Şimdi Ara

Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 Gr YANIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
132
Cevap
6
Favori
14.838
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Jacobs Monarch Filtre Kahve 500 Gr YANIYOR.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    288 Mesaj
    fiyat uygun bende aldım 1 tane
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Kahveyi ağzını sıkı bir kavanoza koyup buzlukta saklayın. Tadı kokusu uzun süre kaybolmaz.

Kesinlikle yanlış.

Kahve buzdolabında veya buzlukta saklanmaz!!

Ağzı sıkı şekilde kapalı, ışık ve nemden uzak oda sıcaklığında saklanmalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

quote:

Kahveyi ağzını sıkı bir kavanoza koyup buzlukta saklayın. Tadı kokusu uzun süre kaybolmaz.

Kesinlikle yanlış.

Kahve buzdolabında veya buzlukta saklanmaz!!

Ağzı sıkı şekilde kapalı, ışık ve nemden uzak oda sıcaklığında saklanmalıdır.

Karanlık ve nemden uzak doğru. İşte bu yüzden buzlukta saklanmalıdır. Yoksa 1 hafta içinde kahvenin kokusu gider. 2 hafta içinde tadı da gider.
    |
    |
    Ben Migros'tan 250gr almıştım geçen hafta tchibo ve İKEA'nın filtre kahvelerinden daha iyi ve bu kampanya ile daha uygun. Starbucks 24.5 lira olmuş 250gr kalitesi güzel ama fiyat performans jacobs suan rakipsiz. Bende happyden sipariş geçtim.

|
    |
    http://www.tchibo.com.tr/filtre-ve-french-press-icin-ogutulmus-taze-paket-kahve-c400013845.html

Sayfanın en alt kısmında kahvenin nasıl saklanmasına ilişkin bilgiler var.
    |
    |
    http://www.happy.com.tr/jacobs-monarch-filtre-kahve-500-gr?gclid=CPK5nZKa_9ECFcG7Gwod6dQDuw - 1 adet aldım.
    ilk defa bu siteden alıyorum takip kodu verdi ve 24 saatte kargoda bakalım pazartesiye kadar gelir umarım bodruma.
    |
    |

• Binbaşı
    1288 Mesaj
  • Çavuş
    66 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: infest06

kahvede palmiye agacinda yetisiyor bu sebepten palmiye yagi icerir arkadas hakli.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Kahve

|
    |

kargoyu hesaplamıyorsunuz galiba
    |
    |
    Bahsedilenler: firtikk

|
    |
    firtikk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    firtikk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Afiyet Olsun. Güzel Güzel Yudumlamanız Dileğimle.
    |
    |
    Bahsedilenler: isikdeniz , samet3534 , göktuğbey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör despot12

Orijinalden alıntı: firtikk

Araştırdıkça daha uygununu buluyorum sanırım :)
    http://www.hepsiburada.com/jacobs-monarch-filtre-kahve-500-gr-p-ZYSERK622400005725?magaza=Happycomtr

Aynı satıcı ama sizin verdiğiniz linklerde +Kargo var. Kendi sitesinde kargo yok.
    Burda da çıkmış Palm yağı muhabbeti, bu kadar dert etmeyin ya yediğimiz nerdeyse her hazır gıdada hatta başka birçok üründe var bu yağ. Adama sorsan sağlığı için hayatında 1 ay düzenli spor yapmamış ama popüler oldu diye bir paket kahve ile kanser olacağını zannediyor.
    2 günlük anında indirim kampanyası da yapılmış.

Anasayfa » Anında 15 TL İndirim

125 TL Üzeri Alışverişlerinize Anında 15 TL İndirim

* Kampanya, 08.02.2017 saat 00:00 ile 10.02.2017 saat 23:59 arasındawww.happy.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

* Tek seferde 125 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 15 TL indirim verilecektir.

* İndirimden faydalanabilmeniz için üye girişi yaptıktan sonra, sepette Kupon Kodu bölümüne ANINDA15 yazarak, Kullan butonuna basınız. 15 TL indirim sepetinize yansıyacaktır.

* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olmak gerekmektedir.

* Kampanya tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir.

* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.

* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

|
    |

• Yarbay
    2542 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gedizgeduk

Burda da çıkmış Palm yağı muhabbeti, bu kadar dert etmeyin ya yediğimiz nerdeyse her hazır gıdada hatta başka birçok üründe var bu yağ. Adama sorsan sağlığı için hayatında 1 ay düzenli spor yapmamış ama popüler oldu diye bir paket kahve ile kanser olacağını zannediyor.

Bu kahvede palm yağı yok zaten hocam yukarda yapılan yorumlara bakarsan eğer konuşuldu

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Orijinalden alıntı: gedizgeduk

Bu kahvede palm yağı yok zaten hocam yukarda yapılan yorumlara bakarsan eğer konuşuldu

Yok hocam anladım ama bu bilinmeyenden korkma olayı için yazdım, biri çıktı palm yağı kanser yapar dedi artık millet her gıdada palm yağı konuşur oldu
    |
    |

• Binbaşı
    1288 Mesaj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

Araştırdıkça daha uygununu buluyorum sanırım :)
    http://www.hepsiburada.com/jacobs-monarch-filtre-kahve-500-gr-p-ZYSERK622400005725?magaza=Happycomtr

Aynı satıcı ama sizin verdiğiniz linklerde +Kargo var. Kendi sitesinde kargo yok.

Acemiliğime verin hiç dikkat etmedim
    |
    |
    Bahsedilenler: yedikeresekiz , zekitaner

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.