Şimdi Ara

Jailbreak etik midir?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4692 Mesaj
    Tamamen telefonu bozan, yavaşlatan, ne olduğu belirsiz uygulama türevlerini telefona yükleyerek farklı görünmek isteyenlerin yaptığı yazılımdan müdahalededir. Öyle mi? Değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Jailbreak işletim sisteminin sana izin vermediği özellikle engellediği alanlara erişim sağlamak demek.yüklediğiniz şeyler gereksiz,uyumsuz olmadığı sürece yavaşlama bozulma olmaz. Şu kadar söyleyebilirim jailbreaksiz bir iphone kullanmaktansa android kullanmayı tercih ederim.

• Yarbay
    3288 Mesaj
    Jailbreak işletim sisteminin sana izin vermediği özellikle engellediği alanlara erişim sağlamak demek.yüklediğiniz şeyler gereksiz,uyumsuz olmadığı sürece yavaşlama bozulma olmaz. Şu kadar söyleyebilirim jailbreaksiz bir iphone kullanmaktansa android kullanmayı tercih ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100
  • Yarbay
    2992 Mesaj
    Kullanım amacına bağlı. Sırf bir şeyleri beleşe getirmek için yapıyorsan etik olduğu söylenemez.
    Lakin cihazı görsel şölene boğmak, kendince özelleştirmek, tüm kısıtlamalardan kurtulmak için yapıyorsan dibine kadar etiktir.
    Ayrıca doğru tweaklarla donma, yavaşlama, kasma gibi hiçbir sorunla karşılaşmazsın. Hatta gereksiz dosyalardan filan çatır çatır kurtulursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İt, Köpek (Kangal Hariç) Arkadan Saldıracağına; Kurtlar (Bozkurt Dahil) Önden Saldırsın.
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Etiktir. Fiili ehliyeti olan her insan sahip oldugu, hak sahipligi tamamen kendine ait, bir MALA/METAYA istedigini yapabilir. Kimse de kardes malina jb yapmisin hayirdir diyemez. Isterse goz gore gore telini yakabilir ya da ustunden cim bicme makinesi ile gecebilir. Hatta youtube da videolari var.

|
    |
    . Beyler iOS 10 a jailbreak ne zaman gelir bilgisi olan var mi

|
    |

|
    |
    Jb telefonu yavaşlattığı kanısına nerden vardın acaba. Aksine jb ile gereksiz animasyonları kaldırıp cihazı daha hızlı bi görünüme kavuşturmak mümkün saçma sapan tweaklerde yok değil tabi ama jbsiz hayatta iphone kullanmam

|
    |

Apple iPhone 11 64GB

İntel Core i7 4790K 4.9Ghz - MSI Z97A Gaming 6 - EVGA GeForce GTX 980 Ti ACX SC+ ACX 2.0+ - Kingston HyperX FURY 4x8 1866Mhz - EVGA SuperNOVA 750 G2 80+ GOLD - Samsung 850 Evo 250x2 RAID0 - NOCTUA NH-D15 - Zalman Z11 Neo Acer K272HULBMIIDP - 27" 2560x1440 LED IPS Monitör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Jailbreak gerçekten güzel bir uygulama. Cihaza tam erişim olmasını sağlıyor. Sadece bir tweak için bile jailbreak yapmışlığım var. Beklentim, en stabil sürüme çıkması, ama mümkün olmuyor. Gerekli tweakler ile oldukça güvenli hale gelebilir.

|
    |
    Etik metik. Parasini bastigim mali nasil kullanacagima ben karar veririm, zira ben Applea parayi oderken nerde nasil kullanacagina karismadigim gibi kimsede benim iPhoneu nasil kullanacagima karisamaz.

|
    |

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,308
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.