Şimdi Ara

Jaguar x type 35 bin TL nasıl fiyat? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    35 e anlaştık hocam iyi fiyat zaten dedi arkadaş. Binmeyeceğim arabaya galeriye vereceğim. Dursun bir iki ayda da satılsa önemli değil. Bir iki de bırakacak gibi. Durumu burada paylaşırım.

• Evet o şekilde yapacağız.

• Madem yatırıma dönüştürmek istiyor isen çabuk paraya çevrilecek ve değer artışı olacak araba seçsene.

• Yatırım niyetim yoktu hocam yukarıda da yazmıştım bir aracım daha var onu satıp buna binecektim arabayı görünce çok beğendim söz verdik işte şimdi dönüşte olmaz iyi kötü tanınıyoruz bulunduğumuz yerde. Sonra araştırınca içime sinmedi ama neyse ki araba temiz ve uygun her türlü satılır diyor arkadaş en kötü aldığıma veririm gider.

• Ben sadece yakınım olan bir kişinin yaşadıklarını aktardım. Hakkında hayırlısı olsun. Bahsi geçen araca 45 bin istiyormuş 2006 model 220 bin km dizel düz vites 2.0 v6 motor etek altı boyası varmış. Fiyatı az veya çok bilmiyorum sadece mukayese için bildiriyorum.

• Çok teşekkür ederim hocam sağolun 45 istiyor benim aldığım iki parça boyalı ama km yüksek baya 35 e aldım iyi gibi 37 e versem bile zarar etmez ama 45 zor.

• Bakma sen millete madem heves etmişsin bin biraz hevesin geçince satarsın gider.

Her malın bir alıcısı vardır, ki Jaguar bu sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, galeri ile anlaştım boya ve kozmetik işlerini de yapacak müşteri bakmaya başladı. Kupon araba bekletir de müşterisini buldu mu iyi parada bırakır diyor.

• Arabanin yapilacak yerlerini yaptirip binin ayni zamanda ilana koyun kendiniz satin. Galericiye niye para kazandiriyorsunuz?

• Du Hast D kullanıcısına yanıt
    Bu galeri işi yapan arkadaşı epeydir tanıyorum çevresi çok arabayı yayar İstanbul piyasasına arayan illa çıkar. kupon araba hocam bu şimdi ha deyince gitmez müşterisini bulmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Bu galeri işi yapan arkadaşı epeydir tanıyorum çevresi çok arabayı yayar İstanbul piyasasına arayan illa çıkar. kupon araba hocam bu şimdi ha deyince gitmez müşterisini bulmak lazım.
    Nikahina alirsin dedikleri arabayi (bende otomotiv sektorundeyim) 6 saat icinde sehir disina telefon ile satmistim. Ayni sekilde ilanda olmayan arabami kapinin onunde sattim. Enistemin arabasini bakim icin servisimize getirdim arabanin bakimi bitmeden lift uzerinde arkadasima sattim. Hatasiz boyasiz 2016 30k kmdeki A4 ü 2 aydir satamiyorum. Sans isi bunlar. Siz nasil aldiysaniz ayni sekilde sizden de alacak olacaktir. Dogru fiyatli sorunsuz araba herturlu satilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Nikahina alirsin dedikleri arabayi (bende otomotiv sektorundeyim) 6 saat icinde sehir disina telefon ile satmistim. Ayni sekilde ilanda olmayan arabami kapinin onunde sattim. Enistemin arabasini bakim icin servisimize getirdim arabanin bakimi bitmeden lift uzerinde arkadasima sattim. Hatasiz boyasiz 2016 30k kmdeki A4 ü 2 aydir satamiyorum. Sans isi bunlar. Siz nasil aldiysaniz ayni sekilde sizden de alacak olacaktir. Dogru fiyatli sorunsuz araba herturlu satilir.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle haklısınız.

Zamanında herkesin alma satamazsın dediği cırtlak kırmızı Cordobayı ilandan 3. gün sattım, adam Karamandan gelip aldı hem de düşündüğüm fiyattan fazlaya gitti.

Buralarda peynir ekmek gibi giden bi pikabı 3 ayda zorla ucuza sattım.

Nasip işi bu işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• The grand tourun jaguar ile ilgili bir bölümü var izlemeni tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be 35 bin liraymış şimdi en ucuz ağır hasarlı 207 bin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Babamı ikna ettim seneye 18 yaşıma girince 2005 makyajlı kasa 6 ileri Aisin şanzımanlısını alacak inş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.