Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tire_lee

Hocam hangi surumunu yuklediniz blackbird in v5.1 e kadar 4 5 tane versiyonu var sanirim. Hangisi en stabil.

Alıntıları Göster
    ben v3 olanını yükledim daha stabil geldi fakat radyo yok. üst kısımda 4.5g yerine 4g yazıyor ama kullanımda sorun yok.

v5.1 olanda kara liste oluşturulamıyor şarj biraz fazla gibi
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam yapabilirsem size pm atarim. Bende kararsizim daha.

• tire_lee kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam. İşin ilginç yanı eski telefonum s4 mini'ydi ve onlarca rom buluyordum Türk sitelerinde şimdi arıyroum arıyorum ingilizce paylaşan bile bulamıyorum.
  • Android 8'e nasıl root atarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorazanPower -- 20 Aralık 2019; 23:1:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Android 8'e nasıl root atarım?
    Buraya bakabilirsinhttps://gsmturkey.net/threads/samsung-galaxy-j7-prime-sm-g610f-8-1-0-mroot.5615/
  • arkadaşlar izmirde oncelık prıme 2 garantılı daha once ıslem gormemiş 3/32 veya 64 satan varsa bana özelden ulasabılırmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraybatan

arkadaşlar izmirde oncelık prıme 2 garantılı daha once ıslem gormemiş 3/32 veya 64 satan varsa bana özelden ulasabılırmı...
    Kardeşim bu zamanda j7 prime 2 felan alınmaz hiç bulaşma derim.
  • Arkadaşlar selamlar, telefonu android 8 e güncelledim. Ondan sonra kulaklık ses seviyesinde nerdeyse 2 tık düşüş oldu gibi. Sizlerde de aynı sorun var mı?

• android 9 10 rom kurun varmı stabil herşeyi aktif çalışan kasmayan zorlanmayan deneyen varmı..
  • Telefonumda hafıza sıkıntısı çekiyorum. 16 GB doldu. Hafıza kartı ile dahili depolamayı birleştirmek istiyorum.
    Nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • falcon86 kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. ayrıca birleştirince ne fark edecek onu anlamadım.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    32 GB lık hafıza kartını dahili depolama gibi gösterip hafıza sorunundan kurtulacağım.

• Merhaba arkadaşlar, uzunca bir süre, öyle değil aslında ama yıllardır buraya pek uğramadım :D
    Ben şu an A50 kullanıyorum, en son annem j7 prime kullanıyordu artık tel abuk subuk davranmaya başlayınca yeni cihaz aldık anneme, j7 prime şu an öylece köşede duruyor. Bende teli kobay olarak kullanmaya devam edeceğim, aklınızda takılan, yapamadığınız ne olursa yazın, telefonun üzerinden dener, video ile paylaşırım :)

Aklıma ilk gelen şu meşhur oyun olan fortnite tele yükleyip denemek :D Ama cidden çalıştırmayı düşünüyorum, daha önce bir telimde, ne destek nede donanım desteği olmayan cihazda açmıştım bu oyunu :D bakalım j7 prime da ne gibi bir etki verecek :D buralardayım gençler. görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 8 Mayıs 2020; 10:39:23 >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    ben de bırakalı aylar oldu, satmayı düşündüm ama yüreğim el vermiyor
  • Güneş ışığında bir şey görememeniz haricinde iyi telefondur. Ben de çatlak ekranını onarıp oğluma verdim. Kendim A20S kullanıyorum. Pil ömrü, tasasrım ve ekranından memnun kaldım ama hantal ve yavaş bir telefon.
  • Telefonu 3, 5 yıldır kullanıyorum, bataryası hala iyi gidiyor, çok da seviyorum ama 16 GB hafızadan ötürü artık kullanılamıyor, önbellek temizleyip bir kaç gün idare ediyorum,sonrasında yine hafıza sıkıntısı. Hafıza kartına da çok fazla uygulama taşınmıyor. Ne yapacağım bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Telefonu 3, 5 yıldır kullanıyorum, bataryası hala iyi gidiyor, çok da seviyorum ama 16 GB hafızadan ötürü artık kullanılamıyor, önbellek temizleyip bir kaç gün idare ediyorum,sonrasında yine hafıza sıkıntısı. Hafıza kartına da çok fazla uygulama taşınmıyor. Ne yapacağım bilmiyorum.
    Bende 3.5 yıldır kullanıyorum telefon tas gibi hala hafiza sorunu bende de var. Ekstradan konusmam ses kalitesi kötü bende karşı tarafin sesini anlamakta zorlaniyorum çoğu zaman sizde de oluyormu bu sorun.

• SamsungAbi S kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok seste. Tek sıkıntım dahili hafıza. Onun harici her şey ilk günkü gibi çalışıyor.

• Güvenlik güncellemesi geldi
    J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.