Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme ile birisi beni aradığı zaman ilk önce numarası çıkıyor sonra adı yazıyor. Saniyelik birşey. Eskiden böyle değildi.

Ayrıca internette bi resmî whatsap veya baska bi platformdan paylaşayım dediğim zaman, değişen paylaş penceresi biraz gec açılıyor, uygulamaların adı yazıyor simgeleri geç yükleniyor. Bu iki sıkıntıda anlık yavaşlıklar ama eski sürümde böyle birşey yoktu. Guncellemeden sonra format attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme ile beraber telefon bariz şekilde hızlandı , şarj durumu bir tık iyileşmiş , dahili depolamada yer açılmış telefon rahatlamış. Eskiye göre kesinlikle daha seri bir cihaz haline geldi telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taktaktikitikitak -- 20 Kasım 2018; 19:7:37 >
  • Oreo ile telefon şarj olma süresi uzaması bi tek bendemi var yoksa eskidende mi boyleydi 3 saatte yuzde 100 olmuyor şarj.Bataryayi bildiginiz iciyor telefon elimdeyken 7 de kullandigim surume gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon gayet stabil hale geldi,ayarlarda oluşan kasma sorunu gitmiş şarj sureside dusmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Telefon hakkında olan yeride tel model tam olarak nedir kardeş söylermisiniz. Bu cihazın tam 4 model farklı cihazı var ondan sorayım dedim

Alıntıları Göster
    Sm g610f /ds

• quote:

Orijinalden alıntı: surrealist2

Sm g610f /ds

Alıntıları Göster
    Telefonun asya modeliymiş ondan yeni güncelleme gelmemiş. Ancak belki rom ile yükleyebilirsin
  • arkadaşlar merhaba ocağınıza düştüm yardım edin odin ile türkiye romu yüklediğim halde birleşil arap emirlikleri oluyor TUR olmuyor bunu nasıl düzeltirim
  • Arkadaşlar bilmem farkettiniz mi bazen bildirim çubuğu aşağı çekerken takilmalar oluyor birde bazen whatspta cevap yazarken yazdığım halde yazılar gözükmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst Bar' ı aşağıya bir kereye mahsus indirdiğimde bende de kasma oluyor. Bazı buglar var arkadaşlar, endişelenmeyin.

Buna benzer durumları yaşayan ülke tek biz değiliz. İlk bunu yaşayan ülke Hindistan' dı. Oreo güncellemesini aldıktan sonra, Kasım 2018 güvenlik paketini de aldılar. (Çok kısa bir süre içerisinde...)

Bu şekilde biraz kullanmaya devam edeceğiz, Kasım 2018 Güncelleme paketini dağıtmaya başladılar. Ama biz ne zaman alırız orası meçhul. (Şuan ki güncelleme ek güvenlik yaması 1 Ekim tarihlidir. Benim tahminim Aralık ayında bizlerde almış oluruz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QqLuniX -- 21 Kasım 2018; 12:37:57 >
  • Güncellemeyi yükledim fakat karşılaştığım bi sorun mevcut.Telefonu bi süre kullanmanmayınca internet bağlantısını kestiğini düşünüyorum bildirimleri alamıyorum.Mesela wpdan biri yazdığında mesaj bana wp a girene kadar gelmiyor.Önceden böyle bi sorun yoktu.Sizde de böyle bi sorun var mı?Ayrıca çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaki

Güncellemeyi yükledim fakat karşılaştığım bi sorun mevcut.Telefonu bi süre kullanmanmayınca internet bağlantısını kestiğini düşünüyorum bildirimleri alamıyorum.Mesela wpdan biri yazdığında mesaj bana wp a girene kadar gelmiyor.Önceden böyle bi sorun yoktu.Sizde de böyle bi sorun var mı?Ayrıca çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.
    Tasarruf modu açıktır hocam ondan

• J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

Bu sürümden hiç memnun degilim şarjı hızlı yiyor.Bundan önce eksra süresi 8 saat bile oluyordu.Bu sürümde hızlı bitiyor.telefon yurt dışı olduğu için güncelleme de yapamıyorum.imei gidecek diye. Format atsamda imei gider dedi bugün telefoncuya sordum.iki arada bi derede kaldik

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Tasarruf modu açıktır hocam ondan

Alıntıları Göster
    Tasarruf modundan kastın güc tasarrufuysa kapalı.Bu olayın ayrı bi ayarı var mı biliyormusun?

• Jaki J kullanıcısına yanıt
    Hocam muhakkak vardır.ekran arkasında uygulamalarin çalışmasına izin veriyordun bir yerden diye hatirliyorum

• güncellemeyi yaptım. ilk karşılaştığım sorun şu oldu. oturduğum evde şebeke zar zor tek cizgi çekiyordu. güncelleme sonrası hat hiç çekmez oldu. çekim gücü zayıfladı sanırım...
  • Oreo geldi fakat dikkatimi çeken şey, sabahları alarm çalma sorunu var gibi.
    Oreoda alarm sesi nasıl arttırlır, alarm sesi nasıl değiştirilir bulamadım.
    Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iş için kullanıyorum. bariz bir sıkıntıyla karşılaşmaktan korkuyorum. yüklesek mi arkadaşlar ?

Boyle beyaz leke cikti sizde de var mi? Nasil duzelir bu resmi internetten aldim ama benimkide boyle

Boyle beyaz leke cikti sizde de var mi? Nasil duzelir bu resmi internetten aldim ama benimkide boyle

• Cuma günü amazondan 16gb lık samsung Türkiye garantili modelini 1050 tl ye annem için sipariş verdim. Android 8.0 sürümüne yükseltip hard reset atan arkadaşlar cihazdan memnun mu değil mi yazabilir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.