Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “Unc0ver” ÇIKTI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: selcuky1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
15.623
Cevap
163
Favori
968.627
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “Unc0ver” ÇIKTI !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2463 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:25:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Bulamadım.

İlk seçeneğindeki stealh mod onu açarsan son görülme kapanir mesela saat 10 da açarsan o modu saat 11 de whatsapa girersen 10 da girdiğin görülür cevrimici olsan bile kimse senin cevrimici oldugunu gormez sohbet balonunda cevrimici yazmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      126 Mesaj
      14 Şubat 2017 23:30:31
      arkadaşlar provision cpp 62 hatasını alıyorum nasıl aşabilirim?

• Binbaşı
      1624 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:07:29

Tam sürğm derken untethered mi ? İmkansız gibi o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      H@mdilli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4137 Mesaj
      15 Şubat 2017 01:30:30 Konu Sahibi
      |
      |

• Yarbay
      6248 Mesaj
      15 Şubat 2017 07:49:28

Onu açarsam, son görülme olarak Bu seferde ben kimseyi görememiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Adorer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      15 Şubat 2017 09:01:23

Merhaba,
      provision.cpp:62 hatasını çözmek için, aşağıdaki adrese gidip, gelen onay kutusunda ilk şıkki işaretleyip oturum açın, daha sonra Impactor'u kullanmaya devam edebilirsiniz.
      https://developer.apple.com/

Bu adresten alıntıdır:https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5tm6d9/tutorial_for_everyone_having_issues_with_cydia/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 15 Şubat 2017; 9:4:0 >
      |
      |
      macarxp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Kitapsız yaşamak kör, sağır, dilsiz yaşamaktır." M.Kemal ATATÜRK
      Lityum-ion pillerin şarj olması hk.

• Yüzbaşı
      523 Mesaj
      15 Şubat 2017 11:26:37
      Bende 10.2.1 yüklü cihazım Iphone 6 Plus yapsam sıkıntı mı çıkar şu an ? İmza kaldırılmış diyor eski sürüme dönemiyorum sanırım. Valla ilk kez yapıcam jailbreak olayını yapmak da istiyorum ama sıkıntı çıkacaksa ellemiyim şimdilik.

To be a rock not to roll..
    • Yarbay
      6052 Mesaj
      15 Şubat 2017 11:46:54

10.2.1 için jailbreak yok zaten. İmzalar kapalı olduğu için de 10.2'ye dönemiyorsunuz. Zaten birşey isteseniz de yapamazsınız. Tek yapabileceğiniz şey 10.2.1'e jb çıkmasını beklemek..
      |
      |
      Hwy2hell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1570 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      DarKKnigh[TR]

15 Şubat 2017 11:52:18
      Ve muhtemelen de 10.2.1'e jailbreak çıkmayacak. Hatta şimdiki 10.1.1 ve 10.2 bile Beta dan çıkamayacak, yalunun geliştiricisi uğraşmaktan sıkılmış anlaşılan. Diğer hacker gruplarından da ses soluk yok Pangu falan ağzını açıp konuşmuyor. Benim tahminim gelecek iOS sürümleri için Jailbreak olayını filan unutun bu sondu zaten bu da yarı jailbreak olarak çıktı düzgün bir sistem üzerine oturtulmuş bir JB değil. Aksini düşünen varsa yazsın.

Selçuk Üniversitesi
    • Dede Yarbay
      2277 Mesaj
      15 Şubat 2017 12:22:09
      quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Ve muhtemelen de 10.2.1'e jailbreak çıkmayacak. Hatta şimdiki 10.1.1 ve 10.2 bile Beta dan çıkamayacak, yalunun geliştiricisi uğraşmaktan sıkılmış anlaşılan. Diğer hacker gruplarından da ses soluk yok Pangu falan ağzını açıp konuşmuyor. Benim tahminim gelecek iOS sürümleri için Jailbreak olayını filan unutun bu sondu zaten bu da yarı jailbreak olarak çıktı düzgün bir sistem üzerine oturtulmuş bir JB değil. Aksini düşünen varsa yazsın.

kesinlikle haklısın. apple açıklar için para ödülü veriyorken kimse millet JB yapsın diye uğraşmaz artık. 10.1.1 beta 3le JB yaptım. tweak yükledikten sonra respring yapmıyor. substrate fix'i yükledik ama sürekli kendiliğinden reboot ediyor. yani hiç akıl karı değil

Eskiler Bilir

• Binbaşı
      1570 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      DarKKnigh[TR]

15 Şubat 2017 12:36:04
      quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

kesinlikle haklısın. apple açıklar için para ödülü veriyorken kimse millet JB yapsın diye uğraşmaz artık. 10.1.1 beta 3le JB yaptım. tweak yükledikten sonra respring yapmıyor. substrate fix'i yükledik ama sürekli kendiliğinden reboot ediyor. yani hiç akıl karı değil

En son beta 7 çıkmıştı istersen sertifikayı sil bilgisayara bağla tekrardan beta 7 ile JB yap, ben de 10.1.1 kullanıyorum beta 7 ile JB yaptım. Ama JB kesinlikle olmazsa olmaz ya resmen şart olmuş kısıtlamaları açmak çok hoşuma gidiyor. Bir de untethered sürümü çıksa tadından yenmez asla sürüm yükseltmem bir daha. Eğer zaten Apple bu kafada giderse hem satışları daha da fazla düşecek hem de çok kullanıcı kaybedecek. Eğer untethered çıkarsa yükler 2 sene kullanırım bu elimdeki i6S'i, sonrasında satarım bir daha da geri dönmem Apple'a. JB artık bir gelenek haline gelmiş ki hem kendileri de kazanıyorlar Jailbreak'ten, yani telefonlarını alınabilir yapıyorlar, Androidden geçecekler biraz daha rahatlıyorlar. Ama senin de dediğin gibi her açık bulana ödül verirseler, hackerlar da sistemi kıracak exploit ler bulamazsalar işimiz yaş.

Selçuk Üniversitesi

• Teğmen
      123 Mesaj
      15 Şubat 2017 12:52:26
      Şu gözelliğe bakarmsnz &#128520;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilay2012 -- 15 Şubat 2017; 13:4:5 >

• Teğmen
      126 Mesaj
      15 Şubat 2017 13:07:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,
      provision.cpp:62 hatasını çözmek için, aşağıdaki adrese gidip, gelen onay kutusunda ilk şıkki işaretleyip oturum açın, daha sonra Impactor'u kullanmaya devam edebilirsiniz.
      https://developer.apple.com/

Bu adresten alıntıdır:https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5tm6d9/tutorial_for_everyone_having_issues_with_cydia/

malesef hocam bunu daha önce denemiştim, şimdi tekrar baktım yine olmadı. başka bir hesap açtım oda olmadı.

• Dede Yarbay
      2277 Mesaj
      15 Şubat 2017 13:27:39
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

En son beta 7 çıkmıştı istersen sertifikayı sil bilgisayara bağla tekrardan beta 7 ile JB yap, ben de 10.1.1 kullanıyorum beta 7 ile JB yaptım. Ama JB kesinlikle olmazsa olmaz ya resmen şart olmuş kısıtlamaları açmak çok hoşuma gidiyor. Bir de untethered sürümü çıksa tadından yenmez asla sürüm yükseltmem bir daha. Eğer zaten Apple bu kafada giderse hem satışları daha da fazla düşecek hem de çok kullanıcı kaybedecek. Eğer untethered çıkarsa yükler 2 sene kullanırım bu elimdeki i6S'i, sonrasında satarım bir daha da geri dönmem Apple'a. JB artık bir gelenek haline gelmiş ki hem kendileri de kazanıyorlar Jailbreak'ten, yani telefonlarını alınabilir yapıyorlar, Androidden geçecekler biraz daha rahatlıyorlar. Ama senin de dediğin gibi her açık bulana ödül verirseler, hackerlar da sistemi kıracak exploit ler bulamazsalar işimiz yaş.

benim telefon i7+. o yüzden bişey yapamıyorum beklemedeyim.

|
      |

Eskiler Bilir

• Onbaşı
      38 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:03:39
      10.2.1 için Jailbreak net olarak çıkmayacak...

• Yarbay
      4137 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:06:51 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Cankat Toprak 97

10.2.1 için Jailbreak net olarak çıkmayacak...

+1
      |
      |

• Yüzbaşı
      912 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:14:14

Tema'nın ismi nedir dostum ?
      |
      |
      kubilay2012 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gümrük Müşaviri
    • Teğmen
      123 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:31:05
      |
      |
      murat1407 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      15 Şubat 2017 15:08:26

Merhaba,

Bende hata alıyordum, araştırırken reddite bu yöntemi yazmışlar denedim oldu.
      Başka yol bilmiyorum maalesef, bağlı olduğunuz internet hattı kısıtlamalarıyla alakalı olabilir belki, provision.cpp:62 hatası developerların test sunucusuna erişimin hata vermesi gibi bir yazı okumuştum veya buna benzer bir şeydi.
      |
      |
      macarxp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      15 Şubat 2017 17:14:59

Appcake sorunsuz çalışıyor bende ilk başta açılıp kapanıyordu sonra kaldırıp yeniden kurdum, bir çok uygulama denedim sorunsuz yükleniyor :)
      |
      |
      ozgur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.