Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

vodafone kampanyasından alınır mı dersiniz ? tarifeye ek 55 kağıt..

24x55=1320 TL

hepsiburada bile tek çekim fiyatı 1248 TL+ kargo ücreti..yani taksit için uygun fiyat.
    ilk akıllı telefonum olacak..şimdiye kadar ucuz diye vodafone kampanyalarındaki p8lite ve gm5 plus gibi telefonların forumdaki sayfalarında baya bi kafa yordum alayı sorunlu gibi..bu telefonda da kronik sorun var mıdır ?

Bende aynı 24 ay taksitle j7 prime aldım, kronik sorun vodafone değil, telefonu üreten firmadan kaynaklı olur, daha önceden lg g3 aldım vodafonedan, 2.ci yeni cihazım geliyor garantiden, hakikaten bıkmıştım g3 den. prime telden oldukça memnunum, hiç g3 aratmadı aksine daha fazla özelliği var, şarjıda cabası.

• DeViLsGuNs D kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone cihaz alımında kampanya indirimini yapmıyor. Yani salıyorum sizin tarifeniz 70 tl, 24 ay taahhüt ile 50tl oluyor tarife. Ama 24 ay taksitle cihaz almak isteyince tarife ücreti gene 70tl oluyor. Buna ek olarak+55tl cihaz ücreti oluyor. Yani aslında ek ücret 55 değil 75tl oluyor. Ben sorduğumda durum böyleydi. Siz de bir sorun isterseniz, belki değişmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Hocam vodafone cihaz alımında kampanya indirimini yapmıyor. Yani salıyorum sizin tarifeniz 70 tl, 24 ay taahhüt ile 50tl oluyor tarife. Ama 24 ay taksitle cihaz almak isteyince tarife ücreti gene 70tl oluyor. Buna ek olarak+55tl cihaz ücreti oluyor. Yani aslında ek ücret 55 değil 75tl oluyor. Ben sorduğumda durum böyleydi. Siz de bir sorun isterseniz, belki değişmiştir.

açıklamanız için çok teşekkür ederim .bunun zaten farkındayım..turkcellde 500 birim (konuşma + sms ) birde 20 mb felan wapta maç sonucuna bakmak için internet :)için 22 lira öderken vodafone geçerken 200dk konuşma ve 1 gb internete 29 tl ödeyeceğim..bu 29 lira taahhütlü en fazla 21 olur herhalde..razıyım o indirimi alamamaya..

cihaz alımında indirimi olan,güzel bi kampanya varsa paylaşırsanız sevinirim ? vodafone eski cihazını getir kampanyaları vardı onlarda da verdikleri telefonlar sorunluydu..başka bildiğim yok malesef.alayı kan emme derdinde oparatörlerin :@

• Arkadaşlar Galaxy J7 Prime da radyo mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Arkadaşlar Galaxy J7 Prime da radyo mevcut mu?

Evet var.

• Telefonu tavsiye eder misiniz?1250 liraya almayi dusunuyorum.
  • j7 prime 32 gb hafıza kartı+kılıf 1350 TL. j5 prime 32 gb hafıza kartı+kılıf 1150 TL. Ikisini de almayı düşünüyorum fiyat nasıl?

• Herikinizde alabilirsiniz, telefon gayet güzel
  • bildirim ledi kişiselleştirilebiliyor mu? Yani facebook a ayrı cevapsız çağrıya ayrı whatsapp a ayrı renk bildirim ışığı atayabiliyor muyuz?

• yabancıların incelemelerini incelediğimde arkada çalışan uygulamalara tekrar döndüklerinde,uygulamanın kendilerini yenilemesinden şikayetçilerdi..güncelleme ile felan düzeltilmiş midir ?birşey okurken,sayfanın sonlarına doğru watsapa girip geri döndüğümüzde sayfayı yeniliyor mu aynı yerden devam mı ediyor ?

aynı durum oyunlarda ve uygulamalarda çok önem taşıyor bence..telefonu olan biri lütfen cevaplasın.teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

bildirim ledi kişiselleştirilebiliyor mu? Yani facebook a ayrı cevapsız çağrıya ayrı whatsapp a ayrı renk bildirim ışığı atayabiliyor muyuz?

Bildirim ışıklarını düzenlemek isterseniz, google playden light manager indirin her ihtiyacı giderir, lakin whatsapp bildirim ışını light manager ile çalıştırmak isterseniz, whatsapp ayarlarından bildirim ışığı renklerini kapalı hale getirmeniz gerekiyor.Aksi halde istediğiniz ayar çalışmyacaktır
  • quote:

yabancıların incelemelerini incelediğimde arkada çalışan uygulamalara tekrar döndüklerinde,uygulamanın kendilerini yenilemesinden şikayetçilerdi..güncelleme ile felan düzeltilmiş midir ?birşey okurken,sayfanın sonlarına doğru watsapa girip geri döndüğümüzde sayfayı yeniliyor mu aynı yerden devam mı ediyor ?

aynı durum oyunlarda ve uygulamalarda çok önem taşıyor bence..telefonu olan biri lütfen cevaplasın.teşekkürler şimdiden.

İlk aldığımda teli güncelleme uyarısı verdi ve yükledim, öncesinde bu dediğin olayı denemediğim için karşılaştırma yapamayacağım maalesef, lakin uygulamalar arası geçişler çok hızlı ve kaldığı yerden devam ediyor, yeniden yükleme olayı felan yok.
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler..bunu duymak istiyordum...öncesi umrumda değil.adamlar hız testi yapıp A8 ile J7 Prime kıyaslıyorlar kimi uygulama A8de kimi diğerinde daha hızlı ama uygulamaya geri döndüklerinde A8 kaldığı yerde beklerken J7 Prime tekrardan yüklüyordu.oyunlarda da açılan sayfalarda da böyle vahim bi durum vardı..müşteri temsilcisini aradım,şubeden gidip sorgulatın puanınızı felan dedi..kredi notuma felan mı bakacaklar artık ne yapacaklarsa.6 ay bekletmezlerse hemen hattımı vodafone yapıp alacağım.
  • quote:

çok teşekkürler..bunu duymak istiyordum...öncesi umrumda değil.adamlar hız testi yapıp A8 ile J7 Prime kıyaslıyorlar kimi uygulama A8de kimi diğerinde daha hızlı ama uygulamaya geri döndüklerinde A8 kaldığı yerde beklerken J7 Prime tekrardan yüklüyordu.oyunlarda da açılan sayfalarda da böyle vahim bi durum vardı..müşteri temsilcisini aradım,şubeden gidip sorgulatın puanınızı felan dedi..kredi notuma felan mı bakacaklar artık ne yapacaklarsa.6 ay bekletmezlerse hemen hattımı vodafone yapıp alacağım.

Ben sürekli clash royale, clans of clans tarzı oyunlar oynarım, bu oyunların hiçbirinde ne baştan başladı nede yeniden yükledi, hatta aradan 1 dakika geçmesine rağmen kaldığı yerden devam ediyordu 1 haftayı geçiyor daha telde gram takılma donma yok, 10den fazla uygulama yüklü, j7 prime face sayfamda görebilirsin video felan
    https://www.facebook.com/Droidworlds/

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Ben sürekli clash royale, clans of clans tarzı oyunlar oynarım, bu oyunların hiçbirinde ne baştan başladı nede yeniden yükledi, hatta aradan 1 dakika geçmesine rağmen kaldığı yerden devam ediyordu 1 haftayı geçiyor daha telde gram takılma donma yok, 10den fazla uygulama yüklü, j7 prime face sayfamda görebilirsin video felanhttps://www.facebook.com/Droidworlds/

1 dk birşey değil ki hocam..10-15 dk oyunu ya da başka bir uygulamayı arkada bekletip yerine opera,chrome felan açıp sayfalarda gezindikten sonra oyunu/uygulamayı açın,kaldığı yerden devam mı ediyor yoksa baştan mı başlatıyor ? bi denersiniz boş vaktiniz olursa,önemli bi husus aslında :)

bu arada güle güle kullanın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeViLsGuNs -- 13 Kasım 2016; 0:25:25 >

• Beyler Sabahtan Beri Okuyorum Yazdıklarınızı. Yalnız şarj Konusuna Kimse Değinmemiş. Konuyu Açan Arkadaş Hızlı şarj Desteği Var Demiş. Quick Şarj Kaç Desteği mevcut. Artı Olarak Ne Kadar Sürede Ne Kadar Yüzde Şarj Oluyor...

Şimdi Alternatif Olarak Xioami mi5 Modelide Var ikiside Aynı Fiyat. Hatta Mi5 garantiside Hepsiburada.Com'un Altında 2 Sene Boyunca İthalatçı Firma İle Meşgul Etmiyorlar Müşteriyi. İki Cihazın arasında da Dağlar Kadar fark var...
  • Arkadaşlar güç tasarrufu açıkken WhatsApp bildirimi gelmiyor prime,de.tabiki uyku esnasında yani telefon kullanilmiyorken.guc tasarrufunu kapatinca geliyor.arkadasta note5 var.guc tasarrufu açıkken onda sorun yok WhatsApp bildirimleri geliyor
    Nedendir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

Arkadaşlar güç tasarrufu açıkken WhatsApp bildirimi gelmiyor prime,de.tabiki uyku esnasında yani telefon kullanilmiyorken.guc tasarrufunu kapatinca geliyor.arkadasta note5 var.guc tasarrufu açıkken onda sorun yok WhatsApp bildirimleri geliyor
    Nedendir acaba

Güç tasarrufu menüsünde arka plan verisini kısıtlama işaretli ise onu kaldır. Bundan yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

Arkadaşlar güç tasarrufu açıkken WhatsApp bildirimi gelmiyor prime,de.tabiki uyku esnasında yani telefon kullanilmiyorken.guc tasarrufunu kapatinca geliyor.arkadasta note5 var.guc tasarrufu açıkken onda sorun yok WhatsApp bildirimleri geliyor
    Nedendir acaba

Güç tasarrufu menüsünde arka plan verisini kısıtlama işaretli ise onu kaldır. Bundan yapabilir

Çok teşekkürler hocam oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi eşime telefon almak için Telekom bayisine gittik.
    Kendim J7'nin çift hatlı modelini kullandığım için eşimede J7 almak istiyordum.
    (tabi çift simde 4,5G uyumlu olmadığı için 4,5G uyumlusundan alacaktık)
    Bayide üç çeşit J7 çıktı karşımıza J7 - J7 2016 - J7 Prime
    Paketimiz Profesyonel 4Gb olduğundan paket kapsamında fiyatları sorduk. (pakete 34 TL ödüyoruz)
    J7 (50 TL) - J7 2016 (64 TL) - J7 Prime (55 TL) X 24 ay fiyat çıkardılar.
    J7 Prime pahalı olacağını düşündüğümden öncelikle diğer iki model üzerinde durduk.
    Sonra ne hikmetse Prime için fiyat sordum ve 55 TL olduğunu duyunca hemen bakmak istedim.
    Ve cihaza hayran kaldım. Hemen Gold var mı diye sordum. 2adet vardı. Eşim için gittiğimiz
    bayiden hem eşime hem kendime Prime alarak bayiden ayrıldık.
    Cihaza gelince bugün üçüncü gün. dün sabah saat 07:00'da şarjdan çıkardım ve gece 00:00'da Şarj %61'di.
    İlk gün olduğu için gün boyunca kurcaladım. diğer teldeki bilgileri aktardım.
    Hızına gelinde 3gb ram alması dolayısıyla gayet hızlı ve seri. Bu fiyata mükemmel bir telefon.
    Kesinlikle tavsiye ederim. Hiç düşünmeyin. Ekranda gayet tatmin edici.

Bu arada eski cihazım J7 çift hatlı gold telefonum satılıktır. (850 TL)
    13 ay daha garantisi vardır. İlgilenen olursa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-j7-dual-sim-gold-250607403
    J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.