Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.429
Cevap
18
Favori
69.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11.2.x için tahmininiz nedir? Çıkar mı ? Öngörünüz yakın tarih mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç ses yok be reis

• canozturkk kullanıcısına yanıt
    valla geçen hafta da söyledim exploitler havada uçuşuyor ama olan biten bişey yok zaten çok yeni daha onları kullanmak zaten başlıbaşına olay, beklemede kalmaktan başka çare yok, 11.3 yapmayın derim
  • 11.3 için root erişimi sağlanmış diye bir tweet dolanıyor ama ne kadar doğru bilmiyorum
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Bende onu gördüm ya ne yapsam acaba imzalar açık mı 11.3?Şuan hangi sürümdeler en son onu bile bilmiyorum:) 10 aydır hiçbir cihazı güncellemedim de ne yapalım sence ?

şu an çoğu cihaz için 11.3 imzası açık, daha önce olmuş olsaydı en azından shsh kaydı aldırdınız ama şu an için tam bir kumar diyebilirim tercih sizin bence kalın güncellenmeyin
    Ben bu kumarda yokum usta:))iPhone xi sattım.2017 Kasım üretim x buldum onu sipariş ettim.Kasım ayında ios 11.1.1 veya 11.1.2 sürümlerindeymiş.Bu sefer şaşmaz:)
    jailbreak aşkı :))) umarım o şekilde gelir
    webteknodaki iOS 11.3 Jailbreak Yazılımı Apple İle Ortak Geliştirilecek haberine ne diyosun:)Duyumlarıma göre jb ücretli olacak ve apple ile ortak olacakmış:)
    ona jailbreak denmez bence böyle bir olayı apple yine bir duvar içerisine alır, stailite önemli apple için biliyosunuz onu bozmak istemez, onu bozmamak için de duvarları yapar, o duvarlar olursa da tam anlamıyla jailbreak denmez. yani android işletim sisteminden farkı kalmaz o zaman. benim düşüncem..
  • Sattım x i uzun araştırmalar sonucu eski sürüm buldum yaptım jb:) İPhone x için önereceğiniz tweak var mı?

Hocam ios 11 için cydia güncellendi mi?

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    evet uygun sürümlü cihaz varsa kullanabilirsiniz
    11.0.2 sürümü cihazım var hocam. Hangi Jailbreak aracını tavsiye edersiniz? İos 9'dan beri Jailbreak dünyasından uzağım.

kullanabileceğiniz 1 araç var şu an o da electra
    Hangi versiyonu kullanayım hocam? Teşekkürler.

şöyle; electra beta sürümlerinde cydia entegre değil, manuel olarak tweakleri yüklemeniz gerekiyor. 1.0.4 sürüm şu an en stabil sürüm, fakat ilk defa cydialı sürümü yüklüyorsanız cihaza hata alabilirsiniz. bunun için ilk sayfa da yapılması gerekenler var, dikkatlice okuyup tamamlayabilirsiniz işlemleri. rica ederim
    Hocam selam jb ile FaceTime olmayan cihaza FaceTime yükleyebiliyor muyuz ?

onun hakkında hiç bir fikrim yok başıma gelmedi herhangi bir şey de okumadım hiç ama yapılabilir diye düşünüyorum vardır bir çaresi elbet
    Facetime olmayan cihaz aldım yurtdışından ama bulamadım yükleme yöntemini...Hocam bişeyler bulabilirsen haber verirsen sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.