Şimdi Ara

Jabra Sport Rox Wireless mı Halo Smart mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: szryldrm

Bunların hepsi demekki aynı o zaman fazla para vermemek gerekiyor yavaş yavaş bende meizu ya doğru kayıyorum.

JBL ile sporda yapılamıyor. Tere karşı koruması yokmuş. Evet fazla para vermeden meizu almak en iyi seçim olacak galiba. En uygun burada buldum (30.37 usd)

https://tr.aliexpress.com/item/Meizu-EP51/32757560253.html?spm=2114.13010208.99999999.262.LY4r0i

Sizin bildiğiniz daha uygun fiyatlı bir yer var mı?

Zaten meizu tr de sanırım 150 tl civarında... Aliexpress den alırsanız da 110-120 tl. Yi buluyor. Tr garantili de tercih edebilirsiniz. Oğluma aıdio technica ath 50 m alacağım. Amazonla arada 400 tl fark var. Ciddi fark. Ama cesaret edip alamıyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpress te 105 TL ye geliyor. Türkiye'de 167 TL su anda. Üstelik garantisi de şüpheli. 60 lira fazla vermeye gerek yok. Amazon'a gelince çok güvenilirdir. Neden güvenemiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün pahalı...bir sorun çıkarsa kargo sizden geri yolluyorsunuz..daha önce başıma geldi....meizu ae de iyi fiyatmış..deneyin isterseniz..
  • kardeşim tam bu ikilemdeyim sen ne aldın hangisinde karar kıldın ben halo free alacaktım 150 tl olmuşken güzel olsun istiyorum rox düşünüyodum halo smartın uzun pil gücü aklımı çeldi ama onda da boyun askılık gibi olan olay kafamı kurcalıyo rahatsız eder mi diye tavsiyeni beklyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceyh10 -- 10 Ekim 2017; 14:38:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.