Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oreo yayınlandı,hala nugat peşinde surukleniyorsunuz🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 11 Ekim 2017; 16:1:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

Oreo yayınlandı,hala nugat peşinde surukleniyorsunuz🤣

kader utansın ne yapak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 11 Ekim 2017; 16:7:2 >
  • Bekleyen çok beklemeyen romu yükledi bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Bekleyen çok beklemeyen romu yükledi bile.

çok fena tahrik ediyorsun

Az önce konuştum samsung müşteri hizmetleri ile akşam bile verebiliyorlarmış saate bakmaksızın
    belki yarın veya yarındanda yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celest

quote:

Bekleyen çok beklemeyen romu yükledi bile.

çok fena tahrik ediyorsun

Az önce konuştum samsung müşteri hizmetleri ile akşam bile verebiliyorlarmış saate bakmaksızın
    belki yarın veya yarındanda yakın

kullandığım için olmasın.

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• Bundan sonra üst seviye alacaksınız,yapacak bir şey yok.. alt seviye üvey evlat muamelesi görüyor😔

• quote:

Bundan sonra üst seviye alacaksınız,yapacak bir şey yok.. alt seviye üvey evlat muamelesi görüyor😔

Zaten üvey evlat, şahsen gidipte 2000 4000 tl para vermem iki sosyal ağa girip çıkmak için. 1 yıldır bu teli kullanıyorum her işimi gördü şükür, ekran tft diye çok feryat ettik ama değiştirmek için artık imkanım yok, kullanmaya devam edeceğim
  • quote:

Bundan sonra üst seviye alacaksınız,yapacak bir şey yok.. alt seviye üvey evlat muamelesi görüyor😔

1 yıl içinde samsungun çıkardığı en üst modellerden birini alacağım tahminim note serisi olacak şimdi s9 s9 plus çıkartmayı düşünüyorlar note 9 da çıkabilir onu alabilirim
  • Bir kaç önerim olacak öncelikle tüm parmak izi kayıtlarını sil..

Daha sonra arama ekranında ×#0×# yap. Sensör bölümüne gir

Fingerprint bölümünü göreceksin.. öncelikle normalscan bas bekle çıkan ekranda her bölümde mavi pass yazması gerekiyor eğer fail yazıyorsa donanımda sorun vardır. Pass yazıyorsa geri tuşu ile dönüş yap sensor info ya bas kalibre yapacaktır. Geri tuşuna basarak bu ekranlardan çıkış yaparak tekrar parmak izini tanıt..

• quote:

Orijinalden alıntı: brboros

Bir kaç önerim olacak öncelikle tüm parmak izi kayıtlarını sil..

Daha sonra arama ekranında ×#0×# yap. Sensör bölümüne gir

Fingerprint bölümünü göreceksin.. öncelikle normalscan bas bekle çıkan ekranda her bölümde mavi pass yazması gerekiyor eğer fail yazıyorsa donanımda sorun vardır. Pass yazıyorsa geri tuşu ile dönüş yap sensor info ya bas kalibre yapacaktır. Geri tuşuna basarak bu ekranlardan çıkış yaparak tekrar parmak izini tanıt..

Ben yaptım hepsinde mavi pass yazıyor

• parmak izi hakkaten felaket umarım güncelleme ile düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

parmak izi hakkaten felaket umarım güncelleme ile düzelir

B3n Andoid 7 kullanıyorum bu romda pek sorun yok. rahatlıkla kullanabiliyorum.

Android 6ya göre daha iyi çalışıyor.

• Bizim bu bekleyiş bitmez 7 gelir bu seferde bu şu eksik diye yine bekleriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brboros kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür eserim.

• bu samsung güncelleme için son dakikaya kadar bekleyecek herhalde bu kadar beceriksiz yazılımcılar görmedim ben
  • Tahminimce yine erteleyecekler, artık nasıl kıvıracaklarını şaşırdılar.
  • quote:

Tahminimce yine erteleyecekler, artık nasıl kıvıracaklarını şaşırdılar.

Üst segmentlere o kadar güncelleme yayınladılar hiç böyle erteleme falan yapmadılar
    Ama iş orta ve alt segmentlere gelince samsung kıvırmaya başlıyor zaten ertelediler
    üst segmente yaptıklarına göre alt segmentede kolayca yapabilirler harbi üvey evlat muamelesi görüyor
    ne ise daha verilen süre dolmadı yarın akşama kadar süresi var bunun

6 ekimde vereceğiz diyorlardı 6 ekimden önce çalışmalara başlandı ve bu zamana kadar sürdü halada sürüyor
    bir güncelleme yapamadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 12 Ekim 2017; 10:44:4 >

• quote:

quote:

Üst segmentlere o kadar güncelleme yayınladılar hiç böyle erteleme falan yapmadılar
    Ama iş orta ve alt segmentlere gelince samsung kıvırmaya başlıyor zaten ertelediler
    üst segmente yaptıklarına göre alt segmentede kolayca yapabilirler harbi üvey evlat muamelesi görüyor

6 ekimde vereceğiz diyorlardı 6 ekimden önce çalışmalara başlandı ve bu zamana kadar sürdü halada sürüyor

üst segment verilen güncelleme pek işe yaramamış. konularda insanlar hep 6 ya dönmeye uğraşıyor.

nasıl bir beceriksiz bi güncelleme yayinladilarsa artık.

ben şu an da Hindistan 7 romu kullanıyorum. 1 aydır şükür hiçbir sorun çıkmadı.

ne parmak izi nede uygulamalarda. galiba trye gelen güncelleme de bi caciga benzemeyecek.

• quote:

quote:

quote:

üst segment verilen güncelleme pek işe yaramamış. konularda insanlar hep 6 ya dönmeye uğraşıyor.

nasıl bir beceriksiz bi güncelleme yayinladilarsa artık.

ben şu an da Hindistan 7 romu kullanıyorum. 1 aydır şükür hiçbir sorun çıkmadı.

ne parmak izi nede uygulamalarda. galiba trye gelen güncelleme de bi caciga benzemeyecek.

Vallahi TR ye gelen güncellemeyi bekleyeceğim stabilite sorunları falan çıkarsa yapamamışlarsa
    senin yüklediğin romdan bende yükleyeceğim bazıları yorumda iyi oldu falan diyordu ama şurayada bir bakmak lazım
    https://shiftdelete.net/galaxy-j7-2016-icin-android-nougat-cikti-85034

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 12 Ekim 2017; 11:23:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

Bizim bu bekleyiş bitmez 7 gelir bu seferde bu şu eksik diye yine bekleriz

e zaten öyle oluyor yayınlıyorlar güncellemeyi sonra bakıyorsun sorun çıkmış bunun ardından düzeltme güncellemesi yayınlıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.