Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPa Link;https://github.com/coolstar/electra-ipas/raw/master/Electra1141-1.2.0.ipa

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 30 Ocak 2019; 16:38:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    İos 11.2.1 iphone 6s plus ıma uncover ile jb yaptım fakat memnun değişim bazı tweakleri çalıştıramadım. Bilgisayar olmadan bu jailbreaki kaldırıp yine bilgisayar olmadan başka jailbreak yapmam mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

İos 11.2.1 iphone 6s plus ıma uncover ile jb yaptım fakat memnun değişim bazı tweakleri çalıştıramadım. Bilgisayar olmadan bu jailbreaki kaldırıp yine bilgisayar olmadan başka jailbreak yapmam mümkün mü?
    SemiRestore11’i tweakbox’dab inidirip sıfırlama işlemini yapın. Daha sonra hangi araçla b yapmak istiyorsanız yine tweakbox’dan o aracı indirin...

• #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• iOS 12 - 12.1.2 JAILBREAK ÇIKTI !

Link;https://github.com/GeoSn0w/OsirisJailbreak12/releases/download/1.0/Osiris12JB.ipa

Semistore destekleme sürümünü kontrol edin derin. 11.2.x ile uyumlu değil diye biliyorum

• 7 plus ios 11.3.1'den 12.1.2 geçilir mi?
  • #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı.11.4.1 ıcın çıktımı jb.bu konu ıcerısınde varmı.11.4.13B yazıyor.bılgılendırecek arkadaşım varmı acaba.11.4b3 var 11.4.1 ıcınmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: unwicked

arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı.11.4.1 ıcın çıktımı jb.bu konu ıcerısınde varmı.11.4.13B yazıyor.bılgılendırecek arkadaşım varmı acaba.11.4b3 var 11.4.1 ıcınmı
    evet çıktı,
    https://coolstar.org/electra/

buradan çekebilirsiniz dosyayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

geosnow osirisi yayınladı fakat hala SSH bağlantısı yok, zaten cydia vs de yok ama yakında entegre edilir. SSH verseler o da yeter zaten

hocam 12.1.2 için tam anlamıyla çıktı mı şimdi jb. siz yapabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaselis86

hocam 12.1.2 için tam anlamıyla çıktı mı şimdi jb. siz yapabildiniz mi?
    Temeller atıldı yarın öbür gün hatta belki akşama cydia eklenir...
  • Çıktımı laaan sonunda 11.4b3 bıktırdı beta yazılımla bi sene valla jb yüzünden güncellemedik artık jbden vazgeçip güncelleyecektim tam zamanında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Çıktımı laaan sonunda 11.4b3 bıktırdı beta yazılımla bi sene valla jb yüzünden güncellemedik artık jbden vazgeçip güncelleyecektim tam zamanında
    Bekle bekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Çıktımı laaan sonunda 11.4b3 bıktırdı beta yazılımla bi sene valla jb yüzünden güncellemedik artık jbden vazgeçip güncelleyecektim tam zamanında
    Hangi tweakları kullanıyorsunuz bende iphone 7 ios 12.1.3 kullanıyorum. 2 yıldır android kullandığım için şu anda tweaklar nasıl bilmiyorum. JB yapmaya deyecek tweaklar varmı şu anda? Varsa ios sürümünü düşüreceğim 12.1.2 ye
  • Jailbreak çıkar diye ios 12.0.1'de bırakmıştım telefonu şu an imzalar açıkken ios 12.1.2'ye geçmek mantıklı mı ?
  • Krystof kullanıcısına yanıt
    Gec mantikli

• MasteR kullanıcısına yanıt
    Aktif olarak bunları kullanıyorum hepside işe yarar tweakler kullanmadıklarımı kaldırdım şişme kasma yapıyor bi süre sonra şu an stabil. Ekstra olarak icleanerpro ve reklam engelleyici yüklü

• Peki arkadaslariphone 7 ios 12.1.2 ilk v1 (101) olana mi yoksa v2 (16C104) olanami geri doneyim. Bazi videolarda v1 (16C101) olanin bataryasi daha uzun gidiyor gozukuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasteR -- 31 Ocak 2019; 16:54:8 >
  • 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.