Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde cihaz tamiri için aynı olmuştu maalesef.

Garantisi olsun en azından diye daha iyi alternatifleri eliyoruz. Ama elimizde koca bir 0 kalıyor.

En yakında çıkacak olan (Başka ülkelerden) nougat güncellemesi konusunda sizlerden haber bekliyorum, lütfen duyar-görür görmez forumda belirtir yada mesaj atın bana. Şimdiden teşekkürler. Ilk yorumlarımı burda kısa bir süre sonra belirtmiş olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Burak ÖZER

Benimde cihaz tamiri için aynı olmuştu maalesef.

Garantisi olsun en azından diye daha iyi alternatifleri eliyoruz. Ama elimizde koca bir 0 kalıyor.

En yakında çıkacak olan (Başka ülkelerden) nougat güncellemesi konusunda sizlerden haber bekliyorum, lütfen duyar-görür görmez forumda belirtir yada mesaj atın bana. Şimdiden teşekkürler. Ilk yorumlarımı burda kısa bir süre sonra belirtmiş olurum.

Tahminlerime göre hindistan ülkesi j7 prime için android 7 yayınlamaya hazırlanıyor. 1 ayda tam 3 veya 4 sefer güncelleme yayınlamış. İlk yayınlayan ülke olabilir diye düşünüyorum. Sammobile sitesini takip edin.

Benden söylemesi

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler.

Madem başladık devam edeyim. Size bir tane daha aldığımı söylemiştim. Gold renkte.

Kutudan guncellenmis halde çıktı, sorun yok.

Kurulumları tamamladım. Sonra ikisini yan yana koydum ve fark ettim ki. Elimdekinin renkleri daha koyu daha gerçekçi ama yeni alınan cihaz daha parlak daha açık renkli. Başlarda olur mu öyle şey dedim ama devam ettim. Bildirim penceresi, arama ve rehber ekranı google penceresi her şekilde fark ediyor. Uyuz olmaya başladım. Kurcaladikca farkli farkli sinir bozucu şeyler ortaya çıkıyor.

Not: samsung müziği indirmenizi öneririm daha tatlı bir görünümü var :)

• En yakin zamanda kurup deneyecegim tesekkur ederim

• Rica ederim.

Bunun dışında iki uygulama daha keşfettim onları da ufaktan anlatayım.

1)Optical Reader

Adından da anlaşılacağı üzere, 'dokuman, yazı, qr code' okuma özellikleri var basit ve stabil.

2) bu benim en sevdiğim =) SnapBizCard

Oldukça faydalı bir uygulama özellikle de saha görevine gidenler için.

Şöyle ki bir kartvizit verildi ve hepsini cüzdanınıza tikip gezmek zor oluyor veya kaybetme ihtimaliniz sizi korkutuyorsa kartviziti uygulamaya gösteriyoruz, tiklamaya bile gerek kalmadan kendi fotoğrafını çekip sonra da mail adresi adres bilgisi telefon numaralarını otomatik olarak kaydediyor.

Resim koymuyorum nedense gözükmüyor

• Arkadaşlar telefonun Geekbench puanını atabilecek var mı? J700f ile karşılaştıracağım da.

• Benim cihazin guvenlik yuklemesi 1 ekim 2016 hic guncelleme gelmemis gerci cokta onemli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

Arkadaşlar telefonun Geekbench puanını atabilecek var mı? J700f ile karşılaştıracağım da.

Hocam bu cihaz her türlü daha iyi j700 ün tek artısı 720p ekran (oyun performansına katkısı olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur C. -- 26 Mart 2017; 17:55:15 >
  • Bana bugün babam j7 prime aldı ama tam özelliklerine bakmaya vaktim olmadı pişman olur muyum sizce nasıl telefon?

• quote:

Orijinalden alıntı: golllum

Bana bugün babam j7 prime aldı ama tam özelliklerine bakmaya vaktim olmadı pişman olur muyum sizce nasıl telefon?

Kesinlikle olmazsınız ben g2 gibi bir amiral gemisinden geçtim memnunum özellikle pil ömrü çok iyi

• Onur C. O kullanıcısına yanıt
    Evet bende g2 den geçiş yaptım gerçekten güzel ama alt tuşların ışığı olmamasj cok garip:)

• quote:

Evet bende g2 den geçiş yaptım gerçekten güzel ama alt tuşların ışığı olmamasj cok garip:)

Açıkçası pek işime yaramıyor ışık şu an telefon ile ilgili trk sorunum sabah akşam oynadığım csr2 deki 30fps bile görememe problemi :( geri kalan mükemmel özellikle parmak izi okuyucusu çok hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur C.

quote:

Açıkçası pek işime yaramıyor ışık şu an telefon ile ilgili trk sorunum sabah akşam oynadığım csr2 deki 30fps bile görememe problemi :( geri kalan mükemmel özellikle parmak izi okuyucusu çok hızlı

Başka rom yükledinmi kardeşim, oyunu halen oynuyorum ben, istersen başka video bile çekebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

quote:

Başka rom yükledinmi kardeşim, oyunu halen oynuyorum ben, istersen başka video bile çekebilirim

Hocam evde modem yok dışarda sizin arqp emirlikleri (önceki yazılımınız) romu kurdum memnunum ilk fırsatta csr2 deneyeceğim

• Android 7 kesin gelecek mi

• quote:

Android 7 kesin gelecek mi

Gelecek tabi, ilk mesaja ayrıntıları ekledim hepsini
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Peki çok teşekkürler

• Selamlar, bu telefonu ithalatçı garantili alan var mı? Ya da bir diğer sorum ithalatçı garantili alınır mı ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam mesela üst düzey yarışlarda vitesi 2 ye takmam ile beraber nitro açıyorum yeni romda deneyemedim tepki vermeme yada geç tepki süresi verdi mi ? Oyunu çok ciddi oynuyorum baya da iyiyiz takım olarak canlı yarışlar vs çok kritik

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam mesela üst düzey yarışlarda vitesi 2 ye takmam ile beraber nitro açıyorum yeni romda deneyemedim tepki vermeme yada geç tepki süresi verdi mi ? Oyunu çok ciddi oynuyorum baya da iyiyiz takım olarak canlı yarışlar vs çok kritik

Kardeş oyunu daha 2.seviye anca oldum. Nitroda felan hiç tıkanma felan yok. dediğim gibi romu yükle dene

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.