Şimdi Ara

Jabra Halo Free 159TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
3.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasaya baktığmda fiyatı genellikle 200-300tl arası olan bu kulaklık trendyol da 159tl güzel 100/30 çek ile 129 tl ye geliyor .https://www.trendyol.com/jabra/halo-free-p-1246128?boutiqueId=176680

• Geleceği meçhul, uğraşmaya değmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ep 51 aldım

77 TL

Muazzam

Gearbest..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar alıp da en çok pişman olduğum ürün diyebilirim.

11 kasımda 120 tl ye almıştım.

Kulakta durmaması başta olmak üzere deli etti beni.

Hediye verdim gözümün önünden kaybolsun diye ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir fiyat yok şu an, siz yarı fiyatına almışsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmanlı detected-blocked

• 11.11 de Jabra Rox aldım (üst seviye olanı) N11 den, kulakta durmuyor ağır, ergonomik değil. Ve inanılmaz dış ses alıyor mutfakta çay demlerken çayın kaynama sesi, fokurtu sesinden karşımdaki duyamıyor. Hele hele dışarda bir de rüzgar varsa konuşmayı unutun sizi karşıdaki duyamıyor. Sanırım bu durum Noise Cancelling özelliği ile ilgili , bu ne kadar önemli bi özellik olduğunu bu kulaklıkla çok daha iyi anladım.

Özetle ; bu kulaklıkta aynıysa almayın..!!

• Fiyat iyimis ama amazonda da yorumlar çok kötü alacaktım vazgeçtim

• Hocam 116tl diyor gearbest de, ne kadar oldu siz alalı?

• Bu kulaklığı ben de almayı düşündüm ancak yorumları okuyunca vazgeçtim.

Buetooth kulaklık düşünüyorsanız ve kulaküstü de olur derseniz plantronics back beat 500'e bir bakın. Yorumlar ve incelemeler gayet iyi.

Beyazı 265 siyahı 280.'e satılıyor. Hemen her yerde benzer fiyatlarda. Fiyatı da yurtdışı fiyatı ile aynı.

Biraz daha çıkarsanız 450 civarına back beat fit 500 var. Spor için ter geçirmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggle -- 14 Mart 2018; 21:43:18 >
  • toggle kullanıcısına yanıt
    Bunu yazdığınız iyi oldu hocam sanırım aradığım kulaklık bu bide arama yaparken Plantronics BackBeat 505 modeli var turkcell de peşin fiyatına 12 taksit tarifeye ek veriyor 500 lira. Aradaki farka değeceğini sanmıyorum ama fark ne acaba

Turkcell i unutalım bir çok yerde aynı kulaklık 300 civarında. 500 mü yoksa 505 mi almak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur -- 14 Mart 2018; 22:37:16 >
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    500 ve 505 aynı kulaklık. 505 online satılan model. Bir de yanlış hatırlamıyorsam tek fark ki herkes şikayet ediyor şarj kablosu da usb çoklayıcı olması

• quote:

Orijinalden alıntı: asafated

Hocam 116tl diyor gearbest de, ne kadar oldu siz alalı?

20 gün falan

Kupon veriyor ya MR Gearbest

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.bezelye.com/Jabra-Sport-Pulse-Special-Edition,PR-51198406.html?gclid=Cj0KCQjwkKPVBRDtARIsAA2CG6FEKporXLY92uNeGRADIoLwBJq82oHjKmAtpRapiuB7nYfQ3KIpmyIaAi3kEALw_wcB

bende bundan var ebaydan 250ye almıştım dış ses vs. gibi problemleri hiç yaşamadım rüzgarda konuşmayı falan çok denemedim ama bir kez görüşme yaptığımda hafif rüzgar vardı anlaşabildik arkadaşımla 2. kez tekrarlamadım hiç bir cümlemi ama arkadaşıma görüşme sonrası sorduğumda hafif rüzgar sesini de duyuyordum senin sesini de duyabiliyordum demişti.650 eder mi? asla benim gibi ucuza kapatırsanız alın

örn:https://www.ebay.com/itm/Ecouteurs-Jabra-Sport-Coach-special-edition-Neuf/323071932115?hash=item4b389676d3:g:XJkAAOSwIBJaWpSJ

coach 76 dolar mesela ben pulse 70 dolara falan almıştım ama dolar 3.3 falandı satıcıyla görüşerek kargo işini konuşarak alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 15 Mart 2018; 2:52:51 >

• Kulak içi kulaklıklar her kulak için ergonomik olmuyor. Bence test edilip öyle alinmali. Ben gecen hafta aldığım ep51 ile rahat edemedim 1 saat bile kullanamadım. Kulaklıkta da maalesef iade olmuyor. İsteyen olursa ep51 kulaklık için ilanima bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.