Şimdi Ara

Jabra Elite 65T Bluetooth Kulaklık BİM 499.00TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
1
Favori
18.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GEOLOGIST

Gittim durumu anlattım sağolsun yardımcı oldular ve iade aldılar.
    bimin iade politikası çok iyi ya adamlar gerçekten işini iyi yapıyor fiyatlar uygun hizmet profesyonel ben seviyorum bimi kulaklığı bile iade almışlar

umarım geri satışa koymazlar onu ama :D
  • GEOLOGIST kullanıcısına yanıt
    Dün nasıl aldınız acaba? Yarından itibaren değil mi satış?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Sokağ çıkma yasağı sebebiyle erkene çektiler

• Zannetmiyorum koyacaklarını umarım koymazlar :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEOLOGIST

Gittim durumu anlattım sağolsun yardımcı oldular ve iade aldılar.
    güzel haber sizin için. bimin bu yönünü seviyorum. iadelerde hiç sorun çıkarmıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün İzmir' de başka BİM şubesinden aldığım Jabra kulaklığı bugün evime yakın olan BİM' e götürerek anında iade ettim. Hiç itiraz etmediler, açıkçası şaşırdım Bir de olayın ilginci kredi kartı ile ödemiştim bana nakit iade yaptılar, bildiğin kredi kartından faizsiz para çekmiş oldum

İade etme sebebime gelince ben 2,5 sene kablolu bluetooth kulaklık kullandım. Kulağımda olmadığı zamanda neremde taşıcam ? Elde mi, cebime mi atıcam ? Bana göre değil. Benzer özelliklerde 500 tl kadar kablolu bluetooth kulaklık öneriniz var mıdır ?
  • Ben de bimden soğudum. Düşünsene amacı sadece koli açan bu elemanlar iadeleri alıyor depoya mı kaldırıyor hayır hijyenik olsun olmasın tekrar rafa koyuyor. Bozukmuş kirliymiş hiç incelemiyolar bile. Sonraki alana geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Ben de bimden soğudum. Düşünsene amacı sadece koli açan bu elemanlar iadeleri alıyor depoya mı kaldırıyor hayır hijyenik olsun olmasın tekrar rafa koyuyor. Bozukmuş kirliymiş hiç incelemiyolar bile. Sonraki alana geçmiş olsun.
    200₺ ya satsın tijen onların olsun

• quote:

Ben de bimden soğudum. Düşünsene amacı sadece koli açan bu elemanlar iadeleri alıyor depoya mı kaldırıyor hayır hijyenik olsun olmasın tekrar rafa koyuyor. Bozukmuş kirliymiş hiç incelemiyolar bile. Sonraki alana geçmiş olsun.
    emin misiniz tekrardan rafa konulduğundan?

• quote:

Birincisi karşınızda emir erin yok, "elemanlar" şeklinde hitap kullanamazsın, üsluptu destur esastır! İkincisi iade edilen mallar rafa değil genel merkeze gönderilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

emin misiniz tekrardan rafa konulduğundan?

Alıntıları Göster
    Hiç olmadığı kadar eminim. Sadece alışveriş yaparken gördüklerim bile yeter. Ya anlamıyorum gördüğümü yazdım diye niye herkes alıntıladı. Şu sıkıntılı süreçte 4-5 metre etrafımızda bile adam görmeye tahamülü yokken insanların bu tip hassas şeyin tekrar satılması doğru değil. Kadın geçende pijama takımı iade getirdi neymiş küçükmüş onu da rafa koydular yok bide iç çamaşırı alsınlar. Bim umursamıyor. Firmaya geri gitse kim ne der. İsterse pijama partisine gitsin işi bitsin geri versin banane.

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Birincisi karşınızda emir erin yok, "elemanlar" şeklinde hitap kullanamazsın, üsluptu destur esastır! İkincisi iade edilen mallar rafa değil genel merkeze gönderilir.

Alıntıları Göster
    Muhtemelen size göre eleman aranıyor lafı da köle aranıyor aynı olmalı. Türk dil kurumuna bakmanızı öneririm. Yaptığınızı kendinizde biliyorsunuz da alındınız laf sokacam diye saçmalamışsın. Yani evin yok televizyon alıyorsun sonra ben bu televizyonu nereye koyucam diye iade. Ona benzemiş.Yahu ürünü alırken gözü kapalı mı aldın. Ben bildiğimi gördüğümü yazmıycağım mı? Orda çalışan insanlar (hadi elemanda demedim ) hele hele aktüel ürünse iadeyi sormadan alıp benim gördüğüm hep rafa koyuyorlar. Gözümüze de mi inanmıycağız artık.

• quote:

Muhtemelen size göre eleman aranıyor lafı da köle aranıyor aynı olmalı. Türk dil kurumuna bakmanızı öneririm. Yaptığınızı kendinizde biliyorsunuz da alındınız laf sokacam diye saçmalamışsın. Yani evin yok televizyon alıyorsun sonra ben bu televizyonu nereye koyucam diye iade. Ona benzemiş.Yahu ürünü alırken gözü kapalı mı aldın. Ben bildiğimi gördüğümü yazmıycağım mı? Orda çalışan insanlar (hadi elemanda demedim ) hele hele aktüel ürünse iadeyi sormadan alıp benim gördüğüm hep rafa koyuyorlar. Gözümüze de mi inanmıycağız artık.

Alıntıları Göster
    Konuyu değiştirmeyin. Ben sizin ahbabınız değilim. Kelime anlamları ve daha da ziyadesi Türkçe de kullanılan günlük kelimelerin ne amacı ile kullanıldığına fazlası ile hakimim. Dolayısıyla; “koli açan bu elemanlar” bu bir küçük görme imgesidir. Tanışıyor muyuz ? Samimiyetiniz nereden geliyor da dilediğin gibi konuşabileceğini düşünüyorsun ? Yineliyorum; Üslupta destur esastır. Öğreniniz.

• hDundar kullanıcısına yanıt
    Kişisel kullanılması gereken bir ürünü tüm özelliklerini bilerek alıp sonra özelliklerini düşündüm de bana uygun değil diyerek geri veren birine ''Üslupta destur esastır'' ı bozmadan ne demeliyiz. Üslup konusundaki hassasiyeti ahlak konusunda da göstermeyi öğreniniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblack888

Kişisel kullanılması gereken bir ürünü tüm özelliklerini bilerek alıp sonra özelliklerini düşündüm de bana uygun değil diyerek geri veren birine ''Üslupta destur esastır'' ı bozmadan ne demeliyiz. Üslup konusundaki hassasiyeti ahlak konusunda da göstermeyi öğreniniz.
    Kanunların bana vermiş olduğu hakkı kullanmamdan size ne ? Ahlak ? Destur ! Anayasının hangi maddesine dayanarak “ahlak” yoklaması yapıyorsun ? Cidden hastayım klavyenin başına geçip, dilediğini yazma hakkına sahip olduğunu düşünenlere. Bir tanesi daha vardı facede istediğini yazabileceğini düşünüp celp geldiğinde yandım anam diye ağlayan. Destur, destur ve yine destur. İyi günler.

• kulaklığı aldığıma pişman değilim iade etmeyeceğim hatta iyikide almışım diyorum artılarına geçmeden negatiflikleri ile ilgili konuşacağım kronik sorunları neler bilmiyorum yazan olursa secinirim ama evet biraz kaba duruyor ama o kadar göze batacak kadar değil kulak ağrısından bahsedilmiş uzun süre surunca yada kuşağınızın üzerine yatarak müzik dinlerken bir miktar rahatsızlık veriyor ama uzun sürede ve çok değil ancak bu durumda hiç rahatsızlık vermeyen kulaklık varmıdır bilemiyorum ben çözümü içinden çıkan kulak uçluklarından bir küçüğünü takarak kısmen hallettim daha rahat bir kullanım sağlıyor evet sol taraf bir miktar sesi fazla veriyormuş ama rahatsızlık oluşturmuyormuş muş diyorum çünkü benim sol kulak ta bir zayıflık var benim için iyi oldu da diyebilirim bu olay :)
    şarj kutusu ufak ama açılması konması pratik değil ufak olmasından dolayı çantada cepte taşınabilir
    şimdi ;

artıları
    1-öncelikle iphone kullandığım için yan tuş ile koridorun en sonundan siriye şu parçayı çal yada şu kişiyi ara dediğimde telefona ihtiyacım yok be çok pratik

2-kulağa öyle güzel oturuyor ki ergonomisini çok iyi yapmışlar takla atsanız düşmez

3- ses kalitesi için bir profesyonel değilim ancak sesi yükselttiğinizde beni hiç rahatsız etmeyecek kadar netlikte müzik dinliyorum oyun için kullanmadığım için ahc gibi anlık destekleme protokollerinin olmaması beni çok ilgilendirmiyor kulaklıktaki mikrofon ile görüşmelerimde gayet güzel net iletiliyormuş bu arada

4-şarjının gitme süre başarılı bence beş saat civarı kulandım şarj kutusu iki kez şarj ediyormuş bu arada

5- heartrough özelliği ile istersen dış sesleri kesebilir istersen mikrofonunu aktifleştirerek duymak isteyebilirsin güzel ancak çokta dışarıda uzakta konuşan insanları duyacam gibi bişey beklemeyin

6-iki cihaz aynı anda bağlanabiliyor böylelikle eve geldiğimde kulağımdayken firestick tv açtığımda direk bağlanıyor filmi izlerken telefon geldiğinde arama yı da duyabiliyorum

7- arayan kişiyi ismini belirterek uyarıyor türkçe dil desteği olmadığı için ingilizce karakter olarak telafuz ediyor keşke türkçe dil desteği de olsaymış belki yazılım ile ileride halledilebilir

8- uygulamasındaki arayüz çok kullanışlı ve güzel bir çok şeye imkan sağlayabiliyor nedir bunlar
    - heartrogh kullanımı aktifleştirme o aktifken müziğin durması yada devam etmesini sağlama
    -kulaklığı bulma
    - kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda sesin durmasını sağlamayı açıp kapama
    - sol kulaklığı çıkarıp sol kulaklığın kapanıp sadece sağ kulaklığı kullanmanızı sağlama keşke sağ içinde bir opsiyon olsaymış zira şarj imkanı olmayan yerde tek tek kullanım ile kullanım süresi böylelikle uzatılabilirmiş belki de
    - çağrı geldiğinde kendi sesinizi duymak ve bu duymak istediğiniz kendi sesinizin ne kadar yüksek volümde olmasını istiyorsanız ayarlayabileceğiniz ve duymak istemezseniz kapatabileceğiniz alternatif
    - çağrı ekolayzerı ile tiz yada bas ses ayarlaması

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Kanunların bana vermiş olduğu hakkı kullanmamdan size ne ? Ahlak ? Destur ! Anayasının hangi maddesine dayanarak “ahlak” yoklaması yapıyorsun ? Cidden hastayım klavyenin başına geçip, dilediğini yazma hakkına sahip olduğunu düşünenlere. Bir tanesi daha vardı facede istediğini yazabileceğini düşünüp celp geldiğinde yandım anam diye ağlayan. Destur, destur ve yine destur. İyi günler.

Alıntıları Göster
    Kanun size hiç bir hak tanımıyor bu durumda. Bu yapılan tamamen firmanın kendi inisiyatifi. Bu durum sizin gibi kötüye kullananlar yüzünden bitmez inşallah.

Kaldı ki internetten dahi almış olsaydınız; Kulak İçi Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

Anayasa ve ahlak konusunda nasıl bir ilişki kurdun onu da hiç anlamadım. Kanunlarda bu yaptığınızı çok doğru bulmuyor demekki . Celp falan yazmak için bişiyler yazmışsın o kısma cevap bile vermiyorum. Yaptığın şeyi ahlaki bulmadığımı söyleme özgürlüğüne sahibim. Üsluba çok dikkat ettiğini söyleyen biri olarak son yazdıklarınızı bir daha okuyun.

• drarter kullanıcısına yanıt
    Mikrofon kalitesi nasıl hocam?

• silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    yeterli kalitede ama gürültülü ortamda konuşma yapmadım bilmiyorum araç kullanırken denedim

• Hicbiryerde kalmamış sanırım 😣

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.