Şimdi Ara

J.LOJ.K.LIĞI/Güvercinlik/Ankara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
10.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • içimden bir ses hiç bir işe yaramayacağız diyor ;)
  • cagan101 C kullanıcısına yanıt
    yaramayacağımız kesin de ne iş yapacağız necidir bu adamlar :D birliğe baktım haritadan merkezde zaten önünde benzinlik karşısında carrefour , vtan bilgisayar falan var :D
  • okuduklarım şu şekilde: genel olarak jandarmaları acemilikten sonra kura çekip bir kısmını ilçelere dağıtırlarmış. İlçeler genelde daha rahat oluyormuş ama kısa dönemler sayıca az kalıyormuş.
  • cagan101 C kullanıcısına yanıt
    il jandarmaları dağıtıyorlar ama biz il jandarmada değiliz. zaten dağılmış vaziyette bizimkiler. haritadan bakma şansın olduysa yakınlarımızda bir sürü jandarma birliği var. bence bizi dağıtmazlar.
  • benimde acemi lojistik usta istihkam inşaat komutanlığı herkese hayırlı teskereler arkadaslar....
  • aynen kardeşim lojistik neysede inşaat ne ya:)
  • hallederiz kardeşim sıkma canını :)
  • ben 7 kasıma uçak bileti aldim ya 4 7 kasım arasi diyor. kacinda teslim olacagimiza onlar mi karar veriyor. anlamadim.
  • isko0208 İ kullanıcısına yanıt
    harç karıp duvar ördürürler belki :)) valla inşaat ne yapar lojistik ne yapar hiç bi halt yok ki nette.
  • arkadaşlar ben de sizleyim Acemi : Jandarma Lojistik Komjtanlığı / Usta : Jandarma İstihkam İnşaat Grup Komjutanlığıhttps://www.facebook.com/mehmetguzelisik
  • Usta ve acemilik benimde J.LOJ.K.LIĞI/GÜVERCİNLİK / GÜVERCİNLİK / ANKARA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI çıktı. Bugün sülüs aldım. 6 sı sabah 10 da teslim olmam söyendi. Eskişehirden katılıyorum :)
  • devreler selam. büyük ihtimal hepimiz 6 kasım sabah 10 da teslim olacağız. istanbula ve bursa'ya da 1 gün izin verirler. sabahın köründe ankara da oluruz sonra da birliğe teslim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickiniyerim

devreler selam. büyük ihtimal hepimiz 6 kasım sabah 10 da teslim olacağız. istanbula ve bursa'ya da 1 gün izin verirler. sabahın köründe ankara da oluruz sonra da birliğe teslim.

7 kasım da teslim olsak ne olur. ben ucak biletimi 7sine almistim aciklanir aciklanmaz en son teslim tarihi 7 kasım yaziyodu cnkü.
  • Spawn313 S kullanıcısına yanıt
    Bende eskisehirden katiliyom yarismaya.
    Persmbe cuma alirim silusu ben erken gitme taraftariyim. 4 kasimda teslim olsam olmazmikki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanozhan2 S kullanıcısına yanıt
    onu ben de merak ediyorum, erken gidersek erken mi biter acaba? :)
  • devreler erken gidersniz erken bitmez. bize yol izni veriyorlar ve o izin askerlikten sayılıyor. biz zaten 4 kasımdan itibaren asker sayılacağız. 4 kasımda da gitsen 6 kasımda da gitsen aynı tarihte terhis olacaksın. boşuna erken gimeye gerek yok yani
  • hiç bi mantığı yok yani erken gitmenin. en ideali 6 kasım saat 9 gibi teslim olmak. kendinizi ona göre ayarlayın bence. sabah otogarda olalım sonra teslim olmaya doğru uygun adım gideriz :)
  • Arkadaşlar benimde acemilik aynı yer fakat esas birliği GEST (Güvercinlik Eğitim Spor Tesisleri) jandarma komutanlığı. benimle aynı esas birliği olan varmı? Ayrıca 4 kasım itibarı ile askerlik başlıyor, erken veya geç gitmeniz birşey değiştirmiyor. bize askerlik şubesinde 7 kasım 14,00 a kadar teslim olacağım yazdırılıp imza attırıldı,
  • Nakre85 N kullanıcısına yanıt
    nerelisin devrem sen ? 2 gün yol izni vermişler herhalde sana
  • Ben Erzincan'dan gelcem. Subedeki astegmenle konuştum 7 sine kadar teslim olacaksam yol izninin bi anlamı kalmiyo dedim evet o artık biraz formalite gibi bise olmus. 2 gün yazıyor yol izni ama 7 Kasım 14e kadar teslim olcam diye kağıt imzalatiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.