Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cantekim

Coolstar reposunda APT 0.7 Güncellendi

Eğer coolstar reposunu yüklerseniz APT 0.7 Versiyonu 0.7.25.3-16 olmalı

Şu an güncelledim sorun yok, Saurik reposundan yüklenmemiş olduğuna dikkat edin lütfen tekrar problem yaşamayın

Oldu valla teşekkürler.

Güncel repo ve tweak paylaşımı yaparsanız sevinirim arkadaşlar. IOS 9'dan beri JB bekliyordum
  • Saurik ile Coolstar arasında değişik bir çekişme var, saurik bugün reddite de yazdı, saurik coolstardan 15 yaş daha büyük ama değişik bir çekişme var çözemediğim bakalım neler göreceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 27 Şubat 2018; 23:22:6 >
  • Burda denilen her şeyi yaptım ama kaynak eklemeye çalışınca yazılar normal şekilde geliyor ama sonra hareket etmiyor. Vazgeç deyince cydia'ya geri dönüyorum anca. Nasıl düzeltebilirim.
  • ifile tarzı tweak önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Profeson -- 27 Şubat 2018; 23:28:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnsl T kullanıcısına yanıt
    video çekme şansınız var mı ? güncelleme yapabildiniz mi ?
  • Saurik efendi bekledi bekledide niye bugun ortaya cikti acaba

• cantekim kullanıcısına yanıt
    Burda dediğiniz gibi winscp'yi kullanarak attım. Sonra repo eklemeye çalıştım ama dediğim gibi o ekranda kalıyor. 2-3 dk bekledim ilerlemiyor. Vazgeç e tıklayıp geri dönebiliyorum sadece
    Evt çok uzun bisey yazmış sanırım

Bla bla saurik in pabucu dama artık

Kafam çok karıştı gerçekten, sorununuz tam olarak nedir ? Winscp ile ne attınız nereye attınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

ifile tarzı tweak önerisi

Filza var ama sanırım tam çalışmıyor. Var klasörü falan hep boş hiçbişe yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Baştan anlatayım:D
    Şimdi electra 1.0.1 i indirip impactor ile attım. Sonra jailbreak yapıp apt7 deb dosyasını attım. Sonra terminalden komutu yürüttüm.
    :( yanlış mı yaptım acaba?
    Cydiayı şu an yüklüyorsanız APT 0.7 Saurik ile güncellecektir, bu da cydiayı kullanılmaz hale getirir, bunun için ilk sayfa da Ersin Çakı'nın hazırladığı videoya göz atın. Eğer ki Apt 0.7 dosyasını güncellemediyseniz, coolstar reposundan güncelleyin, versiyonu ilk sayfa da yazıyor. bu şekilde yaptığınız zaman problem kalmayacaktır.
  • coolstar 0.7.25.3.15 sürümünden 0.7.25.3.16 sürümüne güncelledi yani saurikin sürümü artık görünmüyor.Bu ssh ile bağlanma geyiklerine falan gerek kalmadı yani.
    O videoda denilenleri yaptım ama olmadı yinede.
  • Grasyas01 kullanıcısına yanıt
    her türlü ssh ile bağlanmaya gerek var problem olduğu zaman en kısa çözüm yoludur diye düşünüyorum
    herkes o şekilde çözdü aslında bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz, ayrıca oradaki amaç indirdiğiniz dosyadaki klasörleri cihazın içerisine tek tek aynı klasör isimlerini takip edicek şekilde kopyalamanız. bu işlemi yaptığınız da ne gibi sorun çıkıyor ? hala devam ediyor hata yoksa farklı bir hata mı alıyorsunuz ?
    Şu an repoları ekliyor. Kendiliğinden düzeldi. Çok teşekkür ediyorum ilginiz için:)
    siz yaptınız siz çözdünüz
  • Electra 1.0.2 çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 27 Şubat 2018; 23:55:35 >
    Selam
    Can apt hatası giderilmişmi son elektra ile? Bu arada banka uygulamalarını calıstırmada sorun olmuyor değilmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.