Şimdi Ara

Jack Wolfskin Mont Aliexpress (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
15
Favori
31.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 yıldır her kış geldiğinde niyetleniyorum yine karar veremeden geçirecez kışı anlaşılan.Çünkü kaliteden çok, şikayet edenler var.Pazar ürünleri gibi gelirse facia olur bu fiyatlara.Likler xaten uçmuş dükkan linkinide ekjleyn bari.
    3in1 polarlı model bakıyorumçKat kat giyinmeden su ve rüzgar geçirmez olursa iyi olur.
  • üzerine patiyi basan merdivenaltı tekstilci jack diye satıyor artık korkunç arttı jackin çakmalari piyasada herkesin üstü jw resmen dışarıda beleş saçılmış gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpresste zaten kaliteli mal satanlarin dukkanini kapatiyorlar. Buradan aldigim polarli jack Wolfskin inanilmaz kaliteliydi o zaman 180 TL'ye denk gelmisti. Arkadaslar da alacakti dukkani kapandi. Polarsiz tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkeles84

Aliexpresste zaten kaliteli mal satanlarin dukkanini kapatiyorlar. Buradan aldigim polarli jack Wolfskin inanilmaz kaliteliydi o zaman 180 TL'ye denk gelmisti. Arkadaslar da alacakti dukkani kapandi. Polarsiz tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 5 Ocak 2018; 16:40:1 >
  • ankara kızılay meydanında ayı patili poları 25TL ye satıyorlar :)) Orjinal almak isteyenler amazon.de 'ye baksın
  • Aliexpresste hangi satıcıya sorduysam yok çekti, montların şekli ve detayları Jack wolfskin ile aynı ama marka değişik

• Anbrossia A kullanıcısına yanıt
    Artık replika ürünlerin satışı direkt olarak yapılmıyor. Bu nedenle farklı marka basıyorlar. Önceden satışta olanlar da orjinal değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

Artık replika ürünlerin satışı direkt olarak yapılmıyor. Bu nedenle farklı marka basıyorlar. Önceden satışta olanlar da orjinal değildi.
    Biliyorum ama yinede almak istiyorum cünkü 2016 da bitane aldım halen giyiyorum ve her gören hayranlıkla bakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbrossia

Biliyorum ama yinede almak istiyorum cünkü 2016 da bitane aldım halen giyiyorum ve her gören hayranlıkla bakıyor

Alıntıları Göster
    çakma olduğu için bakıyorlardır. :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.