Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevabın için teşekkürler şimdi benim telefon android 7 oldu ama arkadaşın 16 gb türkiye versiyonda görüntülü arama var benim 32 gb da yok nasıl görüntülü aramayı aktif edebilirim birde başkka farklar varmı görüntülü aramaya çok sevinmiştim ama yalan oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bugün aldım şimdilik söyleyebileceklerim şunlar ;

Telefonun üstünde onların vardı bu çok iyi bir şey

Kulaklık iyi değil

Lg g3 2k ekran 'dan geçtim ekran süper değil ama anlatılanlar kadar kötü değil göze batmıyor

Şarkı çok iyi mükemmel

Çok ısınmıyor

İlerde editlerim

• Başlıktaki root yöntemi android 7 için kullanılabilir mi?

• Arkadaslar güvenli klasor vardı ıcınde resımler falan vardı kullanıyordum fakat bugun baktım gozukmuyo menu de telefonda aradım yine yok nası gerı getırebılırım.kendım de gizlemedim

• panorama_ömer16 P kullanıcısına yanıt
    Güncel TWRP :https://drive.google.com/file/d/1f6NaBo-0Av_x9tQa1gDT9_zlIQbuvQYm/view

Kernel :https://drive.google.com/file/d/0B3_zklwU1fNcNTFvNFF2MUhfN0E/view

Eğer sistem uygulamalarını silmeyi düşünüyorsanız root attıktan sonra Busybox kurmanız gerekmekte. Yoksa cihaz siyah ekranda kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havana-NYX -- 20 Şubat 2018; 21:11:7 >

• Bu telefona neden guvenlik guncellemesi gelmio

• Havana-NYX H kullanıcısına yanıt
    engineer mode giriş kodu nedir bilginiz varmı, telefon root suz. hoparlör ses seviyesini bir miktar artırmak istiyorum..
  • bu telefonu şirketten verdiler, 4,5g açık tüm gün mobil veri sonra e-mail ve whatsapp kullanarak 3 günde 1 şarja takıyorum. Kendi telefonum iphone 6s açıkcası hergün akşamı zor ediyoruz.

Almak isteyenlere öneririm.
  • J7 prime mi J5 pro mu tavsiye edersiniz? Fiyatları hemen hemen aynı.

J7 prime 3 gb ram ancak J5 pro güncel bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mudebbir M kullanıcısına yanıt
    J5 pro nun ekranı 720p olması lazım. Arkadaşımda var. Açıkçası rahatsız ediyor görüntü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    *#0*# denermisiniz ?

Eğer olmaz ise telefonu root'layıp mixed_paths.xml dosyasını düzenlemeniz gerekmekte.
  • Android guvenlik yamasi neden çok eski

• Arkadaşlar sd kart alacağım, 32 GB. Bana onereceginiz bir marka model var mı.

Teşekkür ederim

• J7 Prime telefonumu navigasyon olarak Clio 4 aracımda kullanmak için araç telefon tutucu arıyorum. Önerebileceğiniz bir ürün var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsungAbi

Benim telefonum 16gb samsung garantili

babama aldigim 32 gb. ithalat garantili

ithalat garantili de bir iki yazilim farkliligi var ve guncelleme halen gelmis degil. Şarj adaptoru de ithalat oldugundan avrupa prizlerine uygun 3lu olandan onun icinde bizim prizlere donusturucu koymuşlar o da kibar durmuyor.

Şahsen ucuncu j7 prime aldiracak olursam ithalattan uzak dururum.

(16gbli j7 prime android 7 guncellemesini aldi coktan :)

Merhaba bende babama j7 prime 16 gb almak istiyorum şuan ki son görüşleriniz nedir ? Alınabilir bir telefon mu ? Güncelleme aldıktan sonra donduğu ile alakalı bir kaç yorum okudum sizde durum nedir ?

Yanıtlarsanız sevinirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaanK

quote:

Orijinalden alıntı: SamsungAbi

Benim telefonum 16gb samsung garantili

babama aldigim 32 gb. ithalat garantili

ithalat garantili de bir iki yazilim farkliligi var ve guncelleme halen gelmis degil. Şarj adaptoru de ithalat oldugundan avrupa prizlerine uygun 3lu olandan onun icinde bizim prizlere donusturucu koymuşlar o da kibar durmuyor.

Şahsen ucuncu j7 prime aldiracak olursam ithalattan uzak dururum.

(16gbli j7 prime android 7 guncellemesini aldi coktan :)

Merhaba bende babama j7 prime 16 gb almak istiyorum şuan ki son görüşleriniz nedir ? Alınabilir bir telefon mu ? Güncelleme aldıktan sonra donduğu ile alakalı bir kaç yorum okudum sizde durum nedir ?

Yanıtlarsanız sevinirim teşekkürler.

Bugün telefon elime geçeli tam 1 hafta oldu.

Kesinlikle tavsiye ederim aldıgımda 6.0 la geldi 7.0 a güncelledim daha da hızlandı. Parmak izi okuyucusu falan da daha iyi çalışıyor. 8.0 de alacakmış galiba

• Şu konumu bir türlü aktaramadım be, alacaklarda var ama yönetimden kimse yardım etmiyor. Ne yapacağım bilmiyorum.
  • Merhaba,

Bende J7 Prime Duos var herşey normal fakat Facebook uygulamasını kaldıramıyorum, sanki uygulama ön yüklü olarak gelmiş gibi halbuki kendim play storeden indirip kurmuştum devre dışı bırakmak mümkün sadece aynı şey sizin cihazlarınızda da var mı?

resim;
  • CaanK C kullanıcısına yanıt
    Babam gayet memnun takilma donma vesaire yok, tavsiye ederim.

• Hem anneme hem kardesime aldim yaklasik 3 aydir kullaniyolar en ufak sorunlari yok.Kendim s7 edge kullaniyorum batarya konusunda j7 prime inanilmaz + parmak izi okuyucu s7 edgede basmak gerekiyor j7 primeda boyle bisey yok.Bana gore tek eksisi kamerada ois olmamasi yoksa tft ekranin bi kötülügü yok en azindan amoled yanmasi gibi durumlarla karsilasmazsiniz

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.