Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.429
Cevap
18
Favori
69.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apt 0.7 güncellemesini getirdi saurik, daha sonra iptal etti tüm updateleri. Çözümü yukarda verdim aslında ordan yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cydia en başta güncellemeleri yaparken kapandı. Şimdi o güncelleme sayfası çıkmıyor. flabspath on /var/lib/dpkg/status failed diye bir hata veriyor. Kaynaklar boş. Sıfırladım baştan yaptım ama düzelmiyor. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

denedim şu an çalışıyor cydia,

linkten dosyayı çekin içerisini açın, çıkan 3 adet dosyayı winscp ile telefona atın, respring yapın normale dönecektir

içerisini nasıl açacağız. deb dosyası bu ve winscp ile hangi dizine atacağız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

Cydia en başta güncellemeleri yaparken kapandı. Şimdi o güncelleme sayfası çıkmıyor. flabspath on /var/lib/dpkg/status failed diye bir hata veriyor. Kaynaklar boş. Sıfırladım baştan yaptım ama düzelmiyor. Ne yapmam lazım?

aynısı bende de oldu. şuan onu çözmeye çabalıyorum. kaynak paketleri boş yenileniyor diyor dakikalarca öyle kalıyor değişen birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

Cydia en başta güncellemeleri yaparken kapandı. Şimdi o güncelleme sayfası çıkmıyor. flabspath on /var/lib/dpkg/status failed diye bir hata veriyor. Kaynaklar boş. Sıfırladım baştan yaptım ama düzelmiyor. Ne yapmam lazım?

aynısı bende de oldu. şuan onu çözmeye çabalıyorum. kaynak paketleri boş yenileniyor diyor dakikalarca öyle kalıyor değişen birşey yok

"ALINTIDIR"

Sorunu hallettim, fakat bilgisayardan. çözümü anlatıyorum.

1) WinSCP programını indirin, kurun ve açın.
    2) Gelen yere Host name olarak wifi'den öğrendiğiniz ip adresini yazın. ID ve Pass yerine root ve alpine yazın. ardından oturum açın.
    3) /private/var/root klasörüne ilk linkteki dosyayı atın.
    4) commands sekmesinden open terminal'e tıklayın ''dpkg -i apt7-lib_0.7.25.3-15_iphoneos-arm.deb'' yazın ve execute diyin.

BUNU YAPIN DÜZELİYOR

diğer konuda paylaşılmış en kısa ve kolay çözümü bu, benim bahsettiğim yol biraz daha uzun klasörleri tek tek atmanız gerek vs.

• cantekim kullanıcısına yanıt
    bu problem apt 0.7 güncellemesini yaptıysanız olur, farklı bir problem varsa bunu denemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 27 Şubat 2018; 17:44:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

"ALINTIDIR"

Sorunu hallettim, fakat bilgisayardan. çözümü anlatıyorum.

1) WinSCP programını indirin, kurun ve açın.
    2) Gelen yere Host name olarak wifi'den öğrendiğiniz ip adresini yazın. ID ve Pass yerine root ve alpine yazın. ardından oturum açın.
    4) commands sekmesinden open terminal'e tıklayın ''dpkg -i apt7-lib_0.7.25.3-15_iphoneos-arm.deb'' yazın ve execute diyin.

BUNU YAPIN DÜZELİYOR

diğer konuda paylaşılmış en kısa ve kolay çözümü bu, benim bahsettiğim yol biraz daha uzun klasörleri tek tek atmanız gerek vs.

Düzeldi teşekkürler. İsteyen olursa videosunu çekip paylaşabilirim.

• Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın, boyun tutuldu, iş, yüksek lisans dersleri tez vs stres sinir oldum biraz aksaklık oldu anlatımda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 27 Şubat 2018; 17:59:10 >
  • ipa kurmak için appsync kaynağı nedir ?
  • kardes4 K kullanıcısına yanıt
    Anlamadım dediğinizi

• iPhone 6s+ ile yapacağım birazdan, beklememi gerektiren herhangi bir durum var mı dostlar?
  • Bence 1-2 gün beklemekte yarar var, bugün güncelleme verdi saurik bir anda cydia gitti, daha sonra geri getirilebildi tabiki ama çok yeni olduğu için problem de var tabi

• cantekim kullanıcısına yanıt
    Winscp açılmıyor.Bağlantı kuramıyorum.İp adresi kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum ama açılmıyor.Şifreyi değiştirmedim
  • aytoli kullanıcısına yanıt
    Cihaza erişim yok sanırım, doğru yazdığınızdan emin olun ip yi. Kullanıcı adı root şifre alpine olmalı, değiştirmenize gerek yok şifreyi

• Appcake deneyen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes4 K kullanıcısına yanıt
    https://cydia.angelxwind.net/

Hocam ilk dosya dediğiniz hangi dosyaa
  • Benim sanırım dosyalarım bozuk her şeyi sıfırladım pes ettim artık ama enparayı yükleyince sisteminizde jailbreak var dedi tamamen kaldırabilsem olacak ama kaldıramıyorum sadece electra betaları kurabiliyorum ordan tamamen dosyaları kaldırmanın bir yolu var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

Hocam ilk dosya dediğiniz hangi dosyaa

Hangi konuda takıldınız

bu adımdaki ilk dosya hangisi oluyor hocam

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.