Şimdi Ara

JAGUAR F PACE 2016 (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
4
Favori
8.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Haziran 2016; 9:16:44 >

• JAGUAR viptir. Ama tasarımları sade bana göre. XJ nin en kötü yanı uzunluğuna göre genişliği çok kısa, en az 20cm daha geniş olması gerek. O uzunluğa o genişlik aracı daha da kötü gösteriyor.

BURAYA iki tane JAGUAR tarafından FUARDA konsepti tanıtılan ama SALAK JAGUAR tarafından piyasaya sürülmeyen mükemmel tasarımlı araçları koyacağım. Tasarım budur, jaguarın sattıkları değil. BUNLAR JAGUAR TARAFINDAN TANITILMIŞTIR, üzerini çizeyim de.

TASARIM BUDUR ASALET, ŞIK, VİP, FARKLI OLMAK
     JAGUAR F PACE 2016 (ANA KONU)

• Artik araclari oyle kafaniza gore tasarlayip piyasaya süremezsiniz aerodinamik tüketim guvenlik gibi kistaslar var iskembeye devam etmissiniz.jaguar hala vip hala asil zaten oyle olmasa kimse rekor kirdirmaz gider siradan almana japona binerdi.şuan ki tasarimlari hem elit hemde cok sportif,bu araclarin genetigi yine jaguar,sadece artik daha zekice yönetiliyor

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Saçmaladınız, porshce kurallara uymadan araç çıkarıyor o zaman, maseratide öyle, bentley inde prosedürler umrunda değil. İyi bir tasarım için kurallara uyulmaz diye bir kaide yok. Sizin söylediğinizle ne alakası var konunun, Jaguar kendi tasarımı yapıp tanıttığı araç zaten tüm kurallara uygun halde yapılmıştır, son üretimde de birkaç ufak değişikliği olur, ama adamlar bunların yerine şimdki XF ve XJ modellerini piyasaya sürdü. B99 askıda kaldı. İleriki yıllarda çıkabilir, o zaman dersin kurallara uymadan çıkarmış.. Tövbe tövbee .. Neyse sen seviyorsan seviyorsundur, ben sevmedim onun yerine tanıttığı konsept araçları kat kat daha güzeldi.
  • 260 bin liraya opsiyonsuz, full olmayan bir Jaguar suva sahip olmak isteyene çok güzel bir araç sundu jaguar lakin satışı beklentileri karşılar mı bilinmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün gördüm uzaktan. Mavi... Parasını fazlasıyla hakkediyor.
  • Xj xf f pace xe bu arabalari bir karsidan gor soyle bin kullan sonra zaten fikirlerini degistirirsin.dune kadar 3 5 araba satamayan jaguar lansmanda nerdeyse kotasini bitirdi be,260k bu araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 5 Haziran 2016; 8:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

260 bin liraya opsiyonsuz, full olmayan bir Jaguar suva sahip olmak isteyene çok güzel bir araç sundu jaguar lakin satışı beklentileri karşılar mı bilinmez.

İnsanlar bir müddet sonra lüx sedan yerine suv almak istiyor, JAGUAR ın suv modeli yok diye düşünmüyorlardı. F-pace uzun bir araç üstelik jaguar kesin çok alıcı bulur. Bu F-pace aracı diğer modellerinden daha fazla satacaktır. Hatta L-pace en büyük boy SUV modeli gelirse range rover vogue satışlarında olur. JAGUAR çünkü, millet alır.

SÜRPRİZ borusan JAGUAR ingiltere merkeze baskı yapıyor, aracın 1,6dizeli çıksın diye ÖTV direk %90dan %45e düşer, dolayısıyla 1,6dizeli TRYE özel yapılırsa ki (XE modeli TR gibi ülkelere özel yapıldı) tahmini başlangıç fiyatı 165binTL oluyor, çok fazla satar.

BMWde büyük araçları 2ltye düşürdü, sedanlarıda 1,6düşürüyo yavaş yavaş. (son teknoloji ile motor hacmi düşsede HP yüksek oluyor, güç kaybı olmuyor.) bu şekilde vergiden dolayı bazı modellerin fiyatları aşırı düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: .i.

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

260 bin liraya opsiyonsuz, full olmayan bir Jaguar suva sahip olmak isteyene çok güzel bir araç sundu jaguar lakin satışı beklentileri karşılar mı bilinmez.

İnsanlar bir müddet sonra lüx sedan yerine suv almak istiyor, JAGUAR ın suv modeli yok diye düşünmüyorlardı. F-pace uzun bir araç üstelik jaguar kesin çok alıcı bulur. Bu F-pace aracı diğer modellerinden daha fazla satacaktır. Hatta L-pace en büyük boy SUV modeli gelirse range rover vogue satışlarında olur. JAGUAR çünkü, millet alır.

SÜRPRİZ borusan JAGUAR ingiltere merkeze baskı yapıyor, aracın 1,6dizeli çıksın diye ÖTV direk %90dan %45e düşer, dolayısıyla 1,6dizeli TRYE özel yapılırsa ki (XE modeli TR gibi ülkelere özel yapıldı) tahmini başlangıç fiyatı 165binTL oluyor, çok fazla satar.

BMWde büyük araçları 2ltye düşürdü, sedanlarıda 1,6düşürüyo yavaş yavaş. (son teknoloji ile motor hacmi düşsede HP yüksek oluyor, güç kaybı olmuyor.) bu şekilde vergiden dolayı bazı modellerin fiyatları aşırı düştü.

çin bize benzer bir vergi sistemine sahip dua edelimde orası için yapsınlar.

aslında bu düşük hacimli motor modasının temel sebebi çin pazarı bizle ilgisi pek yok.

• Bi 15cm daha yüksek olsaymış daha fazla kişi tercih ederdi, araç uzun geniş bir araç ama SUV a göre yüksekliği az.
  • bu sınıftan anlamam kullanmışlığım da yok
    ama bu kadar paralara bir araç alacak olsam yeni volvo xc90 alır geçerdim
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Jaguar 1.6 demek , Alman mersrdes ve bmw Nasıl Kızılay dağıtmış misali olduysa kendisini de aynı yola sokmak demektir. Bu ulaşılabilirlik açısından daha avantajlı olsada bazı konularda da gerileme anlamı taşıyabilir.

Yeni XE ile başlayan saden modelleri ben de çok beğenmedim açıkçası. XE'nin arkasında uzun boylu birisi oturamaz. Param olsa mesela XJ almazdım, O kadar para vermeye deymez gibi geliyor..

Ama F-Pacefarklı, bu olmuş. İlk gördüğüm andan itibaren tamam dedim bu tam bana göre, Şimde kısman MERCEDES GLC'ye kaymış durumda ilgim. Bakalım ne olacak. Yeni SUV larda piyasaya girecek Hepsini inceledikten sonra karar vermek lazım..
    Eğer 1.6 motor gelirse 165 bin baz fiyatıyla peynir ekmek gibi satar..
  • eğer 1.6 motor gelirse o araba gitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: .i.

JAGUAR viptir. Ama tasarımları sade bana göre. XJ nin en kötü yanı uzunluğuna göre genişliği çok kısa, en az 20cm daha geniş olması gerek. O uzunluğa o genişlik aracı daha da kötü gösteriyor.

BURAYA iki tane JAGUAR tarafından FUARDA konsepti tanıtılan ama SALAK JAGUAR tarafından piyasaya sürülmeyen mükemmel tasarımlı araçları koyacağım. Tasarım budur, jaguarın sattıkları değil. BUNLAR JAGUAR TARAFINDAN TANITILMIŞTIR, üzerini çizeyim de.

Tasarımlar çok daha güzelmiş grçekten. Özellikle patlıcan moru araç harika görünüyor..

• Konuyu hortlatayim bari 1 yıldır yazan olmamış. Aracı alıp ta kullanan yok mu hiç? Kullanıcıların yorumlarını bekliyoruz lütfen

• F-Pace kullanıcısı varsa ben de yorumları bekliyorum. Ya da daha aktif konu linki bilen varsa paylaşırsa sevinirim, ben aradım taradım bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.