Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    iphone 7 ios 11.1.2. En son ios 9 da jb kullandım untethered. Şuan ki öyle mi? Tweakler nasıl sorun var mı? Bunları merak ediyorum. Pek genel bir açıklama bulamadım konu genel kurulum olduğu için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/jailbreak-ios-11-0-11-1-2-electra-cydia-ile-sorunlar-cozumler-oneriler--131347205

konuya burdan devam edebilirsiniz, untethered değil şu anki jb ve gayet stabil sorunsuz, tweakler çakışmadığı sürece problem yok
  • #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• 10.3.3 sürümünde iphone 6 kullanıyorum. Jb yaparsam ios 9 a düşürebilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halil0738

10.3.3 sürümünde iphone 6 kullanıyorum. Jb yaparsam ios 9 a düşürebilir miyim

ios 9 dayken blobları kayıt ettiysen geçersin aksi takdirde şuanlık imkansız.

Bu arada arkadaşlar 10.2.x jb icin hic haber var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 1 Nisan 2018; 11:29:49 >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Daha ios11 in taksidi bitmedi ne 12si. Pardon yanlış geldim.

• 11.1.2 jb yaptim. Bir iki kaynak ekledim. Fakat cydia hiç bi şey bulmuyor. Kaynakların icine giriyorum boş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • substitute tweakini kaldırdığım halde tüm tweakler aktif gözüküyor. Ben bu jb i nasıl kaldıracağım
  • LirikaLL L kullanıcısına yanıt
    deelectra
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Şuan g0blin rc2 kullanıyorum 6s 10.3.2 konum yine bulmamaya başladı meridian ne durumda konum stabil çalışan 64 bit uyumlu jb tool varmı şuan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone x aldık 2017 üretim diye 11.2.1 çıktı...Güncellemek mi daha iyi bu sürümde beklemek mi?Şu an için gelişme var mı 11.2.x için öngörüleriniz nelerdir?
  • canozturkk kullanıcısına yanıt
    Banada 11.2.2 geldi beklemeye karar verdim, 11.3 pil yorumlarıda pek hoşuma gitmedi.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Var mı bir gelişme bildiğiniz bakınıyorum ama şubat ayında falan çıkacağı konuşulmuş redditte kalmış sonra öylece:) Senin bilgin var mı ?

• canozturkk kullanıcısına yanıt
    Araştırmıyorum akışına bıraktım :)

• 11.3.1 Çıktı...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• Şu anda iPhone6'da 11.2.6 yüklü. Jb yapabilmek için üst sürümlere mi geçmek mantıklı yoksa bu sürümde beklemek mi?

İkinci sorum başka bir cihazda 10.2.1 yüklü ve jbli. Örneğin 11.3 sürümünün shsh kaydını alıp jb çıkarsa oraya geçebilmek için kayıt alma ve uygulama işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?(program isimlerini verseniz yeterli, ben nasıl yapacağımı bulmaya çalışırım)

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.