Şimdi Ara

Jabra Elite 75T (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
12
Favori
32.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de halihazırda 65 T kullanıyorum hocam. Dediğinjz CX400'de olmayan şefaf mod ve bazı kücük detaylar Jabra'larda çok kullanışlı oluyor.

Açıkcası kararsız kaldım, muhtemelen Cx daha berrak ses veriyor 75T ise baslarda daha iyidir.

Cx'lerdeki bass performansı nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsiasss

Ben de halihazırda 65 T kullanıyorum hocam. Dediğinjz CX400'de olmayan şefaf mod ve bazı kücük detaylar Jabra'larda çok kullanışlı oluyor.

Açıkcası kararsız kaldım, muhtemelen Cx daha berrak ses veriyor 75T ise baslarda daha iyidir.

Cx'lerdeki bass performansı nasıl?

Hocam özellik bakimindan mahrum kalmak istemiyorsaniz jabra, daha iyi ses ve stabil performans istiyorsanız sennheiser dediginiz gibi. Bass performansina gelince en fazla 1-2 tik oynar aralarinda, sennheiser daha çok bass veriyor gibi geldi bana. Jabranin frekans araligi 20 hz-20 khz sennheiser 5 hz-21 khz. Driverlar olarak jabra da 6mm, sennheiser da 7mm bulunuyor. Sirf ses kalitesi daha iyi diye airpods pro dan feragat edip sennheiser aldim. Jabra Elite 75T 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giges1997 -- 20 Kasım 2020; 14:3:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• marsiasss M kullanıcısına yanıt
    Jabra Elite 75T Jabra Elite 75T

• Alalı 1 ay oldu ve sağ taraf bozuldu, böyle bir sıkıntı ile karşılaşan var mı acaba ?
    Tuşu çalışıyor fakat ses gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • giges1997 kullanıcısına yanıt
    Hocam ses yüksekli ve bass performansı olarak yüzde kaç fark verirsin Sennheiser’a?

• quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Hocam özellik bakimindan mahrum kalmak istemiyorsaniz jabra, daha iyi ses ve stabil performans istiyorsanız sennheiser dediginiz gibi. Bass performansina gelince en fazla 1-2 tik oynar aralarinda, sennheiser daha çok bass veriyor gibi geldi bana. Jabranin frekans araligi 20 hz-20 khz sennheiser 5 hz-21 khz. Driverlar olarak jabra da 6mm, sennheiser da 7mm bulunuyor. Sirf ses kalitesi daha iyi diye airpods pro dan feragat edip sennheiser aldim.  

Alıntıları Göster

hocam sennheiser almak istiyorum 0-1000 aralığında hangisini önerirsiniz müzik dinlemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: marsiasss

Hocam ses yüksekli ve bass performansı olarak yüzde kaç fark verirsin Sennheiser’a?

Hocam sizi yanıltmak istemem ama sennheiser %10-%20 arası öndedir diyebilirim. Jabraları iade ettiğim için tam bir karşılaştırma yapamam. Tekrar dediğim gibi tek koşulunuz ses ise sennheiser, ama sennheiserdan geri kalmayacak olan jabrada özellikleri ve sesiyle sizi tatmin edecektir rahat olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

hocam sennheiser almak istiyorum 0-1000 aralığında hangisini önerirsiniz müzik dinlemek için

Alıntıları Göster

Hocam kulakiçi mi kulaküstü mü, tam kriterlerinizi özelden yazın yardımcı olurum.

• şu bluetooth kulaklık zararlıdır değildir ikileminden beni kurtaracak bir kaynağın halen olmaması çok ilginç, şu aleti almak için yansam da, fiyat artışını izlemek ve zararlıdır diyerek geri adım atmak çok üzüyor be arkadaşlar, güle güle kullanın

• BlackHeart89 kullanıcısına yanıt

hocam promu düz air 2 mi alacaksınız bende 2 sinden birini düşünüyorum düz model türkiyede çok az yerde var amazon germanyden alma seçeneği var 990 gibi bir fiyata arada kaldım birbinine avantajlarını biliyormusunuz

• Arkadaşlar 75t active kullanıyorum. Dün birden bire sağ kulaklıktaki ses seviyesi ciddi biçimde azaldı. Sağ-sol balance değiştirerek deniyorum, sağdan baya az ses geliyor. İyice temizledim, değişmedi...Sonra şarj kutusuna koydum. Gece boyu bekledi. Sabah tekrar denedim. İlk denediğimde düzeldi. Her ikisinden de iyi ses geldi. Sonra tekrar sağdan az ses gelmeye başladı. Son sürümü indirmemiştim ben ANC'li versiyonu. İlk geldiği yazılımla kullanıyorum, çünkü sonraki güncellemelerde ses şiddetinin biraz düştüğünü farketmiştim (bu, kullandığım ikinci 75t).

ANCli güncellemede ses seviyesinde azalma olmuş muydu, ona göre güncelleyip tekrar bakıcam duruma. Ya da benzer sorun yaşayan oldu mu acaba?

Kulaklıkları hemen hergün günde yaklaşık 2 saat kullanıyorum spor yaparken. onun dışında hep şarj kutusunda durur.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Arkadaşlar 75t active kullanıyorum. Dün birden bire sağ kulaklıktaki ses seviyesi ciddi biçimde azaldı. Sağ-sol balance değiştirerek deniyorum, sağdan baya az ses geliyor. İyice temizledim, değişmedi...Sonra şarj kutusuna koydum. Gece boyu bekledi. Sabah tekrar denedim. İlk denediğimde düzeldi. Her ikisinden de iyi ses geldi. Sonra tekrar sağdan az ses gelmeye başladı. Son sürümü indirmemiştim ben ANC'li versiyonu. İlk geldiği yazılımla kullanıyorum, çünkü sonraki güncellemelerde ses şiddetinin biraz düştüğünü farketmiştim (bu, kullandığım ikinci 75t).

ANCli güncellemede ses seviyesinde azalma olmuş muydu, ona göre güncelleyip tekrar bakıcam duruma. Ya da benzer sorun yaşayan oldu mu acaba?

Kulaklıkları hemen hergün günde yaklaşık 2 saat kullanıyorum spor yaparken. onun dışında hep şarj kutusunda durur.

hocam sanırım siz de benzer bir sorun yaşamışsınız... iade mi ettiniz?

@Mostonur

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    İlkinde yenisiyle değiştirdiler, ikincisinde de aynı sorun çıkınca ücret iadesi yapıldı hocam
  • Mostonur M kullanıcısına yanıt

Anladım. Güncelleme yaptım, gerçi ANCli olan değildi. sanırım active modellerine gelmemiş. ama değişen bişey olmadı. hala daha az ses geliyor sağdan...

servise nasıl gönderdiniz, kargoyla mı?

• Nethouse aracılığıyla almıştım ben, senin ki de öyleyse arayınca kargo numarası veriyorlar. Servisi biraz ağır. Ulaştıktan sonra bi 15 gün sonra ara bence. Hatta aradığında direkt ücret iadesi talep et bence. Sorunu yazdığın kağıda da talebini yazabilirsin.

amazon.com.tr'den almıştım ben. amazon direk para iadesi yapabiliyor ama, açıkçası iade yerine yenisini gönderseler daha iyi olurdu, ama amazon sadece para iadesi yapıyor. jabranın kendisine ulaşmaya çalışayım madem.

2 kere aynı sorunu yaşadım ve internette aynı sorunu defalarca yaşayan tonla insan var. Dolayısıyla 75 serilerinde kronik bir sorun gibi. Yüne de sen bilirsin.

dip ses ve bağlantı sorunlarını okumuştum ama kulaklıklardan birinin ses seviyesini azalmasına rastlamamıştım ta ki sizin mesajınıza kadar. hangi sitelerde rastladınız acaba, merak ettim gerçekten, çözüm yolu falan varsa diye servise göndermeden....

Servis için nethouse değil doğrudan Jabra Türkiye (Teklos Teknoloji ilgileniyor) ile iletişime geçebilirsiniz.

Servis deneyimimi anlattığım konuyu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/cozum-jabra-elite-75t-kronik-tislama-problemi-hissing-problem-ve-servis-deneyimlerim--143299678

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.