Şimdi Ara

Jack Wolfskin Mont Aliexpress (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
15
Favori
31.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat çok güzelmiş sırf meraktan bende alıcam bir adet ama 50 75 lirayı sokağa mı atarız bilmiyorum
  • rufuk R kullanıcısına yanıt
    Fiyatı iyi gerçekten ama satıcının feedback i 0 olarak görüyor. Satıcı ile iletişime geçip orjinal resimlerini ayrıntılı olarak göndermesini istemek gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazdım bakalım cevap verecek mi eğer gönderirse burada paylaşırım

• hgmm H kullanıcısına yanıt
    Ürün gerçekten güzel duruyor. Bildiğim kadarıyla Jack Wolfskin montlar özellikle ilandaki montların içi polarlı oluyor. Yanlız fiyatını göre bu montun içerisinde polar görünmüyor. Olmamasıda normal. Alan arkadaş var ise ürün geldiği vakit resimlerini paylaşırsa somut bilgi olur.
  • 56 $ verip aldığım mont geldi ama maalesef jaek wolshin yazıyor.
    Rengi gösterildiğinden daha açık çok çirkin bence.
    açılış videosu çekmiştim dispute açtım bakalım ne olacak.
     Jack Wolfskin Mont Aliexpress

Satıcı SUNNY SUPER STORE

Aldığım linkhttp://m.aliexpress.com/item/2025815928.html?productId=2025815928&productSubject=Brand-Waterproof-Hiking-Jacket-Men-s-Soft-shell-Fleece-winter-Sportswear-outdoor-windbreaker-military-outerwear-Twinset&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colemerg30 -- 21 Ocak 2016; 21:30:52 >

• colemerg30 kullanıcısına yanıt
    Jaek Wolshin mi oo çok kötü olmuş hocam ya. Satıcıyı araştırıp ona göre alım yapsaydınız keşke. Satıcı ile iletişime geçip alım yapmadan önce montun resimlerini isteseydiniz. Buradan forumdaki arkadaşlara şu öneriyi yapabilirim. Bu şekilde ürün alınacağı zaman (bu şekilde derken orjinal olmayan ürünler için konuşuyorum) öncelikle satıcıya mesaj atıp whatsup numarasını istemek ve montun anlık resimlerini çektirmek. Genel olarak kendisine ve malına güvenen satıcı hiç terettüt etmeden resimleri gönderecektir. Hocam ürünün linkini paylaşmayında diğer arkadaşlar okumadan linke girerler alım yaparlar yanlış yönlendirme olmasın. Kaç dolara aldığınızı belirtebilirsiniz.
    kötü olmuş ya... bunun satıcısı kimdi?
  • rufuk R kullanıcısına yanıt
    Urun ile ilgili satıcıdan resim istediniz mi ?

• hgmm H kullanıcısına yanıt
    Mesaja ekledim hocam.

Bende aynı satıcıdan aynı monttan almıştım bana jack wolfskin yazan düzgün mont gelmişti ben şanslıymışım demek gerçi gelen mont ta bana büyük gelmişti bende satmıştım montu

• Arkadaşlar, yanlış anlamayın ama ucuz diye alacağınız bu çakmaların size maliyeti sandığınızdan pahalıya gelecektir. Öncelikle ürünlerin bedeninize uyup uymama riski var, ürünlerin bedeninize uymaması durumunda iade etmeniz çok pahalıya gelir, iade edemezseniz dispute ile paranızın bir kısmını alıp alamayacağınızın garantisi yok. Gelecek ürünlerin kalitelisinden ürün elinize geçene kadar emin olamazsınız. Çakmaların bile kalitesi fiyatına göre değişir. 50$ lık ürünün kalitesi 80$ lık ürünle aynı olamaz. Kaldıki 50$ bir Çinli satıcıya göre çok para olmayabilir ama sizin paranızla 150 TL yapar. Kaldıki 150 TL ye indirimleri takip ederseniz belki Jack alamazsınız ama nice kaliteli markalardan birinin ürününü alırsınız. Ayrıca içinizdeki hayvan sevgisini anımsayıp kaz tüyü olan ürünleri almayın,aldırmayın.

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Bende bu satıcıdan düzgün mont geldiğini gördüm. Fakat maalesef böyle oldu.

• merhaba,
    yurt dışından telefon aksesuarı ve diğer ıvır zıvır çok aldım.
    ayakkabı ve giyisi için de çok baktım ama hep tedirginlik yaşadım. hep aklımda soru işaretleri oluştu.
    sağlık açısından uygun mu? bedenini uyduramazsam (detaylı beden ölçülerini ürün tanıtımlarına yazmalarına rağmen), resimdeki gibi çıkmazsa vs vs...

marka takıntısına, ya da etiket bağımlılığı diyelim saygı duyalım hadi (bana göre gereksiz),
    ben olsam hiç bu toplara girmem, decathlon gibi bir mağaza varken gider paşa paşa ürünü inceler giyer çıkarım.

teknik özelliği belli, sertifikaları belli, göynüne göre... şişmesi, 3in1 i, poları ohh mis...
  • Alma ben aldım sen alma !!!!!!!!!!!!!!!!! Abi sakın aliexpresten mont almayın kanmayın. Su geçirmez filan diyolar ama beklediğiniz gibi bir mont gelmiyo parasına kesinlikle deymiyo. Gittik arkadaşa geçen gün avcılık mağazasından çok güzel mont aldık. İçim acıdı lan verdiğim paraya. Abilerim ablalarım kardeşlerim yapmayın ben yandım siz yanmayın.
  • vuhuuu V kullanıcısına yanıt
    eyvallah sağolasın..
  • arkadaşlar şu resimlerdeki montu arıyorum yardımcı olurmusunuz
     Jack Wolfskin Mont Aliexpress Jack Wolfskin Mont Aliexpress

• Arjin81 kullanıcısına yanıt
    Yorumun için sağol kardeş ama artık dünya küçüldü. Çin dediğiniz ülke artık o kadar uzak değil. Ürünün küçük ya da büyük gelmesi noktasında kendi boyunu kilonu satıcıya gönderiyorsun sana hangi beden uygunsa onu gönderiyor. Eğer yine beğenmezsen, resimdekilerden farklı bir ürün gelirse tabi bu dediğim feedback i yüksek satıcılar için satıcı ile iletişime geçersin seninde dediğin gibi 50 dolarını iade eder ürünü istemez bile. Orjinal olmayan ürünlerde iyi araştırmak,önerileri göz önünde bulundurmak gerekli.

• Haklı olabilirsin, alana saygı duyarım, sonuçta bu bir tercihtir. Kendi adıma göze alabileceğim bir risk değil.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.