bu işlemlerin hiçbiri, halihazırdaki cydia ve tweak dosyalarınıza dokunmamaktadır: Yani bu şu demek, tüm tweak ve ayarlarınız olduğu gibi korunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 8 Mart 2017; 10:8:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Aynen

Hocam iosdelisi reposundan bioprotecti indirdim ayarlardan tweakin içine girdim uygulamaları seçtim sonra çift home yapıp ayarlardan çıktım telefon respring yaptı ve safe modda açıldı tweaki kaldırdım ve safe moddan çıktı telefon. Hangi repodan indirmem lazım sağlıklı kullanabilmem için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judgement13 -- 8 Mart 2017; 11:3:0 >
  • apple "You have revoked your certificate, so it is no longer valid" diye mail atmış. Ondan dolayı olabilir benim sorunum

• 10.2.1 ne zaman çıkacak?

• WhatsApp++ da reklam çıkıyo. Nasil kaldırabilirim?

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    Ben iosdelisi vb Turkce hiçbir repodan işlem yapmanızı önermiyorum. Bu işlerde öyle acemi olmamama rağmen, Telefonum çöküp jb'yi kaybetmiştim 9.3.3 kullanırken.

Benim yaptığım şu şekilde:

Öncelikle iCleaner pro ile + işaretine basarak AYAR DOSYALARI kısmına girin ve telefonunuzda kurulu olmayan tweak'leri üstüne tıklayarak silin. Ardından süpürge işaretine basarak TEMİZLE tuşuna basın ve telefonunuzu temizleyin.

Ardından Xarold'dan (ki tek güvendiğim repo XAROLD'dur benim) CyDown tweak'ini yükleyin. Bu tweak'i yükledikten sonra da BioProtect'i normal BigBoss reposundan yükleyin. Ben o şekilde kullanıyorum.

NOT: ICleaner Pro'yu da Xarold'dan yükleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 8 Mart 2017; 15:11:31 >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Plus Crack kur, biteyourapple.net reposunda var.
    Onu kurunca whatsapp++ reklamlarını engelleyecek, whatsapp++ ve diğer ++ olan tweaklerı reklamsız kullanıyor olacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.