Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

2. Defadır bu uyarıyı alıyorum açıp kapama bi işe yaramıyor daha önce de oldu ve kendiliğinden düzeldi aynı soruyu yaşayan var mı yada çözüm önerisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahimuzum1 İ kullanıcısına yanıt
    Benim parmak izi okuyucu bozuk.Ama hiç böyle bir hata almadim.Benim parmak izi her türlü parmakla açılıyo kilit.Fabrika ayarlarina sifirladim, android 7 ye güncelledim ama düzelmedi.

• Favorileri nasıl büyük simge yaparım.bilen yokmu hiç

• Şark %93 de takılma sorununu bi çözemedim 2 3 kez ful bitirdim bataryayı ama gene çözüm olmadı.simdi vaktim 93 du şarjda orayı atlaması için bekledim 91 düşmüş çok enteresan

• N11 den samsung tr garantili aldım satıcı bazı ürünler jelatinlinsiz olarak geliyor o şekilde gönderim yapıyoruz dedi. Böyle bir durum var mı gerçekten. Bandrol var ama jelatin olmayabilir dedi.

• titan1905 T kullanıcısına yanıt
    Ben farklı zamanlarda iki adet j7 prime aldım.Bir tanesi Samsung mağazasından,diğeri internetten.İkisi de Samsung Tr garantiliydi ve ikisinde de jelatin yoktu.Hatta Samsung mağazasının sorumlusu deposunu gösterdi en pahalı modelde bile jelatin yoktu.Operatör telefonları ya da ithalatçı garantili cihazlarda jelatin oluyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek boyutlu oyunlarda kasma sorunu j7 prime'a has herhalde. Bu fiyattaki diğer telefonların hiçbirinde oyunlar kasmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedDevils06 -- 10 Aralık 2017; 17:20:50 >
  • Parmak izi sorunu için servise vermek istiyuorum ama sizce samsung servisi beni çok bekletir mi?

• Bekletsin parmak izi tarayıcı bozuksa gönderin hemen.

Problem nedir acaba?

• Dzuth D kullanıcısına yanıt
    Daha önce de göstermiştiim ama fabrika ayarlarına döndürürsem düzelir herhalde dedim iki defa telefonu sıfırladım ayarlari sifirladim kaç defa kapatıp açtım yeniden başlattım olmuyor parmak izi okuyucusu var diye özellikle aldığım cihaz bu hatayı veriyor harika bi parmak izi okuyucusu yok ama işini görüyordu telefonsuz kalmamak için veresim yoktu ama bilemedim :)

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

Bende parmak izi okuyucu var diye özellikle bu cihazı aldım.Benimkinde hata falan yok.Kafasına göre çalışıyor benim okuyucu.Tanitmadiğim parmakla açıyor.Arkadaşlarımın parmak izleriyle denedim, direk açmadi ama 3 4 denemede açtiğı oldu.Samsungun mağazasında gösterdim.Kadın çok şaşırdı.Yazılım güncellemeye falan çalıştı, garantiye ver dedi.20 gün de telefonsuz kalmak sıkıntı ama bakalım vericez mecbur.

• Dzuth D kullanıcısına yanıt
    20 gün sürer mi gerçekten

Yanlış hatirlamiyorsam 20 iş günü sürüyor.

• Arkadaşlar Samsung türkiye garantili j7 prime aldım hepsiburadadan ve telefon 10 gün sonra kapanmaya başladı. Sizce sorun nedir? Garantiye yollasam ürün değişimi yaparlar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dzuth

Yanlış hatirlamiyorsam 20 iş günü sürüyor.

• Genel olarak hatanın donanımsal olduğunu buldum ve bence de doğru kesim çözüm servis işin kötü tarafi malesef telefonuma sıvı teması oldu ama sensör bozulması üstünden çok zaman sonra oldu umarım serviste bi sıkıntı olmaz

• Cihazı alalı 1 hafta oldu çok memnunum her oyunu çok rahat oynatıyor şarj dersen zaten bitmek bilmiyor hoperlör bangır bangır parmak izi çok seri daha ne olsun her işimi görüyor

• Arkadaşlar merhaba,

Nezamandir firsatim olmadi ota ile tr guncellemenin yayinlandigi andan itibaren 7.0a gectim ve kullaniuorum o arada 3 tane daha guncelleme aldi yama olarak sanirim.

Ama benim derdim şu,

7.0a telefon gectiginden beri klavye sacmaliyorozellikle y harfinde seri yazarken surekli u ekliyor denedim hizli yazarken basmadigim halde u harfini alabiliyor.

Hadi bunu gectim en buyuk derdim 6.0da 8 saate yakin ekran suresi alirken android 7.0 da ekran suresi 5-6 saate dustu.

Kullanmadigim hersey ya devredisi yada sildim ama sonuc hep ayni. Sizde guncelleme sonrasi bu sorunlari yasadiniz mi?

• Merhaba Arkadaşlar,

Telefonun kamerasında odaklama sorunu var şöyle ki, kamerayı açtığımızda kendi kendine cismi bulanık gösterip sonra netleştirmeye çalışıyor. Sanırım auto zoom özelliğinden kaynaklanıyor. Bunu önlemenin yolu yok mu ? Zira çektiğimiz video ve fotolar bulanık çıkıyor. Hele ki video kayıtları sürekli netleştirmeye çalıştığı için bir kaç saniyede bir bulanık olarak kaydediyor.

Ayarlar kısmında herhangi bir çözüm bulamadım

Aynı sorunu yaşayan var mı ve çözümü nedir?

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.